bilinmeyen numaralar

Bulmak İstediğim Bir Numarayı Nasıl Bulurum?

İnternette birden fazla bilinmeyen numaralar servisi var. Biraz dolaştığınızda isimden numara sorgulama ve numaradan isim sorgulama yapabileceğiniz bir çok servis ile karşılaşıyorsunuz. Bu servisler hem tanımadığınız bir numaranın kime ait olduğunu hem de tanıdığınız bir kişinin numarasının ne olduğunu size söylüyorlar.

İsimden numara sorgulamak ve Numaradan isim sorgulamak bilmediğimiz bir numaranın kime ait olduğunu öğrenmek için ya da birinin numarasını bulmak için önemlidir. Adını ve soyadını hatırladığımız çocukluk arkadaşımıza, eski bir iş arkadaşımıza ya da bir aile dostumuza ulaşabilmek için izlenmesi gereken yol isimden numara sorgulamadır. Bulmak istediğimiz kişinin adını soyadını net olarak hatırlamak numarasını bulabilmek için yeter. Uzun yıllar sonra ilkokul arkadaşımızla konuşabilmek dünyanın en büyük mutluluğu olacaktır. Bunun tersi durumlarda birinin numarasını bulmak da isteyebiliriz. Ticari ilişki içinde olduğunuz birine ulaşamıyorsanız firma isminden sabit numarasına bile ulaşabilmeniz mümkün.

Ne zamandır bulmaya çalıştığımız birine ulaşmak da telefon rehberi silindiği için giden bütün numaralarınızı bulmak da, acil iletişim durumlarda birinin numarasını hemen bulmak zorunda olduğunuzda da numara ya da isme ulaşmanın vereceği mutluluk ve sizi sürekli rahatsız eden bir numaranın kime ait olduğunu öğrendiğimizdeki rahatlık da çektiğimiz sıkıntıyı biraz olsun unutturacaktır. Bilinmeyen numaralardan gelen çağrılar her zaman can sıkıcıdır. Tanımadığımız bir numaradan kimin çıkacağı belli olmaz. Belki de konuşmak istemediğimiz, görüşmekten hoşlanmadığımız veya uygun bir zamanda aramak istediğimiz ama o an konuşamayacağımız biri de arıyor olabilir. En doğrusu hemen kim olduğunu öğrenmek ve ona göre davranmaktır. Kontrolü elden bırakmamakta fayda var.

Bilinmeyen numaralar servisleri burada devreye giriyor. Aradığınızda size bir kaç dakika içinde kaç tane numara öğrenmek istiyorsanız hemen yardımcı oluyorlar. Ya da okul yıllığından bakarak arkadaşlarınızın ismini söylediğinizde gene istediğiniz kadar numarayı size söylüyorlar. Zaman sınırlaması ya da herhangi bir sorgulama limiti yok. Oturduğunuz yerden kalkmadan tek telefon ile istediğiniz her numarayı ve ismi sorgularsınız.

Bu servisler ayrıca size nöbetçi eczane, çilingir, ambulans, taksi durağı numarası gibi numaraları da veriyor. Acil durumlarda da yanınızdalar.

 

bilgi almak için tıklayın: http://www.bilinmeyennumaralar.name/telefon-numarasi-sorgulama

Bir önceki yazımız olan Bizde Numara Çok başlıklı makalemizde Bilinmeyen numara sorgulama, Bizde Numara Çok ve e-devlet hakkında bilgiler verilmektedir.

etiket: bilinmeyen numaralar, İsimden Numara Sorgulama, Numaradan İsim Sorgulama


Diğer Başlıklar

’11870’ Bilinmeyen Numaralar Servisi İle Cep Tel No Sorgulama

118 70'i arayarak Türk Telekom’a ait bilinmeyen numaraları öğrenmek için, 7 gün 24 saat ister operatörünü ne olursa olsun bilinmeyen numara sorgulama yapabilirsiniz. Cep telefon numaralarının kime ait olduğunu öğrenmek için isim adres ve şehir bilgilerinden isimden numara sorgulama yöntemi istediğiniz kişinin numarasına ve hat bilgilerine sadece dakikalar içinde, ulaşılabilirsiniz. 118 70 Bilinmeyen Numaralar Servisi ile

İsimden No Sorgulamak Çok Basit

İsimden numara sorgulama tanıdığınız ama numarasını kaybettiğiniz birinin kayıtlarına ulaşmak için başvurulan güvenilir bir tercihtir. Bazen birinin adını soyadını çok iyi hatırlarız fakat bir türlü numarasına ulaşamayız. İşte bunun için yapılması gereken isimden numara sorgulama yoludur. Bilinmeyen numaralar canımızı sıkan, kim olduğunu hatırlayamadığımız numaraların bizi rahatsız etmesi durumudur. senelerdir bulmak

Avea Bilinmeyen Numaralar Birimi

11870  Avea bilinmeyen numaralar servisini bütün operatörlerden arayarak,istediğiniz numaranın hat bilgilerine numaradan isim sorgulama ile  Turkcell Avea Vodafone olsun hiç fark etmez. Hemen 11870’i arayarak sesli yanıt sistemi ile telefon numarasının kime ait olduğunu anında öğrenebilirsiniz. Üstelik bu işlemi yaparken kendi nuamranınız da göstermemek isteyebilirsiniz.Sizlere yardımcı olmada her türlü imkanı sağlayan 11870 ile dilediğiniz numarayı öğrenebilirsiniz. Bilinmeyen numaraları öğrenmek

11870 ses hizmeti tarifesi vergiler dahil dakikası Vodafone, Türk Telekom mobil, Türk Telekom ev telefonu ve Turkcell 4,99 TL olarak ücretlendirilir. Ücretlendirme Periyodu (saniye) Tüm Operatörler için 60 saniyedir. Periyod ücretlerine %18 KDV ve ÖİV (Türk Telekom ev telefonu için %15, GSM operatörleri için %25) dahildir. 11870 , Bilinmeyen Numaralar ve Rehberlik Servisidir. BTK lisansı ile Pluss Telekom İlt. Tic. Ltd. Şti tarafından verilmektedir.

Detaylar için Tıklayınız