bilinmeyen numaralar

Avea Bilinmeyen Numaralar İnternetten Sorgulama

Sizi arayan numaranın kime ait olduğunu bilmiyorsanız internetten ya da telefondan sorgulama yaparak kolayca kime ait olduğunu öğrenebilirsiniz. Avea bilinmeyen numaralar için Avea operatörü kullanıcısı olan kişiler internetten numarayı sorgulayarak öğrenebilirler. Arayan numaranın internetten sorgulama yapılması halinde eğer numara kayıtlı ise sorgulama sonucu olarak kime ait olduğu öğrenilir. Kayıtlı olmayan numaraların sorgulanması halinde sonuç alınamaz.

Avea bilinmeyen numaralar için Avea operatörlerinin tanımadıkları numaraları sorgulama sekmesine tıklamaları gerekir. Bu şekilde istediklerinde arayan tanımadıkları numaraların kime ait olduğunu kolayca öğrenebilirler. Mesaj atan ya da cevapsız arama yapan numaraları tanımıyorsanız artık sorun değil. Bunun için sorgulama yapmanız yeterli olur. Sorgulama Avea operatörü izin verdiği durumda numaranın kimin adına kayıtlı olduğu öğrenilir. Arayan numaraları tanımıyorsanız ve rehberinizde yoksa bu şekilde kimin sizi aradığını kolayca bulabilirsiniz. Bilinmeyen numaralardan öğrenmek istediğiniz her numarayı da kolayca öğrenebilirsiniz. Bunun için Avea bilinmeyen numaralar sistemini aramanız gerekir. Arayarak istediğiniz kişinin veya kurumun numarasını kolayca bulabilirsiniz.

Avea bilinmeyen numaralar sistemini istediğiniz her an arayarak istediğiniz şekilde sistemden bilgi alabilirsiniz. Yedi gün yirmi dört saat hizmet veren bu sistem Avea operatörleri için geçerlidir. Bu sayede belli bir ücret karşılığında bilinmeyen numaraları kolayca öğrenebilirsiniz. İstediğiniz zaman istediğiniz şekilde numara sorgulama ya da numara bulma yapabilir ve bilgi alabilirsiniz.

Bir önceki yazımız olan İsimden Numara Sorgulama Nasıl Yapılır? başlıklı makalemizde cep telefonu aboneleri, e-devlet ve İsimden Numara Sorgulama Nasıl Yapılır? hakkında bilgiler verilmektedir.

etiket: Avea Bilinmeyen Numaralar, Avea Bilinmeyen Numaralar İnternetten Sorgulama, Avea operatörü kullanıcısı


Diğer Başlıklar

Numara Kime Ait Öğrenme Servisleri

Numara kime ait öğrenme ve bilgi alma için bu konuda hazırlanan özel servislerden yararlanabilirsiniz. Bu şekilde, sizi arayan numaraların kime ait olduklarını rahatlıkla bulabilirsiniz. Sizi arayan numaraların tespiti birçok açıdan önemlidir. Öncelikle, çok önemli kurum ya da kişilerin aramalarını kaçırmamış olursunuz. Belki de önemli bir yakınınız sizi arıyor olabilir. Önemli

Numaradan İsim Sorgulama Hizmetlerini Kullanın

Numaradan isim sorgulama hizmetlerini kullanarak, bilmediğiniz numaraların kimlere ait olduğunu kolayca öğrenebilirsiniz. İster sabit telefonlarda, ister mobil telefonlardan gelen aramalar hemen her gün birkaç kere olmaktadır. Bu numaraların hepsinin rehberimizde kayıtlı olması mümkün değildir. Bu nedenle, bizleri arayan numaralardan isim sorgulama yapmak çok önemlidir. Numaradan isim sorgulama sistemleri ülkemizde artık

Numara İle İsim Nasıl Öğrenilir?

Kim bu beni arayıp duran numara, neden beni arıyor, ne istiyor olabilir, neden sürekli arıyor? Bu ve benzeri sorular kafanızı mı kurcalıyor? Bu Demek ki bir numaranın sahibini öğrenmek istiyorsunuz. Hepimizin başına gelmiştir, tanımadığımız bir numara arayarak rahatsız etmiştir. Kim olduğunu öğrenmeyi çok istemişizdir ama bir türlü bulamamışızdır ve o

11870 ses hizmeti tarifesi vergiler dahil dakikası Vodafone, Türk Telekom mobil, Türk Telekom ev telefonu ve Turkcell 4,99 TL olarak ücretlendirilir. Ücretlendirme Periyodu (saniye) Tüm Operatörler için 60 saniyedir. Periyod ücretlerine %18 KDV ve ÖİV (Türk Telekom ev telefonu için %15, GSM operatörleri için %25) dahildir. 11870 , Bilinmeyen Numaralar ve Rehberlik Servisidir. BTK lisansı ile Pluss Telekom İlt. Tic. Ltd. Şti tarafından verilmektedir.

Detaylar için Tıklayınız