bilinmeyen numaralar

Bir Numara Kime Ait Öğren

Bir numara kime ait öğren, bilmediğimiz bir numaranın kime ait olduğunu öğrenmek bazen hayati önemdedir. Bir arkadaşımızın adını soyadını çok iyi hatırlarız ama telefon numarasına ulaşabileceğimiz biri ya da birileri maalesef yoktur. Bir zamanlar aynı işyerinde çalıştığımız ama ne yazık ki izini kaybettiğimiz eski iş arkadaşımıza ya da çok değerli eski aile dostlarımıza ulaşabilmek için de izlememiz gereken yol isimden numara sorgulama yoludur. Bulmaya uğraştığımız birinin adını ve soyadını net hatırlıyor olmak bu durum için yeterlidir. Yıllar sonra çocukluk arkadaşımıza konuşabildiğimizde alacağımız keyif paha biçilemez.

Bazen bunun tersi durumlar da olur ve birinin numarasını bulmak isteyebilirsiniz. Örneğin alacak verecek sıkıntısı yaşadığınız olan biriyle irtibata geçmek istiyor ama zorlanıyor ve numarasını bulamıyor olmanız da mümkündür.

Numaradan isim sorgulayabilme seçeneği de var. Örneğin  bilmediğiniz bir numara devamlı olarak sizi arıyor, rahatsız ediyor veya taciz ediyor. Numarası çıkıyor ama kim olduğunu merak ediyorsunuz. Bu kişileri de numaradan isim sorgulama seçeneği sayesinde bulmanız mümkün. Bu numara kim, arayan numara kime ait diye düşünmenize gerek yok. Bilinmeyen numaralar sorgulamak artık sorgulama servisleri sayesinde son derece kolay. Bazen istemediğimiz sıkıntılarla karşılaşabiliriz. Kontrolümüz dışında gelişen durumlar her zaman canımızı sıkar. Telefon ile rahatsız edilmelerden kurtulmak için arayan kişinin kim olduğunu bilmekte fayda sağlar. Can sıkıcı bu durumdan kurtulmak için tedbirli davranmamız bizi güvende hissettirir.

Her iki durum da, hem isimden numara sorgulama hem de numaradan isim sorgulama hayatımızı oldukça kolaylaştırır. Çok uzun yıllardır bulmak istediğimiz bir dostumuza ulaşmanın veya silinen telefon rehberimiz sayesinde acil iletişim kurmak zorunda olduğumuz kişiye ulaşmanın verdiği mutluluk ve bizi rahatsız eden bir numaranın sahibinin kim olduğunu öğrendiğimizdeki rahatlama elbette o zamana kadar çektiğimiz sıkıntıyı hafifletecektir. Bilinmeyen numara can sıkıcıdır. Hayatımızın kontrolü elimizde ve olumsuz durumları ortadan kaldırmak bizi mutlu eden en önemlidir.

Bilinmeyen numara bulma, isimden numara sorgulama, numaradan isim sorgulama hayatımızın olmazsa olmazları arasına girdi. Her an her yerde ihtiyaç duyabileceğimiz bu işlemler, bilinmeyen numaralar servisleri sayesinde çok kolay.

Bir önceki yazımız olan İsimden Numara Sorgulama Nasıl Yapılır? başlıklı makalemizde cep telefonu aboneleri, e-devlet ve İsimden Numara Sorgulama Nasıl Yapılır? hakkında bilgiler verilmektedir.

etiket: arayan numara kime ait, Bilinmeyen numaralar sorgulamak, Bu numara kim, İsimden Numara Sorgulama, numara kime ait öğren, Numaradan İsim Sorgulama


Diğer Başlıklar

AVEA NUMARA KİME AİT

Türkiye’nin Bilinmeyen numaralar ve telefon rehber hizmeti olan  118 70  ile ''cep telefon numarası sorgulama'',   yaparak ulaşmak istediğiniz kişinin numarasının kimlere ait olduğunu, ve hat bilgilerini anında öğrenebilirsiniz. Vodafone numaranın kime ait olduğunu öğrenmek için 11870’i arayarak cep numara sorgulama yaparak vodafone bilinmeyen numarasının kime ait olduğunu öğrenebilirsiniz. Ayrıca

Bilinmeyen Numaraları Öğrenmek İşte Bu Kadar Kolay

11870 Numara Sorgulama servisi sayesinde artık bu numara kimin diye düşünmenize gerek kalmadı. Sizi rahatsız eden bir numarayı veya kim olduğunu öğrenmek istediğiniz bir numarayı bizi arayarak öğrenebilirsiniz. Tanımadığınız numaralar tarafından rahatsız edilmek tarihe karıştı. Sadece 11870’i arayarak sizi arayanların kim olduğunu öğrenmek çok basit. Yapmanız gereken tek işlem 11870’i

Bilinmeyen Numaraları Ara Sor

Bilinmeyen numaralar servis hattı sadece bir kaç dakika içinde hizmetinizde olmaya devam ediyor. Evden, işten veya cepten yapacağınız aramalar sonucunda bir kaç dakika içinde sizde tüm merak ettiğiniz bilgileri öğrenebileceksiniz. Sizi sürekli rahatsız eden numaralardan kurtulmanızın en güvenilir adresi olan 11870 servisiyle artık aklınızda hiç bir numara kalmayacak. Sizleri gün boyu rahatsız eden

11870 ses hizmeti tarifesi vergiler dahil dakikası Vodafone, Türk Telekom mobil, Türk Telekom ev telefonu ve Turkcell 4,99 TL olarak ücretlendirilir. Ücretlendirme Periyodu (saniye) Tüm Operatörler için 60 saniyedir. Periyod ücretlerine %18 KDV ve ÖİV (Türk Telekom ev telefonu için %15, GSM operatörleri için %25) dahildir. 11870 , Bilinmeyen Numaralar ve Rehberlik Servisidir. BTK lisansı ile Pluss Telekom İlt. Tic. Ltd. Şti tarafından verilmektedir.

Detaylar için Tıklayınız