bilinmeyen numaralar

Billinmeyen Numaralara Erişim Kolaylığı

Billinmeyen Numaralara Erişim Kolaylığı

 

Dünya çapında gelişen teknolojik ve fayda sağlayan dijital tabanlı hizmetler ve servisler sayesinde, insan hayatı giderek kolay bir hal almakta ve sunulanlar çerçevesinde hızla gelişmektedir.  Bu dijital hizmetler kapsamında hayatımıza giren ve ülkemizde de oldukça kullanıcısı bulunan sistemler arasında, bilinmeyen numaralar bulma ve sorgulama yapabilen platformlarda bulunmaktadır. Müşterisine anında ve kesin sorgulama hizmeti verebilmekte, aranılacak numarayı bildirebilmekte ve tarafınıza gelen numaranın kimliğini saniyeler içinde tespit edip size aktarabilmektedir. Bu sayede, o anda arama gerçekleştirmeniz gereken ama numarasını bilemediğiniz; hastanelere, çeşitli özel sektöre, kamu kurumlarına veya kişisel bir numaraya ait bilgileri hemen öğrenebilmekte ve böylece aramayı gerçekleştirilebilmektedir.

Bilinmeyen numara bulma ve sorgulama hizmetleri çerçevesinde kullanıcıya servis işlemleri sağlayan bir çok platform bulunmaktadır. Bu platformlar, telefondan bir numarayı tuşlayarak ulaşılabildikleri gibi, internetten de web adresleri aracılığı ile hizmetlerine devam edebilmektedirler. İnternetten, arama motoru sayesinde yapacağınız basit bir ‘bilinmeyen numaralar bulma’ sorgulaması sayesinde, bu servisler ve hizmetleri konusunda bilgiler alabillir ve kişisel kullanacağınız servisi seçerek bilinmeyen numara bulma ve sorgulama işleminizi gerçekleştirebilirsiniz. Bilinmeyen numarayı müşterisine anında veren ve arayan numaranın kimliğini saniyeler içerisinde kişiye aktarabilen bu dijital hizmetler, belli ücretler kapsamında kullanıcıya sunulmaktadır.

Bilinmeyen numaralar bulma ve sorgulama işlemleri sayesinde kolaylaşan ve kişiye getirilen hizmetlere her geçen gün yenisi eklenerek, sorgulama sistemleri alanında alternatifler yaratılmaya çalışılmaktadır. Dijital hizmet sektörünün bile, şu sıralar kendi arasında rekabete giriştiği ve müşteriyi çeşitli kampanyalarla kendine çekmeye çalıştığı günümüzde, dijital sorgulama sistemleri de bu yoldan giderek farklıllıklar gösterebilmektedir. Bu sebepledir ki her sorgulama sisteminin işlem ücret talepleri farklı ve sorgulama başına değişen tarifeleri bulunmaktadır.

Bir önceki yazımız olan Bizde Numara Çok başlıklı makalemizde Bilinmeyen numara sorgulama, Bizde Numara Çok ve e-devlet hakkında bilgiler verilmektedir.

etiket: Bilinmeyen numara bulma ve sorgulama hizmetleri, Billinmeyen Numaralara Erişim Kolaylığı, dijital hizmetler


Diğer Başlıklar

İsimden Numara Sorgulamak Artık Çok Basit

İsimden sorgulama tanıdığınız ama numarasını kaybettiğiniz birinin bilgilerine ulaşmak için başvurulan kolay bir yoldur. Bazen birinin ismini soy ismini çok iyi hatırlarız ancak ne yazık ki numarasına ulaşamayız. İşte bunun için yapılması gereken isimden numara sorgulama yoludur. Bilinmeyen numaralar canımızı sıkan, kim olduğunu çıkaramadığımız şahısların bizi rahatsız etmesi durumudur. uzun

Numara Sorgulama Hizmetinde Kesintisiz iletişim 11870’de.

Bilinmeyen numaralar servisi olarak 118’ler içinde sizlere en fazla hizmet kalitesini sunan 11870 ile şimdi artık telefon üzerinden numara sorgulaması yapmak çok kolay. Tek seferde yapacağınız telefon görüşmesi ile kolaylıkla numara tespitinde bulunabileceksiniz. 11870 Vodafone bilinmeyen numaralar servisi ile tüm operatörlere ait sorgulamalarda bulunabilirsiniz. İstediğiniz isimden numara bulmak ise o

Bilinmeyen Numaralarda Zahmetsiz Ulaşım

Bilinmeyen numaralar servis hizmeti için 11870 telefon hattın kullanın.Numara sorgulamad dev hizmeti ile gecikmeden sizde 11870 servislerinden nuamrasını öğrenmek istediğiniz kişileri bulun. Artık numaralarla ilgili merak ettiğiniz hiçbir şey kalmasın ve günün her saati 7/24 siz değerli müşterilerine hizmet vermekte olan 11870’i arayın, istediğiniz tüm bilgilere ulaşın. Turkcell, Vodafone, Avea

11870 ses hizmeti tarifesi vergiler dahil dakikası Vodafone, Türk Telekom mobil, Türk Telekom ev telefonu ve Turkcell 4,99 TL olarak ücretlendirilir. Ücretlendirme Periyodu (saniye) Tüm Operatörler için 60 saniyedir. Periyod ücretlerine %18 KDV ve ÖİV (Türk Telekom ev telefonu için %15, GSM operatörleri için %25) dahildir. 11870 , Bilinmeyen Numaralar ve Rehberlik Servisidir. BTK lisansı ile Pluss Telekom İlt. Tic. Ltd. Şti tarafından verilmektedir.

Detaylar için Tıklayınız