bilinmeyen numaralar

Bilinmeyen Numarayı Sorgulamak İçin Ne Yapmak Gerekiyor?

hangi-operatörBilinmeyen numara sorgulama işlemleri bilmediğimiz bir numaranın kime ait olduğunu öğrenmek veya birinin numarasına ulaşmak açısından önem verilen bir servistir Adını hatırladığınız bir arkadaşınıza ya da bir zamanlar arkadaşımız olan ama numarasını kaybettiğimiz bir arkadaşımıza ulaşabilmek için yapılması gereken işlem isimden numara sorgulamadır. Arayıp bulmaya çalıştığınız bir kişinin adını soyadını iyi bir şekilde hatırlıyor olmak bu durumda yeterli olacaktır. Uzun bir aradan sonra bulamadığımız dostlarla buluşmak dünyanın en büyük mutluluğu olacaktır.

Birinin numarasını bulmak da bilinmeyen numaralar servislerinin görevidir. Aranızda bazı sorunlar olan birinin numarasını bulmak istemek de son derece normal bir durum. Bir de numaradan isim sorgulayabilme seçeneği de çok kullanılmaktadır.

Tanımadığınız, kim olduğunu bilmediğiniz bir numara sürekli olarak sizi arayıp, rahatsız veya taciz ediyorsa, numarasını biliyorsunuz ama kim olduğunu merak ediyorsanız, bu durumda yapılması gereken de numaradan isim sorgulamadır. Bütün kişileri de numaradan isim sorgulama seçeneği sayesinde bulmak mümkün.

Bilinmeyen numaralar diye tanımladığımız kişilerin numaraları bazen hiç istemediğimiz sonuçlar yaratabilir. Bazen biz günlük hayatımızı yaşarken, biri çıkıp hayatı bize zehir edebilir. Devamlı arayan, SMS atan biri hayatımızın dengesini bozabilir. Bizi işimizden gücümüzden alıkoyabilir daha kötüsü ise bizi korkutabilir. Şiddet içeren ya da tehdit içeren mesajlar atan biri canımızı sıkar. Bizim dışımızda gelişen bu durum her zaman canımızı sıkar. Telefon ile taciz edilme durumlarından kurtulmak için arayan kişinin kim olduğunu bilmek çok önemlidir. Bu sıkıcı durumdan kurtulmak için tedbir almak bizi daha da güvende hissettirecektir. Hem isimden numara sorgulamak hem de numaradan isim sorgulamak hepimizin hayatını kolaylaştıracaktır.

Çok uzun yıllardır bulmaya uğraştığımız sevdiğimiz bir dostumuzu bulmanın veya bozulan telefon rehberimiz yüzünden acil bir şekilde iletişim kurmak zorunda olduğumuz bir kişiye ulaşmış olmanın verdiği mutluluk ve bizi rahatsız eden bir numaranın kime ait olduğunu öğrendiğimizdeki rahatlık elbette o zamana kadar çektiğimiz sıkıntıyı hafifletecektir. Bilinmeyen numara her zaman can sıkıcıdır. Hayatımızın kontrolü elimizde olsun ki olumsuz durumları ortadan kaldırabilmek kolay olsun. Bilinmeyen numaraları bulmak ve bilmek her zaman yüzümüzü güldürecektir.

Bir önceki yazımız olan Bu Numaranın Sahibi Kim? başlıklı makalemizde Bilinmeyen numara bulma, Bu Numaranın Sahibi Kim? ve Cep telefonundan servis SMS hakkında bilgiler verilmektedir.

etiket: Bilinmeyen numara, Bilinmeyen numara sorgulama, bilinmeyen numaralar, isimden numara sorgulamak, numaradan isim sorgulamak


Diğer Başlıklar

Bir Numara Kime Ait Öğren

Bir numara kime ait öğren, bilmediğimiz bir numaranın kime ait olduğunu öğrenmek bazen hayati önemdedir. Bir arkadaşımızın adını soyadını çok iyi hatırlarız ama telefon numarasına ulaşabileceğimiz biri ya da birileri maalesef yoktur. Bir zamanlar aynı işyerinde çalıştığımız ama ne yazık ki izini kaybettiğimiz eski iş arkadaşımıza ya da çok değerli

Turkcell Bilinmeyen Numara Sorgulama Servisi

Turkcell Bilinmeyen Numara Sorgulama , Vodafone bilinmeyen numara sorgulamak, Türk Telekom bilinmeyen numara sorgulamak için tek yapmanız gereken 11870’i aramak 11870' i arayarak Avea bilinmeyen numara sorgulama ile bu numaranın kime ait olduğunu öğrenebilirsiniz. Vodafone, Turkcell, Avea ve Türk Telekom numaralarından 11870'i arayarak, 24 saat boyunca dilediğiniz kişininin bilinmeyen  numara sorgulama yapabilirsiniz. 11870 bilinmeyen numaralar servisi ile Avea, Turkcell, Vodafone olduğu ve Türk

Bilinmeyen Bir Numarayı Sorgulamak

Herkesin başına mutlaka bilmediği bir numaradan çağrı gelmiştir. Bazen bu gün içinde çok sık da başımıza gelebilir. Bu tanımadığımız numara bazen bizi rahatsız etmek için de arıyor olabilir. Bu numaraları sorgulamak ve kim olduklarını öğrenmek isteriz. Peki bilinmeyen numarayı ne şekilde sorgulayacağız. Bilinmeyen numara sorgulama işlemleri tek telefon ile 11870

11870 ses hizmeti tarifesi vergiler dahil dakikası Vodafone, Türk Telekom mobil, Türk Telekom ev telefonu ve Turkcell 4,99 TL olarak ücretlendirilir. Ücretlendirme Periyodu (saniye) Tüm Operatörler için 60 saniyedir. Periyod ücretlerine %18 KDV ve ÖİV (Türk Telekom ev telefonu için %15, GSM operatörleri için %25) dahildir. 11870 , Bilinmeyen Numaralar ve Rehberlik Servisidir. BTK lisansı ile Pluss Telekom İlt. Tic. Ltd. Şti tarafından verilmektedir.

Detaylar için Tıklayınız