bilinmeyen numaralar

Bilinmeyen Numaralar Sorgula

logo-bilinmeyen-numaralarBilinmeyen numaralar sorgula ve arayan numaraların kim olduğunu hemen öğren. Sizi arayan numaraların kim olduğunu ve kayıtlı olup olmadığını rahatlıkla bilinmeyen numaralar seçeneklerinden yararlanabilirsiniz. Bu şekilde, önemli telefonları, gelen cevapsız aramaları değerlendirebilirsiniz. Önemli ise geri aramalarınızı yapabilirsiniz. İsterseniz sizi arayan numara ne ise, ona göre bağlı olduğu operatöre göre inceleme yapabilirsiniz. Bu anlamda, Turkcell, Vodafone, Avea operatörlerine bağlı telefonlardan bağlı oldukları kuruma göre arama yapabilirsiniz. Öte yandan, Türk Telekom numaralarını da kişi ise beyaz sayfalar, kurum ise sarı sayfalar bölümlerinden arayabilirsiniz. Bu şekilde, kurumların kayıtlarında incelemelerinizi istediğiniz şekilde, detaylı olarak yapabilirsiniz.

Numaradan isim sorgulama için sistemden sizi arayan numarayı girebilirsiniz. Bunun için servislerin özel sistemleri bulunmaktadır. İsterseniz genel anlamda, bilinmeyen numaralar hizmetleri veren sistemlerden de yararlanabilirsiniz. Bu servislerin hem web sitesinden, hem kısa mesaj ile hem de çağrı merkezi üzerinden bilgi paylaşımı yapmaktadır. Ayrıca, Araç muayene servisleri, uyap, yargı işleri için bilgi servisi, maç sonuçları, hava durumu, en yakın çiçekçi bilgileri, çilingir hizmetleri, posta kodları, araç kurtarma, özel servis numaraları, TJK at yarışları, taksi servisi, şans oyunları, ulaşım bilgileri, sağlık kuruluşları ve eczaneler, teknoloji destek hattı gibi hizmetleri de 7 gün ve 24 saat alabilirsiniz..

İsimden numara sorgulama hizmetleri almak için de servislerden yararlanabilirsiniz. Bu şekilde, ad soyad veya kurum ise, kurum adı girerek telefon ve diğer iletişim bilgilerine ulaşabilirsiniz. Beklediğiniz bir telefona ve isme bu şekilde ulaşabilirsiniz. Servisler çok cüzi rakamlara bu hizmetleri sağlamaktadır. Hatta sık arama yapanlar için özel paketler de düzenlenmektedir. Bunlardan yararlanıp devamlı arama ihtiyaçlarınızı da karşılayabilirsiniz. Bu şekilde, aslında, acil telefon ihtiyaçlarınızı da karşılayabilirsiniz. Önemli telefonlar, 444 lü hatlar gibi birçok detayı da öğrenebilirsiniz. Elinizin altında mutlaka bilinmeyen numaralar servislerinin bilgileri olmalı. Bu şekilde, gün içinde sizi arayan birçok kişi ve kurumun telefonlarına kısa sürede ulaşabilirsiniz. Mutlaka numara servislerinin hizmetlerini değerlendirin. Birçok alanda size yardımcı olacak hizmetler kesinlikle ilginizi çekecek ve yardım alacaksınız.

Bir önceki yazımız olan Bu Numaranın Sahibi Kim? başlıklı makalemizde Bilinmeyen numara bulma, Bu Numaranın Sahibi Kim? ve Cep telefonundan servis SMS hakkında bilgiler verilmektedir.

etiket: bilinmeyen numaralar


Diğer Başlıklar

Bilinmeyen Numaralar Servine Her An Ulaşın

  Bilinmeyen Numaralar 11870 Servisi Nasıl Kullanılır diye düşünmeyin. İşte size 11870'e ulaşmanız için yapılması gerekenler... Herhangi bir sabit veya operatöre Vodafone, Turkcell, Avea, Türk Telekom ait numaralardan 11870 'i arayarak, rehbere kayıtlı herhangi bir Avea abonesinin cep telefonu numarasına Avea bilinmeyen numara sorgulama yaparak ulaşabilirsiniz. Türk telekom isimden numara bulmak için 11870’i arayarak isim soy isim

Cep Tel No Sorgulama

Türkiye yepyeni bir numara ile tanıştı. bilinmeyen numaraları öğrenmek için en iyi hizmet adresi  11870 üzerinden  bilinmeyen cep telefonu numaralarına ulaşmak için operatörlerin kendi Bilinmeyen Numaralar Servislerini aramanız gerekmez. Evet yanlış duymadınız. Alan Kodları, Beyaz Sayfalar, Sarı Sayfalar olmadan 118 70  üzerinden Bilinmeyen numaraları bulmak, isme ait telefon numarasını öğrenmek için Diğer

Bilinmeyen Numaralar 118 70

 Vodafone numara sorgulama yapmak istiyorsunuz hemen 118 70'i arayabilir ve işleminizi dakikalar içinde gerçekleştirebilirsiniz. bilirsiniz. Siz ve sevdiklerinizin görüşmesini sağlamak, işleriniz kolayca hallolmasını sağlamak, günün yoğun temposunda sizleri bu tür sorulardan arındırmak sadece telefonu kaldırıp aramak kadar kolaylıkta ve yakınınızda. 118 70 ile numara bulma servisi ile Bilinmeyen Numara Sorgulama için Telefon numarası öğrenmek için numaradan isim sorgulama 

11870 ses hizmeti tarifesi vergiler dahil dakikası Vodafone, Türk Telekom mobil, Türk Telekom ev telefonu ve Turkcell 4,99 TL olarak ücretlendirilir. Ücretlendirme Periyodu (saniye) Tüm Operatörler için 60 saniyedir. Periyod ücretlerine %18 KDV ve ÖİV (Türk Telekom ev telefonu için %15, GSM operatörleri için %25) dahildir. 11870 , Bilinmeyen Numaralar ve Rehberlik Servisidir. BTK lisansı ile Pluss Telekom İlt. Tic. Ltd. Şti tarafından verilmektedir.

Detaylar için Tıklayınız