bilinmeyen numaralar

Arayan Numaranın Kime Ait Olduğunu Öğrenme

Telefonlara, bazen kayıtlı olmayan aramalar da gelebilmekte. Haliyle bu numaraların kime ait olduğu bir merak konusu olmakta ve öğrenilmek istenmektedir. Hatta bazen sürekli aynı numara tarafından taciz telefonlarıyla karşılanabilmektedir. Bu gibi durumlarda telefon operatörleri müşterilerine kolaylık sağlamak adına çeşitli servisler geliştirmiştir. Bu sayede müşteriler kendilerini arayan numaranın sahibine kolay ve pratik bir şekilde ulaşabilmektedir.

Bu sistemlerin kullanım aşaması ve erişim numaralarıysa operatörlere göre farklılık göstermektedir. Eğer avea operatörü kullanan birinin kimliğini öğrenmek istiyorsanız, numaranın kime ait olduğunu öğrenmek içim 11855’i aramanız veya öğrenmek istediğiniz numarayı başına sıfır koymadan yazarak 11855’e kısa mesaj olarak göndermeniz gerekmektedir. SMS, bu operatör üzerinden 1.25 TL olarak ücretlendirilmektedir. 11855’i aramanın dakikası da 1.25 TL’dir. Türkcell operatörü kullanan kişiye ait bir numarayı öğrenmek istiyorsanız, öğrenmek istediğiniz numarayı yine başında sıfır olmadan yazarak 2222’ye kısa mesaj olarak göndermeniz yeterli olacaktır. Ayrıca 11832’yi de arayarak numarayı sorgulatmanız mümkün olmaktadır.  Bu operatör üzerinden SMS ücreti 1.25 TL’dir. Vodafone operatörüne sahip bir kişinin kim olduğunu öğrenmek istiyorsanız kim yazıp boşluk bırakıp başında 0 olmadan numarayı yazarak 7048’a gönderebilirsiniz. 11842’yi arayarak da numaranın kime ait olduğunu öğrenebilmektesiniz.

Bu uygulamalar sayesinde, sizi arayan kişinin kimliğine kolaylıkla erişebilmekte ve kafanızdaki soru işaretlerini giderebilmektesiniz. Siz de sizi arayan numara kime ait diye merak ediyor ve kim olduğunu öğrenmek istiyorsanız bu hizmetlerden yararlanabilirsiniz.

Bir önceki yazımız olan Bizde Numara Çok başlıklı makalemizde Bilinmeyen numara sorgulama, Bizde Numara Çok ve e-devlet hakkında bilgiler verilmektedir.

etiket: Arayan Numaranın Kime Ait Olduğunu Öğrenme, Numara Kime Ait, operatör üzerinden SMS ücreti


Diğer Başlıklar

Bilinmeyen Numara Sorgulama Sistemleri

Bilinmeyen numaraları sorgulamak için ülkemizde birçok sistem hizmet sunmaktadır. Bunlarda yararlanarak, sizi arayan ya da ulaşmak istediğiniz numaralara ulaşabilirsiniz. İşlemler sadece birkaç dakika sürmektedir. Kurumlar sayesinde, aramak istediğiniz bilgilere birkaç dakika içinde ulaşmanız mümkün olur. Bilinmeyen numara sorgulama internet üzerinden ya da telefon hatları üzerinden kolayca yapılabilir. Tüm kurumların yani

11870 İsimden Numara Sorgulama

Tüm ev ve iş telefonlarından ve tüm GSM telefonlarından, günün her saatinde aranabilen 11870 numarasını tuşlayarak Turkcell numara sorgulama, sorgulama, Avea numara sorgulama, Vodafone numara sorgulama, Telekom numara sorgulama yaparak dilediğiniz kişinin bilinmeyen numarasına ulaşabilirsiniz. Telefonunuzdaki cevapsız numaralar görüyorsanız bu numara kime ait  diye merak ediyorsanız 11870 Bilinmeyen Numaralar servisi sayesinde

İsimden Cep Numarası Bul

Telefonunuzda Kayıtlı olmayan numaranın kimin numarası olduğu sorusu kafamızı fazlaca karıştırmaktadır Gün içinde telefonunuza gelen cevapsız numaraların cevabını almak artık çok kolay.. ‘’11870’’ ile isimden cep telefon numarası bulmak için isimden numara sorgulama, yaparak istediğiniz kişinin hat bilgilerine ulaşmak çok kolay. ‘’11870’’ ile isme kayıtlı sabit hatlar için türk telekom

11870 ses hizmeti tarifesi vergiler dahil dakikası Vodafone, Türk Telekom mobil, Türk Telekom ev telefonu ve Turkcell 4,99 TL olarak ücretlendirilir. Ücretlendirme Periyodu (saniye) Tüm Operatörler için 60 saniyedir. Periyod ücretlerine %18 KDV ve ÖİV (Türk Telekom ev telefonu için %15, GSM operatörleri için %25) dahildir. 11870 , Bilinmeyen Numaralar ve Rehberlik Servisidir. BTK lisansı ile Pluss Telekom İlt. Tic. Ltd. Şti tarafından verilmektedir.

Detaylar için Tıklayınız