bilinmeyen numaralar

Bilinmeyen Telefon

Bilinmeyen telefon numaralarına ulaşmak için birçok servis bulunmaktadır. Bu şekilde, sizi gerek sabit hatlardan, gerekse mobil hatlar üzerinden arayan kişilere veya kurumlara ulaşabilirsiniz. Gün içinde hepimiz birçok kişiyle telefonda görüşmekteyiz. Bunlar önemli ya da önemsiz, arkadaş sohbetleri ya da iş görüşmeleri veya reklam aramaları olabilmektedir. Ne olursa olsun, gelen ve cevaplanamayan cevapsız aramaların çeşitli şekilde öğrenilmesi, bunlar hakkında bilgi alınması önemlidir. Bu şekilde, arayanın kimliği öğrenilir, geri aramamız gerekip gerekmediği de anlaşılır. İşte bu işlem için bilinmeyen numaralar servislerinden yararlanabilirsiniz. Numaradan isim sorgulama yapmak için birçok seçenek sunulmaktadır. Bunun için sizi arayan bir mobil telefon ise, kayıtlı olduğu kuruma göre, Turkcell, Avea ve Vodafone üzerinden inceleme yapabilirsiniz.

Genel anlamda, hem mobil telefonlar, hem de sabit hatlar için de birçok arama servisi sunulmaktadır. Bu anlamda, 11870, 11818, 11899 gibi birçok farklı hat üzerinden servislere ulaşabilirsiniz. Bu servislerde isimden numara sorgulama, numaradan isim sorgulama, acil numaraları, 444 lü numaralar ve Araç muayene servisleri, uyap, yargı işleri için bilgi servisi, maç sonuçları, hava durumu, en yakın çiçekçi bilgileri, çilingir hizmetleri, posta kodları, araç kurtarma, özel servis numaraları, TJK at yarışları, taksi servisi, şans oyunları, ulaşım bilgileri, sağlık kuruluşları ve eczaneler, teknoloji destek hattı gibi hizmetleri de alabilirsiniz.

Kurumların ücretleri son derece cüzidir. Bu nedenle, bütçeniz asla sarsılmadan çok uygun rakama hizmet alabilirsiniz. Sürekli kullanan, arama yapan kişi ve kurumlar için de özel paket servisleri bulunmaktadır. Bu şekilde, cüzi rakamlara servislerden yararlanmanız mümkündür. Sizi kimin aramış olduğunu öğrenmek için hemen servislerden hizmet almaya başlayın. Bunun yanında, tanımış olduğunuz fakat numarasını bilemediğiniz kişilerin ya da kurumların telefonlarına ulaşmak da bu servislerden pratik olacaktır. Bu durumda, hiç bulamadığınız yakınlarınıza ya da işyerlerinize bile ulaşabilirsiniz. Servislerin geniş çaplı hizmetlerinden memnun kalacaksınız. Nöbetçi eczaneler veya sağlık kurumları gibi, acil ve anlık olarak kurumlara ulaşmak istediğinizde hemen servislerden yararlanabilirsiniz. Bu şekilde, hemen istediğiniz numaralara hemen ve sağlıklı olarak ulaşabilirsiniz.

Bir önceki yazımız olan İsimden Numara Sorgulama Nasıl Yapılır? başlıklı makalemizde cep telefonu aboneleri, e-devlet ve İsimden Numara Sorgulama Nasıl Yapılır? hakkında bilgiler verilmektedir.

etiket: İsimden Numara Sorgulama, Numaradan İsim Sorgulama


Diğer Başlıklar

Avae Bilinmeyen Numaralar

118 70’’ numara bulma servisi ile aradığınız kişinin Turkcell vodafone avea ve Türk Telekom fark etmez ulaşmak istediğiniz kişinin tüm hat bilgilerine anında ulaşabilirsiniz Avea bilinmeyen numaralar öğrenmek için, ‘’118 70’’ Avea bilinmeyen numaralar servisini arayarak  numara sorgulama avea  yaparak, numaranın kime ait olduğunu öğrenebilirsiniz 118 70’’ bilinmeyen numaralar servisi

Bizde Numara Çok Sorun Söyleyelim

Bizde Numara Çok Sorun Söyleyelim Bilgi alma özellikle doğru bilgi almak önemlidir. Ancak günümüzde zaman kıtlığı nedeni ile aynı zamanda hızlı bilgi almak daha da önemli hal aldı. 21 yy bu konuda geçtiğimiz yüzyılların bir hayli ilerisinde. Türkiye’ de, e- devlet ismi altında, genel, şahsi bilgilerin kolay ve erişimine olanak

VODAFONE BİLİNMEYEN NUMARA SORGULAMA

Turkcell, Vodafone, Avea ve Türk Telekom numaralarından 11870'yi arayarak, 7/24 vodafone bilinmeyen numaraları sorgulama yaparak istediğiniz kişinin numarasına ulaşmak için cep telefonunuzdan veya sabit hatlı telefonlardan 11870 i arayarak, telefonunu öğrenmek istediğiniz kişinin isim - soy isim bilgileri ile isimden numara sorgulama yaparak  istediğini kişinin numarasına ulaşılabilir, Vodafone abonesinin cep telefonu

11870 ses hizmeti tarifesi vergiler dahil dakikası Vodafone, Türk Telekom mobil, Türk Telekom ev telefonu ve Turkcell 4,99 TL olarak ücretlendirilir. Ücretlendirme Periyodu (saniye) Tüm Operatörler için 60 saniyedir. Periyod ücretlerine %18 KDV ve ÖİV (Türk Telekom ev telefonu için %15, GSM operatörleri için %25) dahildir. 11870 , Bilinmeyen Numaralar ve Rehberlik Servisidir. BTK lisansı ile Pluss Telekom İlt. Tic. Ltd. Şti tarafından verilmektedir.

Detaylar için Tıklayınız