bilinmeyen numaralar

Avea’da Numara Sorgulama ve Arayan Kişiyi Öğrenme

Telefona gelen aramalarda, aramayı gerçekleştiren numara telefona kayıtlı değilse, büyük merak uyandırabilmektedir. Veya bir numaraya ulaşmak istenildiğinde, her şeyin oldukça hızlı gerçekleştiği bu çağda hızlıca numaraya ulaşılmak istenmektedir. Telefon operatörleri de müşterilerinin bu isteklerine yanıtsız kalmayarak bilinmeyen numara servisleri oluşturmaktadır. Avea bilinmeyen numaralar da avea operatörünü tercih eden kullanıcılara bu şekilde hizmet vermekte olan bir servistir.  Bu servis sayesinde kullanıcılar, öğrenmek istedikleri numaraları kolaylıkla öğrenebilmekte, ya da kendilerini arayan numaraların kime ait olduğu bilgisine erişebilmektedir.

Yirmi dört saat boyunca her yerden erişimin sağlanabildiği uygulamayı kullanmak oldukça pratiktir. Avea kullanıcıları servise 11870’i arayarak erişebilmekte. Bu şekilde, kendilerini arayan numaranın kim olduğunu sorgulatabilmekte ya da öğrenmek istedikleri numarayı şehrine veya ismine göre aratabilmekte. Bilinmeyen numaralar servisine 11870’e kısa mesaj göndererek de ulaşım sağlanabilmekte. Numarası öğrenilmek istenen kişinin adı ve soyadı, aralarında birer boşluk bırakılarak yazılıp 11870’e gönderildiğinde, bu kişinin numarası, aratan kişinin tarafına sms olarak gelmekte. Şehre göre arama yapılmak istendiğinde ise ad ve soyadın sonuna şehrin de eklenmesi gerekmekte. Gelen aramanın kime ait olduğu öğrenilmek istendiğiyse, numara yazılarak 11870’e kısa mesaj gönderilmekte.

Bu uygulama sayesinde hem kısa mesaj hem de telefonla arama yoluyla kolaylıkla ve pratik bir şekilde istenilen kişinin numarasına erişim sağlanabilmekte. Ayrıca arayan numaranın kime ait olduğu da öğrenebilmektedir.

Bir önceki yazımız olan Bu Numaranın Sahibi Kim? başlıklı makalemizde Bilinmeyen numara bulma, Bu Numaranın Sahibi Kim? ve Cep telefonundan servis SMS hakkında bilgiler verilmektedir.

etiket: Avea Bilinmeyen Numaralar, Avea’da Numara Sorgulama ve Arayan Kişiyi Öğrenme


Diğer Başlıklar

118 70 Turkcell Bilinmeyen Numaralar Sorgulaması

Türkcell abonesinin bilinmeyen numaralarını öğrenmek için cep telefonunuzdan direk 118 70’i arayarak, cep telefon numarası sorgulama yapabilirsiniz Günün her saatinde cep telefonunuzdan 118 70 ‘i arayarak, isimden telefon numarası sorgulama ile istediğiniz GSM numarasının hat bilgilerine ulaşabilirsiniz. Operatörünüz turkcell, vodafone, avea ne olursa olsun veya Türk Telekom’a kayıtlı bir sabit

TURKCELL NUMARALARI SORGULAMA

Turkcell hattı kullananlar 11870’i arayarak istediği Turkcell abonesinin hat bilgilerine numara kime ait olduğunu öğrenebilirsiniz. ‘’118 70’’ ile istediğiniz numaranın hat bilgilerine veya numarasına başka hiçbir numara tuşlamadan ulaşabilirsiniz 11870 Bilinmeyen Numaralar servisi ile cep tel no sorgulama yolu ile sizi arayan numaranın kimin numarası olduğunu turkcell numara sorgulama yaparak kolaylıkla

Bilinmeyen Numara Sorgulama Servisleri

Bilinmeyen Numara Sorgulama Servisleri  Günümüzün değişen ve hızla gelişen dünyasında, internetin kullanılmadığı bir yer kalmamakla birlikte, sürekli olarak kullanıma açılan ve hizmete sunulan ve üstüne üstlük hayatı son derecede kolaylaştıran hizmetler bulunmaktadır. İşlemlerini hızlı bir biçimde hayata geçirmek isteyen kullanıcının, zamandan da kazanarak halledebildiği bu platformların başında bilinmeyen numara servisleri

11870 ses hizmeti tarifesi vergiler dahil dakikası Vodafone, Türk Telekom mobil, Türk Telekom ev telefonu ve Turkcell 4,99 TL olarak ücretlendirilir. Ücretlendirme Periyodu (saniye) Tüm Operatörler için 60 saniyedir. Periyod ücretlerine %18 KDV ve ÖİV (Türk Telekom ev telefonu için %15, GSM operatörleri için %25) dahildir. 11870 , Bilinmeyen Numaralar ve Rehberlik Servisidir. BTK lisansı ile Pluss Telekom İlt. Tic. Ltd. Şti tarafından verilmektedir.

Detaylar için Tıklayınız