bilinmeyen numaralar

Bilinmeyen Numaralar ve Sorgulama İşlemi

Son zamanlarda, insanların en fazla sordukları soruların başında, ev veya cep telefonlarına gelen çağrıların kime ait olduğu, buna ait bilgileri nerden ve ne şekilde öğrenecekleri gelmektedir. Hayatımıza sürekli ve artan bir hızda giren dijital servisler ve hizmetler kapsamında, elbette bu sorulara da kolay ve hızlı bir şekilde cevap alınabilmektedir. Bu kapsamda, vatandaşa, hem internet destekli dijital, hem de telefon bazlı çeşitli numara sorgulama hizmetleri verilmektedir. Kişiye, aralarından seçim yapacağı bu bilinmeyen numara sorgulama hizmetleri çerçevesinde, kendisini arayan numarayı kolay ve hızlı bir biçimde öğrenebilme imkanı tanınmaktadır.

Vatandaşa, arayanın kim olduğunu söyleyen hizmetler, bu çalışmalarını karşı taraftan, sorgulama başına ücret talep ederek gerçekleştirmekte ve bu ücreti, kişinin telefon numarasına kayıtlı fatura üzerinden keserek sağlamaktadır. Bu kapsamda hizmet veren dijital sorgu kanalları arasında en çok kullanılanları ise; www.11870.com.tr, www.11833.com.tr, ve www.11880.com.tr dir. Bu 3 sorgulama hizmeti ile, hem kendi web sitelerine ait anasayfalar aracılığıyla bilinmeyen numara sorgulama yapılabilmekte, hem de site adresleri içinde geçen numaralar tuşlanarak, telefon aracılığı ile hatlarına gelen bilinmeyen çağrının kimliği hızlı bir biçimde ortaya çıkarılabilmektedir.

Bilinmeyen numara sorgulama için ve kişinin telefonuna gelen çağrının kime ait olduğunu anında ve kesin bir biçimde belirlemek amacıyla kullanılan bu sayısız dijital sorgulama hizmetleri, insanların hayatını kolaylaştırmakta, kişiye zaman kazandırmakta ve taraflarına yapılan aramalara kolay bir şekilde geri dönme veya aksine reddetme imkanı tanımaktadırlar. Bu dijital hizmetlerden doğru ve kesin bir şekilde yararlanabilmek için, kullanıcıdan belli bir bilinmeyen numara sorgulama ücreti talep edildiği ve bunun her dijital platformda ve her türlü sorgulamada farklılık gösterebileceği kullanıcı tarafından unutulmamalıdır.

Bir önceki yazımız olan Bu Numaranın Sahibi Kim? başlıklı makalemizde Bilinmeyen numara bulma, Bu Numaranın Sahibi Kim? ve Cep telefonundan servis SMS hakkında bilgiler verilmektedir.

etiket: 11870, Bilinmeyen numara Sorgulama İşlemi, bilinmeyen numaralar


Diğer Başlıklar

Bu Numara Kimin Diye Düşünme Ara Sor

Numarasını öğrenmek istediğiniz bir yakınınızın  telefon numarasının bilgisini almak için 11870 hattından yardım alabilirsiniz. Bilinmeyen numaralar sorgulama yapmak için isim soy-isim bilgilerini personelimize vererek isimden numara sorgulama yolu ile bilinmeyen numarasına ulaşabilirsiniz.Türkiye'nin her yerinden hizmet alarak bu hattın üstün kalitesinden faydalanabilirsiniz.Bende bu numaranın kime ait olduğunu öğrenmek istiyorum diyorsanız o halde hemen sizde bizlere gelin.

Cep Numarası Sorgulama

118 70  Bilinmeyen numaralar servisi ile tanımadığımız bir numaranın kime ait olduğunu öğrenmek istiyorsanız  bilinmeyen numara sorgulama yapabilir, aklınızda bu  kimin telefonu sorusunun cevabını bulabilirsiniz. 118 70 ‘i arayarak, telefonunu öğrenmek istediğiniz abonenin ismi, adres bilgileri ile isimden numara sorgulama veya numaradan isim sorgulama ile numaranın kime ait olduğu öğrenebilirsiniz.

Bilinmeyen Numaraları Öğrenmenin Yolları

Bilinmeyen numaralar dendiğinde aklımıza ilk gelen genelde sorunlu numaralardır. Bilmediğimiz ve bizi arayan her numara aslında canımızı sıkar. Kim olduğunu, nereden aradığını ve ne amaçla aradığını düşünürüz. Çoğu zaman ise bilinmeyen numara gerçekten de konuşmak istemediğimiz birisidir. Bir çok kişinin başına tanımadığı numaraların aramasına bağlı olarak sorunlar açılmıştır. Bazen bizim

11870, Bilinmeyen Numaralar ve Rehberlik Servisidir. BTK lisansı ile Pluss Telekom İlt. Tic. Ltd. Şti tarafından verilmektedir.
Ücretlendirme tüm operatörlerden tüm vergiler dahil 2,99TL/dk'dır.