bilinmeyen numaralar

Bilinmeyen Numarayı Sorgulamak İçin Ne Yapmak Gerekiyor?

hangi-operatörBilinmeyen numara sorgulama işlemleri bilmediğimiz bir numaranın kime ait olduğunu öğrenmek veya birinin numarasına ulaşmak açısından önem verilen bir servistir Adını hatırladığınız bir arkadaşınıza ya da bir zamanlar arkadaşımız olan ama numarasını kaybettiğimiz bir arkadaşımıza ulaşabilmek için yapılması gereken işlem isimden numara sorgulamadır. Arayıp bulmaya çalıştığınız bir kişinin adını soyadını iyi bir şekilde hatırlıyor olmak bu durumda yeterli olacaktır. Uzun bir aradan sonra bulamadığımız dostlarla buluşmak dünyanın en büyük mutluluğu olacaktır.

Birinin numarasını bulmak da bilinmeyen numaralar servislerinin görevidir. Aranızda bazı sorunlar olan birinin numarasını bulmak istemek de son derece normal bir durum. Bir de numaradan isim sorgulayabilme seçeneği de çok kullanılmaktadır.

Tanımadığınız, kim olduğunu bilmediğiniz bir numara sürekli olarak sizi arayıp, rahatsız veya taciz ediyorsa, numarasını biliyorsunuz ama kim olduğunu merak ediyorsanız, bu durumda yapılması gereken de numaradan isim sorgulamadır. Bütün kişileri de numaradan isim sorgulama seçeneği sayesinde bulmak mümkün.

Bilinmeyen numaralar diye tanımladığımız kişilerin numaraları bazen hiç istemediğimiz sonuçlar yaratabilir. Bazen biz günlük hayatımızı yaşarken, biri çıkıp hayatı bize zehir edebilir. Devamlı arayan, SMS atan biri hayatımızın dengesini bozabilir. Bizi işimizden gücümüzden alıkoyabilir daha kötüsü ise bizi korkutabilir. Şiddet içeren ya da tehdit içeren mesajlar atan biri canımızı sıkar. Bizim dışımızda gelişen bu durum her zaman canımızı sıkar. Telefon ile taciz edilme durumlarından kurtulmak için arayan kişinin kim olduğunu bilmek çok önemlidir. Bu sıkıcı durumdan kurtulmak için tedbir almak bizi daha da güvende hissettirecektir. Hem isimden numara sorgulamak hem de numaradan isim sorgulamak hepimizin hayatını kolaylaştıracaktır.

Çok uzun yıllardır bulmaya uğraştığımız sevdiğimiz bir dostumuzu bulmanın veya bozulan telefon rehberimiz yüzünden acil bir şekilde iletişim kurmak zorunda olduğumuz bir kişiye ulaşmış olmanın verdiği mutluluk ve bizi rahatsız eden bir numaranın kime ait olduğunu öğrendiğimizdeki rahatlık elbette o zamana kadar çektiğimiz sıkıntıyı hafifletecektir. Bilinmeyen numara her zaman can sıkıcıdır. Hayatımızın kontrolü elimizde olsun ki olumsuz durumları ortadan kaldırabilmek kolay olsun. Bilinmeyen numaraları bulmak ve bilmek her zaman yüzümüzü güldürecektir.

Bir önceki yazımız olan Bu Numaranın Sahibi Kim? başlıklı makalemizde Bilinmeyen numara bulma, Bu Numaranın Sahibi Kim? ve Cep telefonundan servis SMS hakkında bilgiler verilmektedir.

etiket: Bilinmeyen numara, Bilinmeyen numara sorgulama, bilinmeyen numaralar, isimden numara sorgulamak, numaradan isim sorgulamak


Diğer Başlıklar

118 70 Bilinmeyen Numaralar Servisi

Bilmediğiniz bir numara sizi mi aramış.  Artık kim acaba?” diye düşünmenize gerek yok çünkü  118 70 Bilinmeyen Numaralar Servisi ile bilinmeyen  bir numaranın kime ait olduğunu öğrenmek artık çok kolay. Daha fazla merak etmeden sizde 118 70 Bilinmeyen Numaralar  Servisi'ni kullanmaya başlayabilirsiniz. Vodafone, Turkcell, Avea ve Türk Telekom numaralarından sizi arayan bilinmeyen numaraları öğrenmek için 118 70 'i arayın.Sizi arayan kişinin

Cep Numarası Sorgulama

118 70  Bilinmeyen numaralar servisi ile tanımadığımız bir numaranın kime ait olduğunu öğrenmek istiyorsanız  bilinmeyen numara sorgulama yapabilir, aklınızda bu  kimin telefonu sorusunun cevabını bulabilirsiniz. 118 70 ‘i arayarak, telefonunu öğrenmek istediğiniz abonenin ismi, adres bilgileri ile isimden numara sorgulama veya numaradan isim sorgulama ile numaranın kime ait olduğu öğrenebilirsiniz.

Turkcell Bilinmeyen Numara

Eğer Turkcell kullanıcısıysanız,  bilinmeyen numarayı öğrenmek için izleyeceğiniz yol; Mesaj bölümüne Turkcell bilinmeyen numarayı başına sıfır koymadan yazıp 2222’ye göndermek ya da, Turkcell "Online İşlemler’’ Bilgi Sorgulama menüsünden "Bilinmeyen No" yu seçerek sorgulama yapmaktır. Ayrıca ister Turkcell kullanıcısı olun, isterseniz başka bir operatör ya da sabit hat kullanın, 11832’yi arayarak

11870 ses hizmeti tarifesi vergiler dahil dakikası Vodafone, Türk Telekom mobil, Türk Telekom ev telefonu ve Turkcell 4,99 TL olarak ücretlendirilir. Ücretlendirme Periyodu (saniye) Tüm Operatörler için 60 saniyedir. Periyod ücretlerine %18 KDV ve ÖİV (Türk Telekom ev telefonu için %15, GSM operatörleri için %25) dahildir. 11870 , Bilinmeyen Numaralar ve Rehberlik Servisidir. BTK lisansı ile Pluss Telekom İlt. Tic. Ltd. Şti tarafından verilmektedir.

Detaylar için Tıklayınız