bilinmeyen numaralar

Billinmeyen Numaralara Erişim Kolaylığı

Billinmeyen Numaralara Erişim Kolaylığı

 

Dünya çapında gelişen teknolojik ve fayda sağlayan dijital tabanlı hizmetler ve servisler sayesinde, insan hayatı giderek kolay bir hal almakta ve sunulanlar çerçevesinde hızla gelişmektedir.  Bu dijital hizmetler kapsamında hayatımıza giren ve ülkemizde de oldukça kullanıcısı bulunan sistemler arasında, bilinmeyen numaralar bulma ve sorgulama yapabilen platformlarda bulunmaktadır. Müşterisine anında ve kesin sorgulama hizmeti verebilmekte, aranılacak numarayı bildirebilmekte ve tarafınıza gelen numaranın kimliğini saniyeler içinde tespit edip size aktarabilmektedir. Bu sayede, o anda arama gerçekleştirmeniz gereken ama numarasını bilemediğiniz; hastanelere, çeşitli özel sektöre, kamu kurumlarına veya kişisel bir numaraya ait bilgileri hemen öğrenebilmekte ve böylece aramayı gerçekleştirilebilmektedir.

Bilinmeyen numara bulma ve sorgulama hizmetleri çerçevesinde kullanıcıya servis işlemleri sağlayan bir çok platform bulunmaktadır. Bu platformlar, telefondan bir numarayı tuşlayarak ulaşılabildikleri gibi, internetten de web adresleri aracılığı ile hizmetlerine devam edebilmektedirler. İnternetten, arama motoru sayesinde yapacağınız basit bir ‘bilinmeyen numaralar bulma’ sorgulaması sayesinde, bu servisler ve hizmetleri konusunda bilgiler alabillir ve kişisel kullanacağınız servisi seçerek bilinmeyen numara bulma ve sorgulama işleminizi gerçekleştirebilirsiniz. Bilinmeyen numarayı müşterisine anında veren ve arayan numaranın kimliğini saniyeler içerisinde kişiye aktarabilen bu dijital hizmetler, belli ücretler kapsamında kullanıcıya sunulmaktadır.

Bilinmeyen numaralar bulma ve sorgulama işlemleri sayesinde kolaylaşan ve kişiye getirilen hizmetlere her geçen gün yenisi eklenerek, sorgulama sistemleri alanında alternatifler yaratılmaya çalışılmaktadır. Dijital hizmet sektörünün bile, şu sıralar kendi arasında rekabete giriştiği ve müşteriyi çeşitli kampanyalarla kendine çekmeye çalıştığı günümüzde, dijital sorgulama sistemleri de bu yoldan giderek farklıllıklar gösterebilmektedir. Bu sebepledir ki her sorgulama sisteminin işlem ücret talepleri farklı ve sorgulama başına değişen tarifeleri bulunmaktadır.

Bir önceki yazımız olan Bizde Numara Çok başlıklı makalemizde Bilinmeyen numara sorgulama, Bizde Numara Çok ve e-devlet hakkında bilgiler verilmektedir.

etiket: Bilinmeyen numara bulma ve sorgulama hizmetleri, Billinmeyen Numaralara Erişim Kolaylığı, dijital hizmetler


Diğer Başlıklar

Numara Sorgulamada 11870

Operatör fark sorunu yaşamadan dilediğiniz zaman 11870 numara sorgulama hizmetlerimizden yararlanabilirsiniz. Başında başka bir numara girişi yapmadan 11870’i tuşlayın karşınıza çıkan çağrı merkezi çalışanlarımıza elinizde kime ait olduğunu bilmediğiniz numarayı söyleyin ve kısa bir süre içerisinde numaradan isim sorgulama uygulaması sonlansın numara sahibinin adını soyadını yaşadığı ilin bilgisini hemen öğrenin. Numara sorgulamada sizlere

TELEFON NUMARASINDAN İSİM SORGULAMA

118 70 Rehberlik servisini, Türk Telekom aboneleri ve GSM faturalı veya ön ödemeli hatlı tüm aboneler tarafından başka hiç bir ön numara çevirmeden direkt olarak aranan 118 70 BİLİNMEYEN NUMARALAR SERVİSİ bu bağlamda Türk Telekom aboneleri ve GSM faturalı veya ön ödemeli hatlı tüm aboneler tarafından direkt olarak aranılabilen bu bağlamda

Bilinmeyen Numaralar Servine Her An Ulaşın

  Bilinmeyen Numaralar 11870 Servisi Nasıl Kullanılır diye düşünmeyin. İşte size 11870'e ulaşmanız için yapılması gerekenler... Herhangi bir sabit veya operatöre Vodafone, Turkcell, Avea, Türk Telekom ait numaralardan 11870 'i arayarak, rehbere kayıtlı herhangi bir Avea abonesinin cep telefonu numarasına Avea bilinmeyen numara sorgulama yaparak ulaşabilirsiniz. Türk telekom isimden numara bulmak için 11870’i arayarak isim soy isim

11870 ses hizmeti tarifesi vergiler dahil dakikası Vodafone, Türk Telekom mobil, Türk Telekom ev telefonu ve Turkcell 4,99 TL olarak ücretlendirilir. Ücretlendirme Periyodu (saniye) Tüm Operatörler için 60 saniyedir. Periyod ücretlerine %18 KDV ve ÖİV (Türk Telekom ev telefonu için %15, GSM operatörleri için %25) dahildir. 11870 , Bilinmeyen Numaralar ve Rehberlik Servisidir. BTK lisansı ile Pluss Telekom İlt. Tic. Ltd. Şti tarafından verilmektedir.

Detaylar için Tıklayınız