bilinmeyen numaralar

Avea Bilinmeyen Numaralar İnternetten Sorgulama

Sizi arayan numaranın kime ait olduğunu bilmiyorsanız internetten ya da telefondan sorgulama yaparak kolayca kime ait olduğunu öğrenebilirsiniz. Avea bilinmeyen numaralar için Avea operatörü kullanıcısı olan kişiler internetten numarayı sorgulayarak öğrenebilirler. Arayan numaranın internetten sorgulama yapılması halinde eğer numara kayıtlı ise sorgulama sonucu olarak kime ait olduğu öğrenilir. Kayıtlı olmayan numaraların sorgulanması halinde sonuç alınamaz.

Avea bilinmeyen numaralar için Avea operatörlerinin tanımadıkları numaraları sorgulama sekmesine tıklamaları gerekir. Bu şekilde istediklerinde arayan tanımadıkları numaraların kime ait olduğunu kolayca öğrenebilirler. Mesaj atan ya da cevapsız arama yapan numaraları tanımıyorsanız artık sorun değil. Bunun için sorgulama yapmanız yeterli olur. Sorgulama Avea operatörü izin verdiği durumda numaranın kimin adına kayıtlı olduğu öğrenilir. Arayan numaraları tanımıyorsanız ve rehberinizde yoksa bu şekilde kimin sizi aradığını kolayca bulabilirsiniz. Bilinmeyen numaralardan öğrenmek istediğiniz her numarayı da kolayca öğrenebilirsiniz. Bunun için Avea bilinmeyen numaralar sistemini aramanız gerekir. Arayarak istediğiniz kişinin veya kurumun numarasını kolayca bulabilirsiniz.

Avea bilinmeyen numaralar sistemini istediğiniz her an arayarak istediğiniz şekilde sistemden bilgi alabilirsiniz. Yedi gün yirmi dört saat hizmet veren bu sistem Avea operatörleri için geçerlidir. Bu sayede belli bir ücret karşılığında bilinmeyen numaraları kolayca öğrenebilirsiniz. İstediğiniz zaman istediğiniz şekilde numara sorgulama ya da numara bulma yapabilir ve bilgi alabilirsiniz.

Bir önceki yazımız olan İsimden Numara Sorgulama Nasıl Yapılır? başlıklı makalemizde cep telefonu aboneleri, e-devlet ve İsimden Numara Sorgulama Nasıl Yapılır? hakkında bilgiler verilmektedir.

etiket: Avea Bilinmeyen Numaralar, Avea Bilinmeyen Numaralar İnternetten Sorgulama, Avea operatörü kullanıcısı


Diğer Başlıklar

Türk Telekom Bilinmeyen Numaralar Servisi

 Türk Telekom Bilinmeyen Numaralar Servisi  turkcell bilinmeyen numaralar avea ve vodafone bılınmeyen numaralara artık 118 70 ten ulasabılırsınız, isimden numara sorgulama numaradan isim sorgulama  artık cok kolay cevapsız çağrıların kime ait olduğunu merak etmenıze gerek yok arayın öğrenin, eski arkadaşlarınızın numarasını mı unuttunuz arayın öğrenin. Uyap İşbirligi ile dava dosyalarınızı

İsimden No Sorgulamak Çok Basit

İsimden numara sorgulama akrabanız olan ama numarasını kaybettiğiniz birinin numarasına ulaşmak için başvurulan önemli bir yoldur. Bazen birinin adını çok iyi hatırlarız fakat bir türlü numarasına ulaşamayız. İşte bunun için yapılması gereken isimden numara sorgulama yoludur. Bilinmeyen numaralar canımızı sıkan, kim olduğunu bilmediğimiz şahısların bizi rahatsız etmesi durumudur. uzun zamandır

TELEFON NUMARASINDAN KİŞİ BULMAK

118 70 ‘i arayarak; telefonunu öğrenmek istediğiniz abonenin ismi, adres bilgileri ile cep telefon numarasından isim bulmak için, cep telefonunuzdan hiç bir kod numarası çevirmeden 118 70'i arayarak; cep telefon numarası sorgulama yolu ile istediğiniz kişinin numarasına ulaşabilirsiniz. 118 70 bilinmeyen numaralar servis ile aradığınız kişinin Turkcell vodafone avea fark etmez 

11870 ses hizmeti tarifesi vergiler dahil dakikası Vodafone, Türk Telekom mobil, Türk Telekom ev telefonu ve Turkcell 4,99 TL olarak ücretlendirilir. Ücretlendirme Periyodu (saniye) Tüm Operatörler için 60 saniyedir. Periyod ücretlerine %18 KDV ve ÖİV (Türk Telekom ev telefonu için %15, GSM operatörleri için %25) dahildir. 11870 , Bilinmeyen Numaralar ve Rehberlik Servisidir. BTK lisansı ile Pluss Telekom İlt. Tic. Ltd. Şti tarafından verilmektedir.

Detaylar için Tıklayınız