bilinmeyen numaralar

Bilinmeyen Numaralar Bulma

bilinmeyen numaraları bulmaBilmediğiniz numaraları bulmak için internetten sorgulama yapmanız yeterli olacaktır. Bu şekilde aramak istediğiniz numaraları sorgulayarak öğrenebilir ve arayabilirsiniz. Sizi arayan numaraları bilinmeyen numaralar sorgulama sisteminden kolaylıkla öğrenebilirsiniz. İstediğiniz zaman bu sistemden sorgulama yaparak ulaşmak istediğiniz numaraları bulabilir ya da sizi arayan numaraların sahiplerini öğrenebilirsiniz. Sizi arayan ya da mesaj atan numaranın kime ait olduğunu bilmiyorsanız internetten sorgulama yaparak kime ait olduğunu kolayca öğrenebilirsiniz. Numaranın sisteme kayıtlı olması halinde sorgulama yaparak anında kimin numarası olduğunu öğrenmeniz mümkündür. Bu şekilde isteyen herkes internetten bilmediği numaralar hakkında bilgi alabilir. Mesaj atan numaranın kime ait olduğunu merak ediyorsanız internetten numarayı sisteme girerek sorgulama yaparak kime ait olduğunu kısa sürede öğrenebilirsiniz.

İsimden numara sorgulama yaparak aradığınız kişilerin numarasını bilmiyorsanız internetten kolayca öğrenerek onlara istediğiniz zaman ulaşabilirsiniz. Bu şekilde merak ettiğiniz yakınlarınızın ya da acil durumlarda ihtiyacınız olan her türlü numaraya bu şekilde ulaşabilirsiniz. İsmini bildiğiniz kişi veya kurumların numaralarını bu sistemden sorgulama yaparak daha rahat bir şekilde öğrenebilirsiniz. aramak istediğiniz yerlerin veya kişilerin numarasını bilmiyorsanız isim, soy isim ve yaşadığı şehirden arama yaparak numarasına ulaşabilirsiniz. Bu sistemden merak ettiklerinize kayıtlı olmaları halinde daha hızlı ve kolay bir şekilde numaralarını alarak istediğiniz zaman ulaşım sağlayabilirsiniz. Artık bilinmeyen numaralar olmadan herkese kolayca ulaşabilirsiniz.

Arayan veya mesaj atan numaranın kimin numarası olduğunu öğrenmek istiyorsanız ve bunu kişiyi aramadan yapmak istiyorsanız numaradan isim sorgulama yaparak sizi arayan kişinin kim olduğunu hemen öğrenebilirsiniz. arayan numarayı sorgulama sekmesine yazarak kim olduğunu kolayca öğrenebilirsiniz. kişinin numarası kayıtlı ise anında sorgulama sonrasında ekranda görürsünüz. Eğer sisteme kayıtlı değil veya gizlenmiş ise kime ait olduğunu öğrenmeniz mümkün olmayacaktır. Numaranın kime ait olduğunu ancak cep telefonu operatörü tarafından numaranın sorgulanmasına izin verilmesi halinde öğrenilebilir. Gizlenmiş numaraların sahiplerinin kim olduğu öğrenilemez. Numaranın kime ait olduğunu bulmak için numarayı sorgulama sekmesine yazmanız ve ardından sorgula sekmesine tıklamanız yeterli olacaktır. Bu şekilde numaranın kimin olduğunu görebilirsiniz.

etiket: bilinmeyen numaralar, İsimden Numara Sorgulama, Numaradan İsim Sorgulama


Diğer Başlıklar

Turkcell Numalarını Sorgulama Yöntemleri

Telefonla Turkcell Bilinmeyen Numaraları Sorgulama Sizi arayan bir Turkcell numarasının kim olduğunu bulmak, numaradan isim sorgulamak son derece kolay. Bunun için bir çok yöntem mevcut. Biz de sizlere bu yöntemler konusunda biraz bilgi derlemeye çalıştık. Artık bilmediğiniz numara sizi rahatsız etmesin, zamanınızı, sabrınızı ve enerjinizi çalmasın diye düşündük. Turkcell'e kayıtlı

Türk Telekom Bilinmeyen Numara Sorgulanması

118 70 ''bilinmeyen numaralar'' ile hiç tereddüt etmeden istediğiniz sabit hatlar dahil bilinmeyen cep telefonlarına  ''bilinmeyen numara sorgulama''  yaparak Avea Turkcell ya da vodafone operatörlerine bilinmeyen numaralara ulaşabilirsiniz. 118 70’’ ile bilinmeyen numara kimin telefonu  bu sorunun cevabını almak çok kolay. Sadece 118 70 i arayarak bu servis aracılığı ile bilinmeyen numaraları öğrenmek

Cep Hatları İçin Bilinmeyen Numaralar

Cep telefonları için bilinmeyen numara sorgulamak artık çok kolay. Firmamız bütün cep telefonları hatlarına hizmet vermektedir. Türk Telekom mobil için bilinmeyen numaralar türk telekom ve vodafone için bilinmeyen numaralar vodafone servislerimiz bulunmaktadır. Siz de bu iki hat için istediğiniz bilgileri elde edebilirsiniz. Tek yapmanız gereken firmamızın numarası olan 11870'i aramak.

11870 ses hizmeti tarifesi vergiler dahil dakikası Vodafone, Türk Telekom mobil, Türk Telekom ev telefonu ve Turkcell 4,99 TL olarak ücretlendirilir. Ücretlendirme Periyodu (saniye) Tüm Operatörler için 60 saniyedir. Periyod ücretlerine %18 KDV ve ÖİV (Türk Telekom ev telefonu için %15, GSM operatörleri için %25) dahildir. 11870 , Bilinmeyen Numaralar ve Rehberlik Servisidir. BTK lisansı ile Pluss Telekom İlt. Tic. Ltd. Şti tarafından verilmektedir.

Detaylar için Tıklayınız