bilinmeyen numaralar

Bilmediğim Numaranın Sahibini Nasıl Öğreneceğim?

Bilinmeyen numara denilince akla gelen genelde sıkıntı yaratan, kim olduğu bilinmeyen numaradır. Tanımadığımız bizi arayan numaralar aslında her zaman can sıkar. Tanımadığım bu numara beni neden arıyor diye düşünürüz. Bazen de bilinmeyen numaralar gerçekten de konuşmak istemediğimiz kişilerdir. Çoğumuzun başına bilmediğimiz bir numara yüzünden can sıkıcı, istenmeyen durumlar gelmiştir. Çevremizde bu ve benzeri durumlara çok sık rastlamışızdır. Tanımadığımız biri tarafından telefon ile rahatsız edilmek, tehdit ya da cevapsız çağrılara maruz kalmak hiç de hoş olmayan durumlardır. Arayan numaranın sahibin kim olduğunu hemen öğrenmek isteriz. Bizi arayan numaranın sahibinin kim olduğunu öğrenmek için ise bilinmeyen numaralar servislerinden yardım almak doğru olacaktır. Bilinmeyen numaralar servisi size sorduğunuz numaranın sahibini hemen söyleyecektir.

Telefonunuz bozulmuş, telefon rehberiniz silinmiş veya sim kartınız kaybolmuşsa arayan numaraların kim odluklarını bilmemek de son derece doğal. Sizin için çok önemli olan bütün numaraları kaybetmiş olabilirsiniz. Böyle durumlarda bilinmeyen numaralar servisini arayın ve bilgi alın. Duruma göre dilerseniz isimden numara öğrenme ya da numaradan isim öğrenme konusunda yardımcı olacak olan bu servisler 7/24 hizmet veriyor.

Bilinmeyen numaralar ile, hayatımızı zorlaştıran tanımadığımız veya tanıdığımız ve bizi zor durumda bırakan herkesin kim olduğunu öğrenmek istemek son derece doğal ve yasal hakkımız. Mahkemeye gitmeden, suç duyurusunda bulunmadan arayanın kim olduğunu hemen sorgulayabilir ve kimliğini tespit edebiliriz. Savunmaya geçmeden önce bu durum bizi korunaklı hale getirecek ve büyük ölçüde rahatlatacaktır bizi.

Tüm bilinmeyen numara sorgulama durumları için bu servisleri aramanızı ve ışık hızıyla öğrenmenizi tavsiye ediyoruz. Hem arayanın kim olduğunu öğrenirsiniz içiniz rahat olur hem de ulaşamadığınız birine hemen ulaşırsınız, aradığınızı bulduğunuz için mutlu olursunuz. Belki de yıllar sonra çocukluk arkadaşlarınıza ulaşırsınız.

İsmini soy ismini çok iyi hatırladığımız çocukluktaki arkadaşlarımız veya akrabalarımızı da gene aynı şekilde bulabilir, görüşemediğimiz zamanların acısını çıkarabiliriz. Bilinmeyen numaralar da, numara sorgulama da artık sorun olmaktan çıktı.

tıklayın: http://www.bilinmeyennumaralar.name/blog

Bir önceki yazımız olan Sabit Numara Nasıl Sorgulanır? başlıklı makalemizde arayan sabit numara kimin, Bilinmeyen numara ve bu sabit no kimin hakkında bilgiler verilmektedir.

etiket: Bilinmeyen numara, bilinmeyen numaralar, İsimden numara öğrenme, numara sorgulama, numaradan isim öğrenme


Diğer Başlıklar

Bilinmeyen Cep Numarası Sorgulamak

7 Gün 24 Saat hizmet veren 11870 bilinmeyen numaralar servisi uygulaması ile bilmediğiniz tüm numaralara ulaşabileceksiniz. Operatör fark sorunu yaşamadan bizleri arayarak numaradan isim sorgulama uygulamasını kullanabilir hizmetlerimizden yararlanabilirsiniz. Çağrı merkezi çalışanlarımızla yapacağınız sesli yanıt sistemi görüşmeler sırasında onlara kime ait olduğunu bilmediğiniz numaranın bilgisini vererek isim bulma işleminizi kısa bir zamanda yapacaksınız. Artık

Avea Bilinmeyen Numara Sorgulama

11870 rehberlik servisini 7/24 dilediğiniz sabit ve mobil telefon hattını kullanarak arayabilir ve öğrenmek istediğiniz numaralara kişi veya firma ismi vererek numaradan isim sorgulama veya isimden numara sorgulama yolu ile istediğiniz kişiye ulaşabilirsiniz. 11870 Bilinmeyen Numaralar Servisi ile isimden telefon numarası sorgulama veya numaradan isim sorgulama yapabilir, dilediğiniz kişinin numarasına

Numaradan İsim Sorgulamak

Numaradan isim sorgulamak servisi 11870 hizmet kalitesiyle sizlerle. Bu benzersiz dev hizmet hattı ile dilediğiniz operatörlere ait servis numaralarının bilgisine ulaşabilirsiniz.Tek yapmanız gereken başına alan kodu girmeden bu hizmet servisinden faydalanmak. Üstelik nerede olduğunuzun hiç bir önemi yok.Her yerden gelin sizde 11870'i arayın. 11870 bilinmeyen numaralar servisi sayesinde, bilmek istediğiniz numaraların

11870 ses hizmeti tarifesi vergiler dahil dakikası Vodafone, Türk Telekom mobil, Türk Telekom ev telefonu ve Turkcell 4,99 TL olarak ücretlendirilir. Ücretlendirme Periyodu (saniye) Tüm Operatörler için 60 saniyedir. Periyod ücretlerine %18 KDV ve ÖİV (Türk Telekom ev telefonu için %15, GSM operatörleri için %25) dahildir. 11870 , Bilinmeyen Numaralar ve Rehberlik Servisidir. BTK lisansı ile Pluss Telekom İlt. Tic. Ltd. Şti tarafından verilmektedir.

Detaylar için Tıklayınız