bilinmeyen numaralar

Bilinmeyen Numaralar ve Sorgulama İşlemi

Son zamanlarda, insanların en fazla sordukları soruların başında, ev veya cep telefonlarına gelen çağrıların kime ait olduğu, buna ait bilgileri nerden ve ne şekilde öğrenecekleri gelmektedir. Hayatımıza sürekli ve artan bir hızda giren dijital servisler ve hizmetler kapsamında, elbette bu sorulara da kolay ve hızlı bir şekilde cevap alınabilmektedir. Bu kapsamda, vatandaşa, hem internet destekli dijital, hem de telefon bazlı çeşitli numara sorgulama hizmetleri verilmektedir. Kişiye, aralarından seçim yapacağı bu bilinmeyen numara sorgulama hizmetleri çerçevesinde, kendisini arayan numarayı kolay ve hızlı bir biçimde öğrenebilme imkanı tanınmaktadır.

Vatandaşa, arayanın kim olduğunu söyleyen hizmetler, bu çalışmalarını karşı taraftan, sorgulama başına ücret talep ederek gerçekleştirmekte ve bu ücreti, kişinin telefon numarasına kayıtlı fatura üzerinden keserek sağlamaktadır. Bu kapsamda hizmet veren dijital sorgu kanalları arasında en çok kullanılanları ise; www.11870.com.tr, www.11890.com.tr, ve www.11899.com.tr dir. Bu 3 sorgulama hizmeti ile, hem kendi web sitelerine ait anasayfalar aracılığıyla bilinmeyen numara sorgulama yapılabilmekte, hem de site adresleri içinde geçen numaralar tuşlanarak, telefon aracılığı ile hatlarına gelen bilinmeyen çağrının kimliği hızlı bir biçimde ortaya çıkarılabilmektedir.

Bilinmeyen numara sorgulama için ve kişinin telefonuna gelen çağrının kime ait olduğunu anında ve kesin bir biçimde belirlemek amacıyla kullanılan bu sayısız dijital sorgulama hizmetleri, insanların hayatını kolaylaştırmakta, kişiye zaman kazandırmakta ve taraflarına yapılan aramalara kolay bir şekilde geri dönme veya aksine reddetme imkanı tanımaktadırlar. Bu dijital hizmetlerden doğru ve kesin bir şekilde yararlanabilmek için, kullanıcıdan belli bir bilinmeyen numara sorgulama ücreti talep edildiği ve bunun her dijital platformda ve her türlü sorgulamada farklılık gösterebileceği kullanıcı tarafından unutulmamalıdır.

Bir önceki yazımız olan Bu Numaranın Sahibi Kim? başlıklı makalemizde Bilinmeyen numara bulma, Bu Numaranın Sahibi Kim? ve Cep telefonundan servis SMS hakkında bilgiler verilmektedir.

etiket: 11870, Bilinmeyen numara Sorgulama İşlemi, bilinmeyen numaralar


Diğer Başlıklar

AVEA NUMARA KİME AİT

Türkiye’nin Bilinmeyen numaralar ve telefon rehber hizmeti olan  118 70  ile ''cep telefon numarası sorgulama'',   yaparak ulaşmak istediğiniz kişinin numarasının kimlere ait olduğunu, ve hat bilgilerini anında öğrenebilirsiniz. Vodafone numaranın kime ait olduğunu öğrenmek için 11870’i arayarak cep numara sorgulama yaparak vodafone bilinmeyen numarasının kime ait olduğunu öğrenebilirsiniz. Ayrıca

Numara İle İsim Nasıl Öğrenilir?

Kim bu beni arayıp duran numara, neden beni arıyor, ne istiyor olabilir, neden sürekli arıyor? Bu ve benzeri sorular kafanızı mı kurcalıyor? Bu Demek ki bir numaranın sahibini öğrenmek istiyorsunuz. Hepimizin başına gelmiştir, tanımadığımız bir numara arayarak rahatsız etmiştir. Kim olduğunu öğrenmeyi çok istemişizdir ama bir türlü bulamamışızdır ve o

Bilinmeyen Numaralar 118 70

 Vodafone numara sorgulama yapmak istiyorsunuz hemen 118 70'i arayabilir ve işleminizi dakikalar içinde gerçekleştirebilirsiniz. bilirsiniz. Siz ve sevdiklerinizin görüşmesini sağlamak, işleriniz kolayca hallolmasını sağlamak, günün yoğun temposunda sizleri bu tür sorulardan arındırmak sadece telefonu kaldırıp aramak kadar kolaylıkta ve yakınınızda. 118 70 ile numara bulma servisi ile Bilinmeyen Numara Sorgulama için Telefon numarası öğrenmek için numaradan isim sorgulama 

11870 ses hizmeti tarifesi vergiler dahil dakikası Vodafone, Türk Telekom mobil, Türk Telekom ev telefonu ve Turkcell 4,99 TL olarak ücretlendirilir. Ücretlendirme Periyodu (saniye) Tüm Operatörler için 60 saniyedir. Periyod ücretlerine %18 KDV ve ÖİV (Türk Telekom ev telefonu için %15, GSM operatörleri için %25) dahildir. 11870 , Bilinmeyen Numaralar ve Rehberlik Servisidir. BTK lisansı ile Pluss Telekom İlt. Tic. Ltd. Şti tarafından verilmektedir.

Detaylar için Tıklayınız