bilinmeyen numaralar

Arayan Kimin Numarası Hemen Öğrenin

Sizi arayan kimin numarası merak ediyor musunuz? Belki de arayan numara sizin için son derece önemli ve siz kimin aradığından emin değilsiniz. Bir iş görüşmesi için telefon bekliyor olabilirsiniz. Uzaklarda olan ve haber beklediğiniz bir yakınınız da arıyor olabilir. Aramaların birçok nedeni olabilir. Bu nedenle, arayan kimin numarası bilmek çok önemlidir. Bunun için artık sayıları bir hayli artan bilinmeyen numaralar servislerinden yararlanmak mümkündür. Bu servisler geçmişte sadece 118 numarası üzerinden yürütülmekteydi. Günümüzde ise 11818, 11860, 11870, 11880 gibi birçok numara üzerinden işlem yapabilirsiniz. Bu servisleri çağrı merkezlerinden veya internet siteleri üzerinden rahatlıkla arayabilirsiniz.

Bilinmeyen numaralar servisleri, numaradan isim sorgulama ya da isimden numara sorgulama servisleri ile hizmet sunmaktadır. Bu şekilde, ismini bildiğiniz kişi ya da kurumun iletişim bilgilerine ulaşabilirsiniz. Numara tespitinin yanında, araç muayene servisleri, uyap, yargı işleri için bilgi servisi, maç sonuçları, hava durumu, en yakın çiçekçi bilgileri, çilingir hizmetleri, posta kodları, araç kurtarma, özel servis numaraları, TJK at yarışları, taksi servisi, şans oyunları, ulaşım bilgileri, sağlık kuruluşları ve eczaneler, teknoloji destek hattı gibi birbirinden farklı konularda yardım almanız mümkün olacaktır. Hizmet almak belirli bir ücret ile olmakla birlikte, bunlar cüzi rakamlardır. Arama veya site üzerinden ödeme yaparak bilgilere hemen ulaşabilirsiniz.

Numaradan isim sorgulama ile sizi arayan numarayı internet üzerinden girerek veya arama yaparsanız tuşlayarak öğrenebilirsiniz. Bu şekilde, sizi arayan ve kim olduğunu bilmediğiniz ya da emin olmadığınız numaraların kimlik bilgilerine ulaşabilirsiniz. Kişi ya da kurum bilgilerini bu şekilde alabilirsiniz. İsimden numara sorgulama sistemleri ile de bildiğiniz bir kişi ya da kurumun telefon yani iletişim bilgilerine ulaşabilirsiniz. İsim üzerinden kayıtlı olan tüm kişi ve kurumlara kolay şekilde ulaşabilirsiniz. Mobil telefonlarınızdan gelen aramaları ve cep telefonu numaralarının tespitini de bu şekilde sağlayabilirsiniz. Mobil telefon sistemlerinin kendi numara sorgulama uygulamaları bulunmaktadır. Bu şekilde, kendi mobil operatörünüzden numara sorgulama işlemlerini de yapabilirsiniz. Son derece kısa sürede merak ettiğiniz bilgilere ulaşabilirsiniz.

http://www.bilinmeyennumaralar.name/bilinmeyen-numaralari-ogrenmenin-yollari.html

etiket: İsimden Numara Sorgulama, kimin numarasi, numara sorgulama, Numaradan İsim Sorgulama


Diğer Başlıklar

Bilinmeyen Numara Sorgulaması Avea

118 70  Avea  bilinmeyen numara servisi ile  numara  bilgisi ile  avea bilinmeyen numara sorgulaması yapabilirsiniz. 118 70‘i arayarak, telefon numarası bilgileri ile numara sorgulama yaparak istediğiniz kişinin telefonunu öğrenebilirsiniz.118 70   turk telekom numaraları,turkcell,vodfone,avea hepsını soruglayabıleceksınız, 118 70’i direk olarak tuşlayarak bilinmeyen  numara sorgulaması yaptırarak istediğiniz kişinin hat bilgisine ulaşabilirsiniz Sizde 118 70

Turkcell Bilinmeyen Numara

Eğer Turkcell kullanıcısıysanız,  bilinmeyen numarayı öğrenmek için izleyeceğiniz yol; Mesaj bölümüne Turkcell bilinmeyen numarayı başına sıfır koymadan yazıp 2222’ye göndermek ya da, Turkcell "Online İşlemler’’ Bilgi Sorgulama menüsünden "Bilinmeyen No" yu seçerek sorgulama yapmaktır. Ayrıca ister Turkcell kullanıcısı olun, isterseniz başka bir operatör ya da sabit hat kullanın, 11832’yi arayarak

Vodafone Hattından Bilinmeyen Numaralar Nasıl Öğrenilir?

Bilinmeyen numaralar kendi operatörlerinden kolayca öğrenilebilir. Vodafone bilinmeyen numaralar ile bilmediğiniz numaraları kendi hattınızdan kolayca öğrenebilirsiniz. Kendi operatörünüze göre sorgulama yaparak arayan tanımadığınız numaraların kime ait olduğunu öğrenebilirsiniz. Bunun için numaranın eksiksiz ve doğru şekilde sisteme girilmesi gerekir. Bu şekilde sorgulama yapılması durumunda kolayca kişinin ismi ve soy ismi öğrenilir.

11870 ses hizmeti tarifesi vergiler dahil dakikası Vodafone, Türk Telekom mobil, Türk Telekom ev telefonu ve Turkcell 4,99 TL olarak ücretlendirilir. Ücretlendirme Periyodu (saniye) Tüm Operatörler için 60 saniyedir. Periyod ücretlerine %18 KDV ve ÖİV (Türk Telekom ev telefonu için %15, GSM operatörleri için %25) dahildir. 11870 , Bilinmeyen Numaralar ve Rehberlik Servisidir. BTK lisansı ile Pluss Telekom İlt. Tic. Ltd. Şti tarafından verilmektedir.

Detaylar için Tıklayınız