bilinmeyen numaralar

Bilinmeyenler Perdesi Aranıyor

Her sır perdesinin aralandığı gibi bazılarımızın başına bela olan yabancı yani tanımadığınız numaralar artık tarihe karışmaktadır. Beklenmedik zamanlarda, tanımadığınız telefon numaraları tarafından aranmak aklınızda cevapsız sorulara yol açarken hemen hemen tüm sorularınızın cevabını günümüz koşullarında almak artık mümkün.  İletişimde insanları rahatsız edici noktaya gelen ve kimi zaman insanları çileden çıkartan bilinmeyen numaralar, bulmakta zorluk derecesi neredeyse sıfıra indirgenen problemler arasında yerini aldı. Bazı insanlar için sorun, bazıları için şüphe, bazıları içinse herhangi bir şey ifade etmeyen tanımadığınız numaraları tespit etmek iletişim doğasının büyümesiyle sorun olmaktan çıkmaktadır.

Peki, sizi arayan fakat sizin kimin aradığını bilmediğiniz bir telefon numarasını nasıl bulacaksınız? Bu sorunun cevabı aslın kullandığınız hattınızın operatör servislerinde gizli. Türkiye’de ki GSM operatörleri ve bunların sağladığı kişiye özel servisler sorunuzun cevabını sizlere kolaylıkla verebilmektedir. Nasıl mı? Şöyle ki; hangi GSM operatörünü kullanıyorsanız bilinmeyen numaraları bulmanızı sağlayan servisini kullanarak (Bu servisler GSM operatörünüz tarafından ücretlendirilmektedir.) sorgulatmanız durumunda aldığınız destekle bilinmeyen numaralar bulması imkânsız olan bir sorun olmaktan çıkacaktır. GSM operatörleri (kullandığınız hat operatörleri) sahibini bilmediğiniz, iletişim kurmadığınız ve tanımadığınız bir numara ile karşılaştığınızda size yardımcı olacaktır. Her GSM operatörünün bünyesinde bu veya buna benzer bir servis mutlaka bulunmaktadır. Detaylıca bilgi almak için GSM operatörünüzün müşteri hizmetlerini arayabilirsiniz. Çağın tıpkı zaman gibi dur durak bilmeden devam eden değişimine ayak uydurmak ve insan ihtiyaçlarına bir nebze de olsa daha fazla katkı sağlayabilmek için GSM operatörleri de durmadan servis hizmetlerini genişletmekte ve kaliteli hizmetler sunmaya devam etmektedirler.

Neticede bilinmeyen numaralar bulmak, sorgulatmak ve numaranın kime ait olduğunu öğrenebilmek artık teknolojinin hazırlayıp geliştirerek sunduğu fırsatlar kadar uzağınızda. Bu fırsatlara ne kadar yakınsanız size o kadar yakın olacaktır.

Bir önceki yazımız olan Bu Numaranın Sahibi Kim? başlıklı makalemizde Bilinmeyen numara bulma, Bu Numaranın Sahibi Kim? ve Cep telefonundan servis SMS hakkında bilgiler verilmektedir.

etiket: bilinmeyen numaralar bulmak, Bilinmeyenler Perdesi Aranıyor, GSM operatörleri


Diğer Başlıklar

Sabit Numara Sorgulama Nasıl Yapılır?

Sabit numara sorgulama işlemi; tanımadığımız bir sabit numaranın kime ait olduğunu öğrenebilmek veya birinin sabit numarasına ulaşmak için kullanılan bir yöntemdir. Bildiğiniz üzere sabit numaralar artık çoğunlukla iş için kullanılır olmuştur. Bir firma numarasını bulmak için, ya da numaranın hangi firmaya ait olduğunu bulmak için sabit numara sorgulama işlemine ihtiyaç

Bulmak İstediğim Bir Numarayı Nasıl Bulurum?

İnternette birden fazla bilinmeyen numaralar servisi var. Biraz dolaştığınızda isimden numara sorgulama ve numaradan isim sorgulama yapabileceğiniz bir çok servis ile karşılaşıyorsunuz. Bu servisler hem tanımadığınız bir numaranın kime ait olduğunu hem de tanıdığınız bir kişinin numarasının ne olduğunu size söylüyorlar. İsimden numara sorgulamak ve Numaradan isim sorgulamak bilmediğimiz bir

Bilinmeyen Numaralar Sorgulama

Bilinmeyen numara sorgulama işlemi; bilmediğimiz bir numaranın kime ait olduğunu öğrenmek veya birinin numarasına ulaşmak açısından çok önemlidir. İsmini bildiğiniz bir arkadaşımıza ya da bir zamanlar iş arkadaşımız olan ama izini kaybettiğimiz iş arkadaşımıza ulaşabilmek için yapılması gereken işlem isimden numara sorgulama yoludur. Bulmaya çalıştığınız bir kişinin adını soyadını iyi

11870 ses hizmeti tarifesi vergiler dahil dakikası Vodafone, Türk Telekom mobil, Türk Telekom ev telefonu ve Turkcell 4,99 TL olarak ücretlendirilir. Ücretlendirme Periyodu (saniye) Tüm Operatörler için 60 saniyedir. Periyod ücretlerine %18 KDV ve ÖİV (Türk Telekom ev telefonu için %15, GSM operatörleri için %25) dahildir. 11870 , Bilinmeyen Numaralar ve Rehberlik Servisidir. BTK lisansı ile Pluss Telekom İlt. Tic. Ltd. Şti tarafından verilmektedir.

Detaylar için Tıklayınız