bilinmeyen numaralar

Bilinmeyen Numaraları Bulmanın Yolları

Bilinmeyen numaralar günlük yaşamımızda bize zaman zaman sıkıntı yaratabilen bir konudur. Bir numaraya ihtiyacımız olduğunda, buna ulaşmak için pratik kaynakların var olması ve bunların varlığını bilmek önemlidir. Bu numara kurumların ulaşılması gereken numaraları olabileceği gibi, bir yakınımızın veya arkadaşımızın ulaşamadığımız ya da unuttuğumuz numarası da olabilir. İşte bu durumda, bize aradığımız telefonlara ulaştıracak sistemlerin olması önemlidir. Geçmişte telefon hatlarının tek ana kaynaktan oluştuğu dönemde, 118 hattı bilinmeyen numaraların öğrenildiği tek seçimdi. Günümüzde ise, hem Telekom uygulamaları, hem de mobil sistemler oldukça çeşitlenmiştir. Bu durum, bilinmeyen numaralar sistemlerinin de çeşitlenmesini sağlamıştır. Birçok kanaldan öğrenmek artık mümkün olmaktadır.

Günümüzde bu sistemlerin çeşitlenmesinde önemli bir etken de, internet kullanımının yaygınlaşmasıdır. İnternet uygulamaları sayesinde elektronik ortam üzerinden de artık numara sorgulamak mümkün olmaktadır. Mobil telefonların varlığı ve mobil iletişim araçlarının yoğun olarak kullanılması da mobil bilinmeyen numaralar tespitlerinin oluşmasını sağlamıştır. Günümüzde, sabit ve mobil telefon hatları üzerinden çeşitli vericilerden numara sorgulama yapmak mümkündür. İsimden numara sorgulama ve numaradan isim sorgulama sistemlerinden yararlanmak mümkündür. 11870, 11833, 11880 gibi ana hatlar sadece bilinmeyen numaraların sorgulanması amaçlı çalışan kaynaklardır. Bu sistemlerin telefon hatları üzerinden ya da internet siteleri aracılığı ile aranması veya ulaşılması ve ihtiyaç duyulan numaranın tespit edilmesi mümkündür.

Sistemlerin internet siteleri üzerinden kolayca online sorgulama yapabilirsiniz. Bu kaynakların bazı önemli başka hizmetleri de bulunmaktadır. Nöbetçi eczanelerin hangileri olduğu, hastane ve diğer sağlık kurumlarına ulaşmak için yardım bilgileri, Adalet yargı sistemi olan UYAP üzerinden de hakkınızda açılan dava ve takip bilgilerinin öğrenilmesi de mümkün olmaktadır. Tüm bu hizmetleri internet sitesi üzerinden veya telefonla arayarak almak vatandaşlar ve kurumlar için de pratik olmaktadır. Ulaşım bilgileri, eğlence mekanları, UYAP sistemi, banka şubeleri, tesisatçı ve diğer tamirci bilgilerine ulaşılması, posta ve telefon kodları gibi birçok yaşamın içinde yer alan ve yararlı bilgilere ulaşmak mümkündür. Kesinlikle hizmetlerden yararlanabilir ve kendiniz için uygun bilgileri de rahatlıkla alabilirsiniz.

etiket: bilinmeyen no bulmanın yolları, bilinmeyen numaralar


Diğer Başlıklar

Bilinmeyen Numara Kime Ait

118 70  günün her saatinde bilmediğiniz numaranın kime ait olduğunu isimden numara sorgulama veya numaradan isim sorgulama yaparak öğrenebilirsiniz. Telefonunuzdaki cevapsız numaralar görüyorsanız bu numara kime ait  diye merak ediyorsanız yapmanız gereken tek şey 118 70'i aramak. Bilinmeyen numara kime ait olduğunu öğrenmek için 11870’i arayarak bilinmeyen numara sorgulama yolu ile sizi arayan bir numara kime ait olduğunu öğrenmek çok kolay Yine aynı şekilde Türk Telekom’a ait bilinmeyen

Bu Numara Kimin Diye Düşünme Ara Sor

Numarasını öğrenmek istediğiniz bir yakınınızın  telefon numarasının bilgisini almak için 11870 hattından yardım alabilirsiniz. Bilinmeyen numaralar sorgulama yapmak için isim soy-isim bilgilerini personelimize vererek isimden numara sorgulama yolu ile bilinmeyen numarasına ulaşabilirsiniz.Türkiye'nin her yerinden hizmet alarak bu hattın üstün kalitesinden faydalanabilirsiniz.Bende bu numaranın kime ait olduğunu öğrenmek istiyorum diyorsanız o halde hemen sizde bizlere gelin.

Avea Numaradan İsim Sorgulama

118 70 ile Bir bilinmeyen numaraya ulaşamazsanız başka hiç bir numarayla ulaşamazsınız.Bunun nedeni çok basit .Başka hiç bir ön numara arayacağınız ve tüm gsm operatörü ve sabit hatlara ait numaraları sorgulayacağınız tek servistir. 118 70  ile bilinmeyen no sorgulama yaparak numaradan isim ve hat bilgilerine ulaşabilirsiniz.’’118 70’’ ile İsme göre