bilinmeyen numaralar

Bilinmeyen Numaralar ve Sorgulama İşlemleri

Günümüz insanının, hayat ne kadar kolaylaşırsa kolaylaşsın, ne kadar hizmet sunulursa sunulsun, hep daha fazlasını istediği bilinmektedir. Son zamanlarda da vatandaş tarafından en çok rağbet edilen ve kullanıcısına çeşitli faydalar sağlayan hizmetlerin başında gelen, bilinmeyen numaralar sorgulama servisleri bulunmaktadır. Bu hizmetler bilinmeyen veya telefona gelen her türlü çağrıyı, hemen öğrenebilme ve kimliği sorgulayabilme imkanı sunmaktadır. Aynı zamanda öğrenilmek istenen ve hemen aranması gereken hastane, sinema, kamu kurumu gibi ve daha çok çeşitli yere ait numaraları da kullanıcısına saniyeler içinde iletebilmektedir.

Bilinmeyen numaralar sorgulama ve sorgulama servisleri, müşteri talepleri doğrultusunda sıklıkla kullanıldıkları için, her gün servislere bir yenisi daha eklenmek suretiyle hizmet vermeye başlamaktadır. Bilinmeyen numarayı sorgulayıp müşterisine sunma prensibiyle hareket etmekte olan bu servisler, kullanım başı ücret almakta ve servise göre bu tarifeler değişiklik gösterebilmektedir. Çeşitli olan dijital sorgu kanalları, bu işlemleri telefon aracılığıyla gerçekleştirebildikleri gibi, kendilerine ait açılmış olan web siteleri aracılığı ile de yapabilmektedirler. En çok rağbet gören platformların başında ise; www.11870.com.tr gelmektedir. Bu sorgulama servisi hem interneti hem de telefon sistemini kullanarak sorgulama hizmeti sağlamaktadır.

Her geçen zaman arasına yenisi eklenen bilinmeyen numaralar sorgulama servisleri ve buna bağlı hizmetler sayesinde, aranılacak numaraya ya da arayan numaranın bilinmeyen kimliğine ulaşmak, daha kolay ve hızlı hale gelmektedir. Aralarından seçim yapılabilecek çok sayıda dijital servis olmasına karşın, hepsinin aynı mantık çerçevesinde bilinmeyen numara sorgulaması yaparak müşterisine talep edileni sunduğu göz önünde bulundurulmalıdır. Ayrıca bu hizmetlerin arama başına belli bir ücret çerçevesinde sunulduğu ve ücret talebinin servisten servise tarife değişikliği gösterebileceği de billinmelidir.

Bir önceki yazımız olan İsimden Numara Sorgulama Nasıl Yapılır? başlıklı makalemizde cep telefonu aboneleri, e-devlet ve İsimden Numara Sorgulama Nasıl Yapılır? hakkında bilgiler verilmektedir.

etiket: Bilinmeyen Numaralar ve Sorgulama İşlemleri, www.11870.com.tr ve www.11833.com.tr, www.11880.com.tr


Diğer Başlıklar

Bilinmeyen Numaralarda Zahmetsiz Ulaşım

Bilinmeyen numaralar servis hizmeti için 11870 telefon hattın kullanın.Numara sorgulamad dev hizmeti ile gecikmeden sizde 11870 servislerinden nuamrasını öğrenmek istediğiniz kişileri bulun. Artık numaralarla ilgili merak ettiğiniz hiçbir şey kalmasın ve günün her saati 7/24 siz değerli müşterilerine hizmet vermekte olan 11870’i arayın, istediğiniz tüm bilgilere ulaşın. Turkcell, Vodafone, Avea

Bilinmeyen Telefon Numarası Kimin

Telefonunu öğrenmek istediğiniz GSM operatörlerine ait cep telefon numaralarının kime ait olduğunu öğrenmek için bilinmeyen numara sorgulamayaparak  istediğiniz kişinin numarasına ve hat bilgilerine sadece dakikalar içinde, ulaşılabilirsiniz. 118 70  hayatatınızdaki en gerekli numara 118 70  bilinmeyen numaralar servisi ile istediğiniz kişinin numarasına  numara sorgulama yolu ile veya ve sizi araya

VODAFONE BİLİNMEYEN NUMARA SORGULAMA

Turkcell, Vodafone, Avea ve Türk Telekom numaralarından 11870'yi arayarak, 7/24 vodafone bilinmeyen numaraları sorgulama yaparak istediğiniz kişinin numarasına ulaşmak için cep telefonunuzdan veya sabit hatlı telefonlardan 11870 i arayarak, telefonunu öğrenmek istediğiniz kişinin isim - soy isim bilgileri ile isimden numara sorgulama yaparak  istediğini kişinin numarasına ulaşılabilir, Vodafone abonesinin cep telefonu

11870 ses hizmeti tarifesi vergiler dahil dakikası Vodafone, Türk Telekom mobil, Türk Telekom ev telefonu ve Turkcell 4,99 TL olarak ücretlendirilir. Ücretlendirme Periyodu (saniye) Tüm Operatörler için 60 saniyedir. Periyod ücretlerine %18 KDV ve ÖİV (Türk Telekom ev telefonu için %15, GSM operatörleri için %25) dahildir. 11870 , Bilinmeyen Numaralar ve Rehberlik Servisidir. BTK lisansı ile Pluss Telekom İlt. Tic. Ltd. Şti tarafından verilmektedir.

Detaylar için Tıklayınız