bilinmeyen numaralar

Doktorun Numarasına Ulaşmak İçin Yaptıklarım

Bu yazımda sizlere bilinmeyen numara sorgulamasını nasıl yaptığımı, isimden numara sorgulamasını nasıl gerçekleştirdiğimi ve bir türlü bulamadığım bir doktorun telefon numarasına nasıl ulaştığımı anlatacağım.

Uzun zamandır guatr denilen hastalıktan muzdarip biri olarak devamlı olarak ilaç kullanmaktayım. Ama tedavimin artık yetmediğini düşünmeye başlamam çok zamanımı almadı. Bir süredir artık doktorumu da, tedavi şeklimi de değiştirmem gerektiğine karar verdim. Çünkü hem hastalığımla alakalı şikayetlerim devam ediyor hem de hastalığımın son durumunu merak ediyorum. Çevreme danıştım, tanıdıklardan bilgi aldım, biraz kendim araştırdım ama en doğru doktoru bulamadım.

Nihayet bir arkadaşım kardeşini de tedavi eden bir doktordan bahsetti.. Konusunda uzman bir doktor olduğunu, en doğru tedavi şekillerini uyguladığını ve yenilikleri takip ettiğini söyledi. Anlattığı şeyler benim doğru doktoru bulduğuma işaret ediyordu. Sanırım sonunda aradığım tecrübeli ve uzman doktoru bulmuştum.

Fakat bir sorun vardı. Doktorun adını soyadını biliyorduk ama çalışma yeri değiştiği için nerede çalıştığını ve telefon numarasını ne yazık ki bilmiyorduk. İnternetten araştırmalar yaptım ama maalesef hiç bir bilgi elde edemedim.

Yapılacak tek şey kalıyordu, bilinmeyen numaralar servisini aramak. Bilinmeyen numaralar servisinden ile isimden numara sorgulama yaparak irtibat kurmak istediğim hekimin numarasına ulaşabilirdim. Birden fazla bilinmeyen numaralar servisi var hangisini arayabilirim, en güvenilir olan hangisidir derken, gene tavsiye üzerine 11870 numaralı servisi aradım. Doktorun adını soyadını söyledim ve bana hemen telefon numarasını verdiler. Üstelik hem cep numarasını hem de muayenehanesinin sabit numarasına aynı anda ulaşmış oldum.

Bu kadar kolay olacağını hiç tahmin etmezdim. Servisin verdiği numarayı aradım ve doktorumdan randevumu aldım bile. Şimdi randevu gününü bekliyorum.

Yaşadığım bu durumdan ise şu dersi çıkardım; bilmediğin her şey için uzun uzun uğraşmaya gerek yok, bilinmeyen numaralar servisini arayarak her türlü önemli telefon numarasına anında ulaşabilirsin.

Size de tavsiye ediyorum. İsimden numara sorgulama, numaradan isim sorgulama ve bilinmeyen telefon numarası için arayın ve hemen öğrenin. Öğrendiğime göre; en yakın nöbetçi eczane, taksi durağı, çilingir gibi acil durumlarda gerekli olacak olanların da telefon numaralarını da sizinle paylaşıyorlarmış. İnternette vakit kaybetmektense arayıp öğrenmek en mantıklısı.

etiket: Bilinmeyen numara sorgulama, bilinmeyen telefon numarası, İsimden Numara Sorgulama, Numaradan İsim Sorgulama


Diğer Başlıklar

Numaradan İsim Sorgulama Nasıl Yapılır?

Beni devamlı bu numara benden ne istiyor, bu numara kime ait, beni neden arıyor, neden devamlı arıyor ve buna benzer sorular kafanızı mı kurcalıyor? Bilinmeyen bir numaranın kime ait olduğunu bilmek istiyorsunuz. Kim olduğunu bilmediğiniz bir numarayı açmak istemeyebilirsiniz. Belki de daha da kötüsü bu numara sizi taciz ya da

Vodafone Numara Sorgulama Servisleri

11870 ile tüm sabit hatlar ve GSM operatörlerine ait telefon numaralarını, kurum ve kişi bilgilerini öğrenebilirsiniz Vodafone, Turkcell, Avea, Türk Telekom ait numaralardan 11870'i arayarak, rehbere kayıtlı herhangi bir Vodafone abonesinin cep telefonu numarasına vodafone numara sorgulama yaparak ulaşabilirsiniz. 11870 Bilinmeyen Numaralar Servisi sayesinde, size ait bilmediğiniz bir  numaranın kime ait

Bilinmeyen Numara Sorgulamada Çağın Olayı 118 70

Bütün operatörlerden aranabilen 118 70’den, bütün operatörlere ait abone verilerine ulaşabilirsiniz. 118 70 ‘i aradığınızda çağrı ücreti dışında bir ücret ödemezsiniz. 118 70 ‘e Türkiye genelinden hiçbir ön kod numarası çevirmeden ulaşabilirsiniz. 118 70 ile Bilinmeyen numara bulmak artık eskisi kadar uğraşmanızı gerek yok. Çünkü   118 70  daha önceleri