bilinmeyen numaralar

Bilinmeyen Numaralar Bulma

Bilinmeyen numaralar bulma için artık birçok seçeneğimiz bulunmaktadır. Bu konuda hazırlanan birbirinden farklı seçeneklerden yararlanabilirsiniz. Arama operatörlerinin özel bilinmeyen numaralar servisleri bulunmaktadır. Türk Telekom beyaz sayfalar ve sarı sayfalar, Vodafone, Avea ve Turkcell in özel servislerinden yararlanabilirsiniz. Bunun yanında, 11880, 11818, 11870, 11833, 11860 gibi numaraları arayarak da servis alabilirsiniz. Bu numaraları servisler makul bir ücret karşılığında hizmet sağlamaktadır. Sürekli arama yapmak istiyorsanız, özel paket uygulamalarından yararlanabilirsiniz. 5 sorgu, 10 sorgu, 25 sorgu ve 50 sorgu üzerinden hazırlanan paketlerden yararlanmanız mümkündür. Bu şekilde, sürekli arama yapmak istiyorsanız çok uygun rakamlarda servis alabilirsiniz.

Bilinmeyen numaralar herkesin ilgisini çeker. Sizi arayan numaraları duymayarak ya da başka nedenlerle duyamayabilir, cevaplayamayabilirsiniz. Bu durumda, kesinlikle arayan numaraların kim olduğunu bilmeniz gerekir. Numaradan isim sorgulama ile sizi arayan numaraları öğrenebilirsiniz. Kurum ya da kişi mi, kim sizi arıyor, bu şekilde bulabilirsiniz. Öte yandan, bildiğiniz bir kişi ya da kuruma ulaşmak, telefon ile iletişim bilgilerinizi almak için de isimden numara sorgulama sistemlerinden yararlanabilirsiniz. Bu şekilde, bildiğiniz bir ismi girerek onun iletişim bilgilerine ulaşabilirsiniz. Bir arkadaşınız, kurum ya da ilgilendiğiniz bir firma olabilir. Hem kişiler, hem de kurumlar bazında arama yapabilirsiniz. Bunun yanında, bilinmeyen numaralar arama servisleri birçok farklı alanda sizlere yardımcı olmaktadır.

Araç muayene servisleri, uyap, yargı işleri için bilgi servisi, maç sonuçları, hava durumu, en yakın çiçekçi bilgileri, çilingir hizmetleri, posta kodları, araç kurtarma, özel servis numaraları, TJK at yarışları, taksi servisi, şans oyunları, ulaşım bilgileri, sağlık kuruluşları ve eczaneler, teknoloji destek hattı gibi birçok konuda yardım alabilirsiniz. Özellikle uyap bilgilerine ulaşma seçenekleri vatandaşları memnun etmektedir. Bu şekilde, kişilerin mahkeme ve icra kayıtlarına ulaşmaları çok kolay olmaktadır. Acil numaraları, 444 lü numaraları öğrenme gibi hizmetlerden de yararlanabilirsiniz. Hizmetleri sizi zorlamayacak, uygun ücretlere alabilirsiniz. Bu şekilde, iletişim ağınızı genişletme imkanınız olacaktır. Rehberinize sizi geliştirecek ve sosyalleştirecek imkanları eklemek için servislerin hizmetlerinden kesinlikle siz de yararlanmalısınız.

Bir önceki yazımız olan Bizde Numara Çok başlıklı makalemizde Bilinmeyen numara sorgulama, Bizde Numara Çok ve e-devlet hakkında bilgiler verilmektedir.

etiket: bilinmeyen numaralar, Bilinmeyen numaralar bulma, Numaradan İsim Sorgulama


Diğer Başlıklar

11870 İsimden Numara Sorgulama

Tüm ev ve iş telefonlarından ve tüm GSM telefonlarından, günün her saatinde aranabilen 11870 numarasını tuşlayarak Turkcell numara sorgulama, sorgulama, Avea numara sorgulama, Vodafone numara sorgulama, Telekom numara sorgulama yaparak dilediğiniz kişinin bilinmeyen numarasına ulaşabilirsiniz. Telefonunuzdaki cevapsız numaralar görüyorsanız bu numara kime ait  diye merak ediyorsanız 11870 Bilinmeyen Numaralar servisi sayesinde

Ev Telefonu Sorgulama

Ev telefonunu bilmediğiniz ya da kaybettiğiniz bir kişinin numarasını bulmak istiyorsanız 11870 bilinmeyen numaralar servisi hizmetlerinden istediğiniz zaman istediğiniz yerde yararlanabilirsiniz. Yapmanız gereken başında alan kodu girişi yapmadan 11870’i tuşlamak ve karşınıza çıkan çağrı merkezi çalışanlarımıza numarasını aradığınız kişinin adını soyadını yaşadığı ilin bilgisini vermektir. Ev telefonu sorgulama uygulamamız ile

Numara Sorgula ve Öğren

Numara sorgulama sistemi ile 11870 size hayatınızda kolaylıklar getiriyor. Bilmediğiniz bir numarayı bu yolla öğrenebilirsiniz. Yani demek istediğimiz 11870i arayarak ve numarayı söyleyerek istediğiniz kişiye ulaşabilirsiniz. Bu yolla sizi rahat eden biri varsa kimliğini öğrenebilirsiniz. Bu numara kimin derdi artık sona erdi. İsimden numara hizmeti ile de ismini bildiğiniz bir

11870 ses hizmeti tarifesi vergiler dahil dakikası Vodafone, Türk Telekom mobil, Türk Telekom ev telefonu ve Turkcell 4,99 TL olarak ücretlendirilir. Ücretlendirme Periyodu (saniye) Tüm Operatörler için 60 saniyedir. Periyod ücretlerine %18 KDV ve ÖİV (Türk Telekom ev telefonu için %15, GSM operatörleri için %25) dahildir. 11870 , Bilinmeyen Numaralar ve Rehberlik Servisidir. BTK lisansı ile Pluss Telekom İlt. Tic. Ltd. Şti tarafından verilmektedir.

Detaylar için Tıklayınız