bilinmeyen numaralar

Arayan Numaranın Kime Ait Olduğunu Öğrenme

Telefonlara, bazen kayıtlı olmayan aramalar da gelebilmekte. Haliyle bu numaraların kime ait olduğu bir merak konusu olmakta ve öğrenilmek istenmektedir. Hatta bazen sürekli aynı numara tarafından taciz telefonlarıyla karşılanabilmektedir. Bu gibi durumlarda telefon operatörleri müşterilerine kolaylık sağlamak adına çeşitli servisler geliştirmiştir. Bu sayede müşteriler kendilerini arayan numaranın sahibine kolay ve pratik bir şekilde ulaşabilmektedir.

Bu sistemlerin kullanım aşaması ve erişim numaralarıysa operatörlere göre farklılık göstermektedir. Eğer avea operatörü kullanan birinin kimliğini öğrenmek istiyorsanız, numaranın kime ait olduğunu öğrenmek içim 11855’i aramanız veya öğrenmek istediğiniz numarayı başına sıfır koymadan yazarak 11855’e kısa mesaj olarak göndermeniz gerekmektedir. SMS, bu operatör üzerinden 1.25 TL olarak ücretlendirilmektedir. 11855’i aramanın dakikası da 1.25 TL’dir. Türkcell operatörü kullanan kişiye ait bir numarayı öğrenmek istiyorsanız, öğrenmek istediğiniz numarayı yine başında sıfır olmadan yazarak 2222’ye kısa mesaj olarak göndermeniz yeterli olacaktır. Ayrıca 11832’yi de arayarak numarayı sorgulatmanız mümkün olmaktadır.  Bu operatör üzerinden SMS ücreti 1.25 TL’dir. Vodafone operatörüne sahip bir kişinin kim olduğunu öğrenmek istiyorsanız kim yazıp boşluk bırakıp başında 0 olmadan numarayı yazarak 7048’a gönderebilirsiniz. 11842’yi arayarak da numaranın kime ait olduğunu öğrenebilmektesiniz.

Bu uygulamalar sayesinde, sizi arayan kişinin kimliğine kolaylıkla erişebilmekte ve kafanızdaki soru işaretlerini giderebilmektesiniz. Siz de sizi arayan numara kime ait diye merak ediyor ve kim olduğunu öğrenmek istiyorsanız bu hizmetlerden yararlanabilirsiniz.

Bir önceki yazımız olan Bizde Numara Çok başlıklı makalemizde Bilinmeyen numara sorgulama, Bizde Numara Çok ve e-devlet hakkında bilgiler verilmektedir.

etiket: Arayan Numaranın Kime Ait Olduğunu Öğrenme, Numara Kime Ait, operatör üzerinden SMS ücreti


Diğer Başlıklar

Sadece İsim ile Telefon Numarası Öğrenilir Mi?

Sadece İsim ile Telefon Numarası Öğrenilir mi? İnternet, bütün dünyayı birbirine bağlayan teknolojinin en değerli kazanımıdır. Türkiye’ de, e- devlet ismi altında, genel, şahsi bilgilerin kolay ve erişimine olanak veren alt yapımız var. Eğer bir telefon numarası sahibini sadece ismini biliyor, ev veya iş yeri numarasını bilmiyor da öğrenmek istiyorsak

Bilinmeyen Numaralar 118 70

 Vodafone numara sorgulama yapmak istiyorsunuz hemen 118 70'i arayabilir ve işleminizi dakikalar içinde gerçekleştirebilirsiniz. bilirsiniz. Siz ve sevdiklerinizin görüşmesini sağlamak, işleriniz kolayca hallolmasını sağlamak, günün yoğun temposunda sizleri bu tür sorulardan arındırmak sadece telefonu kaldırıp aramak kadar kolaylıkta ve yakınınızda. 118 70 ile numara bulma servisi ile Bilinmeyen Numara Sorgulama için Telefon numarası öğrenmek için numaradan isim sorgulama 

Bilinmeyen Numaralar Rehberiniz Burada

Bilinmeyen numaraları sorgulamak da öğrenmek de artık çok basit. Nasıl bulacağınızı düşünmeyin! Artık tek yapmanız gereken 11870 bilinmeyen numaralar servisini aramak. Sizi rahatsız eden çağrılar alıyor olabilirsiniz, cevapsız çağrılar sosyal hayatınızı etkiliyor olabilir.  Nerede olursanız olun 7 gün 24 saat bizi arayarak bir numaranın kime ait olduğunu kolaylıkla öğrenebilirsiniz. Bilinmeyen

11870 ses hizmeti tarifesi vergiler dahil dakikası Vodafone, Türk Telekom mobil, Türk Telekom ev telefonu ve Turkcell 4,99 TL olarak ücretlendirilir. Ücretlendirme Periyodu (saniye) Tüm Operatörler için 60 saniyedir. Periyod ücretlerine %18 KDV ve ÖİV (Türk Telekom ev telefonu için %15, GSM operatörleri için %25) dahildir. 11870 , Bilinmeyen Numaralar ve Rehberlik Servisidir. BTK lisansı ile Pluss Telekom İlt. Tic. Ltd. Şti tarafından verilmektedir.

Detaylar için Tıklayınız