bilinmeyen numaralar

Bilinmeyen Numaralar ve Sorgulama İşlemleri

Günümüz insanının, hayat ne kadar kolaylaşırsa kolaylaşsın, ne kadar hizmet sunulursa sunulsun, hep daha fazlasını istediği bilinmektedir. Son zamanlarda da vatandaş tarafından en çok rağbet edilen ve kullanıcısına çeşitli faydalar sağlayan hizmetlerin başında gelen, bilinmeyen numaralar sorgulama servisleri bulunmaktadır. Bu hizmetler bilinmeyen veya telefona gelen her türlü çağrıyı, hemen öğrenebilme ve kimliği sorgulayabilme imkanı sunmaktadır. Aynı zamanda öğrenilmek istenen ve hemen aranması gereken hastane, sinema, kamu kurumu gibi ve daha çok çeşitli yere ait numaraları da kullanıcısına saniyeler içinde iletebilmektedir.

Bilinmeyen numaralar sorgulama ve sorgulama servisleri, müşteri talepleri doğrultusunda sıklıkla kullanıldıkları için, her gün servislere bir yenisi daha eklenmek suretiyle hizmet vermeye başlamaktadır. Bilinmeyen numarayı sorgulayıp müşterisine sunma prensibiyle hareket etmekte olan bu servisler, kullanım başı ücret almakta ve servise göre bu tarifeler değişiklik gösterebilmektedir. Çeşitli olan dijital sorgu kanalları, bu işlemleri telefon aracılığıyla gerçekleştirebildikleri gibi, kendilerine ait açılmış olan web siteleri aracılığı ile de yapabilmektedirler. En çok rağbet gören platformların başında ise; www.11870.com.tr gelmektedir. Bu sorgulama servisi hem interneti hem de telefon sistemini kullanarak sorgulama hizmeti sağlamaktadır.

Her geçen zaman arasına yenisi eklenen bilinmeyen numaralar sorgulama servisleri ve buna bağlı hizmetler sayesinde, aranılacak numaraya ya da arayan numaranın bilinmeyen kimliğine ulaşmak, daha kolay ve hızlı hale gelmektedir. Aralarından seçim yapılabilecek çok sayıda dijital servis olmasına karşın, hepsinin aynı mantık çerçevesinde bilinmeyen numara sorgulaması yaparak müşterisine talep edileni sunduğu göz önünde bulundurulmalıdır. Ayrıca bu hizmetlerin arama başına belli bir ücret çerçevesinde sunulduğu ve ücret talebinin servisten servise tarife değişikliği gösterebileceği de billinmelidir.

Bir önceki yazımız olan İsimden Numara Sorgulama Nasıl Yapılır? başlıklı makalemizde cep telefonu aboneleri, e-devlet ve İsimden Numara Sorgulama Nasıl Yapılır? hakkında bilgiler verilmektedir.

etiket: Bilinmeyen Numaralar ve Sorgulama İşlemleri, www.11870.com.tr ve www.11833.com.tr, www.11880.com.tr


Diğer Başlıklar

Bilinmeyen Numaralarda Zahmetsiz Ulaşım

Bilinmeyen numaralar servis hizmeti için 11870 telefon hattın kullanın.Numara sorgulamad dev hizmeti ile gecikmeden sizde 11870 servislerinden nuamrasını öğrenmek istediğiniz kişileri bulun. Artık numaralarla ilgili merak ettiğiniz hiçbir şey kalmasın ve günün her saati 7/24 siz değerli müşterilerine hizmet vermekte olan 11870’i arayın, istediğiniz tüm bilgilere ulaşın. Turkcell, Vodafone, Avea

Avea’da Numara Sorgulama ve Arayan Kişiyi Öğrenme

Telefona gelen aramalarda, aramayı gerçekleştiren numara telefona kayıtlı değilse, büyük merak uyandırabilmektedir. Veya bir numaraya ulaşmak istenildiğinde, her şeyin oldukça hızlı gerçekleştiği bu çağda hızlıca numaraya ulaşılmak istenmektedir. Telefon operatörleri de müşterilerinin bu isteklerine yanıtsız kalmayarak bilinmeyen numara servisleri oluşturmaktadır. Avea bilinmeyen numaralar da avea operatörünü tercih eden kullanıcılara bu

Vodafone Bilinmeyen Numaralar Servisi

11870 Vodafone Bilinmeyen Numaralar Servisi ile üstelik numaradan isime, numaradan isim sorgulama ya da isimden telefon numarası bulmak için sorgulama yaparak istediğini kişinin telefon numarasına ulaşabilirsiniz! Çünkü 11870 ile istediğiniz GSM operatörünün telefon numarasına isimden numara bulma yaparak öğrenebilirsiniz. 11870 ile cep telefonu sorgulama yaparak istediğiniz kişinin hat bilgisine sizde ulaşabilirsiniz. Ayrıca 11870 bilinmeyen numaralar servisi ile isimle telefon numarası bulmak için telefon

11870 ses hizmeti tarifesi vergiler dahil dakikası Vodafone, Türk Telekom mobil, Türk Telekom ev telefonu ve Turkcell 4,99 TL olarak ücretlendirilir. Ücretlendirme Periyodu (saniye) Tüm Operatörler için 60 saniyedir. Periyod ücretlerine %18 KDV ve ÖİV (Türk Telekom ev telefonu için %15, GSM operatörleri için %25) dahildir. 11870 , Bilinmeyen Numaralar ve Rehberlik Servisidir. BTK lisansı ile Pluss Telekom İlt. Tic. Ltd. Şti tarafından verilmektedir.

Detaylar için Tıklayınız