bilinmeyen numaralar

Arayan Numaranın Kime Ait Olduğunu Nasıl Öğrenebilirim?

Arayan numaranın kime ait olduğunu nasıl öğrenebilirim?

Sizi arayan numaraların kime ait olduğunu bilmek istediğinizde internetten sizi arayan numarayı yazarak numaradan isim sorgulama yapabilir ve arayan kişinin kayıtlı olan durumda ismini kolayca öğrenebilirsiniz. Arayan numaranın sorgulama halinde bulunabilmesi için numaranın sisteme kayıtlı olması gerekir. Artık arayan kişinin kim olduğunu daha kolay bir şekilde isteyen herkes internetten ya da telefonundan sorgulama yaparak kolayca öğrenebilir. Telefon operatörüne göre sistemden yapılan sorgulamalarda belli bir ücret alınır. Kişinin telefonu kayıtlı olmasa da sorgulama yapılması durumunda ücret kesintisi yapılır.

Numaradan isim sorgulama ile arayan tanımadığınız numaraların kime ait olduğunu öğrenmeniz mümkün olur. Telefon operatörünün sorgulama için izin vermesi ve kişinin telefon numarasından isminin öğrenilmesi için buna izin vermiş olması gerekir. Ancak bu şekilde yapılan sorgulama sonucunda numaranın kimin adına kayıtlı olduğu sistemden öğrenilebilir. İsteyen herkes bu şekilde sorgulama yaparak telefonuna kayıtlı olmayan her numaranın kime ait olduğunu sorgulayabilir. Telefon ile arayarak da numaranın kime ait olduğu öğrenilebilir. Bunun için telefondan gerekli numaranın tuşlaması ve arayan numaranın doğru şekilde bildirilmesi gerekir.

Artık sizi arayan numaranın kim olduğunu düşünmenize gerek kalmadı. Bunun için istediğiniz an sizi arayan numaraların kime ait olduğunu numaradan isim sorgulama ile internetten kolayca belli bir ücret karşılığında öğrenebilirsiniz. Her operatörden sorgulama yapılması mümkün olur. Bu şekilde isteyen istediği operatörden arayan numaranın kime ait olduğunu sorgulayarak öğrenir. Bu sistemi kullanmak için öncelikle sistemin alacağı ücret için numaranızın sisteme girilmesi gerekir. Bu sayede ödenecek ücret hattınızda düşülerek sorgulama yapmanıza izin verilir. Bu şekilde sorgulama yapanlar ancak kişinin numarasının sorgulamaya açık olması halinde numaranın kimin adına kayıtlı olduğunu bulunur.

Bir önceki yazımız olan Bizde Numara Çok başlıklı makalemizde Bilinmeyen numara sorgulama, Bizde Numara Çok ve e-devlet hakkında bilgiler verilmektedir.

etiket: Bilinmeyen numara, Numaradan İsim Sorgulama, operatörden sorgulama yapılma


Diğer Başlıklar

İsimden Numara Bulma

  Telefonunuz calındıgında, kayboldugunda  Böyle durumlarda üzülmenin kimseye bir faydası olmaz. Turkcell, Vodafone, Avea, Türk Telekom bilinmeyen numaralar servisi ile ev ya da iş yerinizdeki sabit bir hattan  isimden numara bulma rehberlik servisini arayarak isim bilgilerinden aradığınız kişinin operatörü Turkcell vodafone avea  ya da Türk telekom olsun hiç fark etmez anında

Turkcell Bilinmeyen Numara Sorgulama, Vodafone Bilinmeyen Numara Sorgulama

11870' i arayarak; Turkcell bilinmeyen numara sorgulama ile bu numaranın kime ait olduğunu öğrenebilirsiniz. Vodafone, Turkcell, Avea ve Türk Telekom numaralarından 11870 i arayarak, 24 saat boyunca dilediğiniz Avea bilinmeyen numara sorgulaması yapabilirsiniz. 11870 tek numara üzerinden tüm operatörlere ait cep telefon numarası sorgulama yapabilir. istediğiniz kişinin hat bilgilerine dakikalar içinde ulaşabilirsiniz.

Vodafone Hattından Bilinmeyen Numaralar Nasıl Öğrenilir?

Bilinmeyen numaralar kendi operatörlerinden kolayca öğrenilebilir. Vodafone bilinmeyen numaralar ile bilmediğiniz numaraları kendi hattınızdan kolayca öğrenebilirsiniz. Kendi operatörünüze göre sorgulama yaparak arayan tanımadığınız numaraların kime ait olduğunu öğrenebilirsiniz. Bunun için numaranın eksiksiz ve doğru şekilde sisteme girilmesi gerekir. Bu şekilde sorgulama yapılması durumunda kolayca kişinin ismi ve soy ismi öğrenilir.

11870 ses hizmeti tarifesi vergiler dahil dakikası Vodafone, Türk Telekom mobil, Türk Telekom ev telefonu ve Turkcell 4,99 TL olarak ücretlendirilir. Ücretlendirme Periyodu (saniye) Tüm Operatörler için 60 saniyedir. Periyod ücretlerine %18 KDV ve ÖİV (Türk Telekom ev telefonu için %15, GSM operatörleri için %25) dahildir. 11870 , Bilinmeyen Numaralar ve Rehberlik Servisidir. BTK lisansı ile Pluss Telekom İlt. Tic. Ltd. Şti tarafından verilmektedir.

Detaylar için Tıklayınız