bilinmeyen numaralar

Bir Numara Kime Ait Öğren

Bir numara kime ait öğren, bilmediğimiz bir numaranın kime ait olduğunu öğrenmek bazen hayati önemdedir. Bir arkadaşımızın adını soyadını çok iyi hatırlarız ama telefon numarasına ulaşabileceğimiz biri ya da birileri maalesef yoktur. Bir zamanlar aynı işyerinde çalıştığımız ama ne yazık ki izini kaybettiğimiz eski iş arkadaşımıza ya da çok değerli eski aile dostlarımıza ulaşabilmek için de izlememiz gereken yol isimden numara sorgulama yoludur. Bulmaya uğraştığımız birinin adını ve soyadını net hatırlıyor olmak bu durum için yeterlidir. Yıllar sonra çocukluk arkadaşımıza konuşabildiğimizde alacağımız keyif paha biçilemez.

Bazen bunun tersi durumlar da olur ve birinin numarasını bulmak isteyebilirsiniz. Örneğin alacak verecek sıkıntısı yaşadığınız olan biriyle irtibata geçmek istiyor ama zorlanıyor ve numarasını bulamıyor olmanız da mümkündür.

Numaradan isim sorgulayabilme seçeneği de var. Örneğin  bilmediğiniz bir numara devamlı olarak sizi arıyor, rahatsız ediyor veya taciz ediyor. Numarası çıkıyor ama kim olduğunu merak ediyorsunuz. Bu kişileri de numaradan isim sorgulama seçeneği sayesinde bulmanız mümkün. Bu numara kim, arayan numara kime ait diye düşünmenize gerek yok. Bilinmeyen numaralar sorgulamak artık sorgulama servisleri sayesinde son derece kolay. Bazen istemediğimiz sıkıntılarla karşılaşabiliriz. Kontrolümüz dışında gelişen durumlar her zaman canımızı sıkar. Telefon ile rahatsız edilmelerden kurtulmak için arayan kişinin kim olduğunu bilmekte fayda sağlar. Can sıkıcı bu durumdan kurtulmak için tedbirli davranmamız bizi güvende hissettirir.

Her iki durum da, hem isimden numara sorgulama hem de numaradan isim sorgulama hayatımızı oldukça kolaylaştırır. Çok uzun yıllardır bulmak istediğimiz bir dostumuza ulaşmanın veya silinen telefon rehberimiz sayesinde acil iletişim kurmak zorunda olduğumuz kişiye ulaşmanın verdiği mutluluk ve bizi rahatsız eden bir numaranın sahibinin kim olduğunu öğrendiğimizdeki rahatlama elbette o zamana kadar çektiğimiz sıkıntıyı hafifletecektir. Bilinmeyen numara can sıkıcıdır. Hayatımızın kontrolü elimizde ve olumsuz durumları ortadan kaldırmak bizi mutlu eden en önemlidir.

Bilinmeyen numara bulma, isimden numara sorgulama, numaradan isim sorgulama hayatımızın olmazsa olmazları arasına girdi. Her an her yerde ihtiyaç duyabileceğimiz bu işlemler, bilinmeyen numaralar servisleri sayesinde çok kolay.

Bir önceki yazımız olan İsimden Numara Sorgulama Nasıl Yapılır? başlıklı makalemizde cep telefonu aboneleri, e-devlet ve İsimden Numara Sorgulama Nasıl Yapılır? hakkında bilgiler verilmektedir.

etiket: arayan numara kime ait, Bilinmeyen numaralar sorgulamak, Bu numara kim, İsimden Numara Sorgulama, numara kime ait öğren, Numaradan İsim Sorgulama


Diğer Başlıklar

Bilinmeyen Numaraları Nasıl Öğrenirim

Bilinmeyen numara sorgulama işlemi; bilmediğimiz bir numaranın sahibini öğrenmek veya birinin numarasına ulaşmak için oldukça önemlidir. Birinin ismini bildiğinizde ama numarasını bilemediğinizde isimden numara sorgulama yapmak en doğru işlemdir. Bazen bir arkadaşımıza ya da izini kaybettiğimiz bir arkadaşımıza ulaşabilmek için de yapılması gereken işlem gene isimden numara sorgulama yoludur. Bulmaya

İsimden Numara Sorgulama, Numaradan İsim Sorgulama

Bazen herkes bilinmeyen numaralar servislerine ihtiyaç duyar. Çünkü hepimizin başına ya bilmediğimiz bir numara ile rahatsız edilmek ya da aradığımız birini bir türlü bulamamak sorunu mutlaka gelmiştir. İşte bu sorunla karşılaşıldığında yapılması gereken şey ise bilinmeyen numaralar servisinden yardım almaktır. İsimden numara sorgulama ve Numaradan isim sorgulama yapabileceğiniz bu servisler

Bu Numara Kimin Diye Düşünme Ara Sor

Numarasını öğrenmek istediğiniz bir yakınınızın  telefon numarasının bilgisini almak için 11870 hattından yardım alabilirsiniz. Bilinmeyen numaralar sorgulama yapmak için isim soy-isim bilgilerini personelimize vererek isimden numara sorgulama yolu ile bilinmeyen numarasına ulaşabilirsiniz.Türkiye'nin her yerinden hizmet alarak bu hattın üstün kalitesinden faydalanabilirsiniz.Bende bu numaranın kime ait olduğunu öğrenmek istiyorum diyorsanız o halde hemen sizde bizlere gelin.

11870 ses hizmeti tarifesi vergiler dahil dakikası Vodafone, Türk Telekom mobil, Türk Telekom ev telefonu ve Turkcell 4,99 TL olarak ücretlendirilir. Ücretlendirme Periyodu (saniye) Tüm Operatörler için 60 saniyedir. Periyod ücretlerine %18 KDV ve ÖİV (Türk Telekom ev telefonu için %15, GSM operatörleri için %25) dahildir. 11870 , Bilinmeyen Numaralar ve Rehberlik Servisidir. BTK lisansı ile Pluss Telekom İlt. Tic. Ltd. Şti tarafından verilmektedir.

Detaylar için Tıklayınız