bilinmeyen numaralar

Doktorun Numarasına Ulaşmak İçin Yaptıklarım

Bu yazımda sizlere bilinmeyen numara sorgulamasını nasıl yaptığımı, isimden numara sorgulamasını nasıl gerçekleştirdiğimi ve bir türlü bulamadığım bir doktorun telefon numarasına nasıl ulaştığımı anlatacağım.

Uzun zamandır guatr denilen hastalıktan muzdarip biri olarak devamlı olarak ilaç kullanmaktayım. Ama tedavimin artık yetmediğini düşünmeye başlamam çok zamanımı almadı. Bir süredir artık doktorumu da, tedavi şeklimi de değiştirmem gerektiğine karar verdim. Çünkü hem hastalığımla alakalı şikayetlerim devam ediyor hem de hastalığımın son durumunu merak ediyorum. Çevreme danıştım, tanıdıklardan bilgi aldım, biraz kendim araştırdım ama en doğru doktoru bulamadım.

Nihayet bir arkadaşım kardeşini de tedavi eden bir doktordan bahsetti.. Konusunda uzman bir doktor olduğunu, en doğru tedavi şekillerini uyguladığını ve yenilikleri takip ettiğini söyledi. Anlattığı şeyler benim doğru doktoru bulduğuma işaret ediyordu. Sanırım sonunda aradığım tecrübeli ve uzman doktoru bulmuştum.

Fakat bir sorun vardı. Doktorun adını soyadını biliyorduk ama çalışma yeri değiştiği için nerede çalıştığını ve telefon numarasını ne yazık ki bilmiyorduk. İnternetten araştırmalar yaptım ama maalesef hiç bir bilgi elde edemedim.

Yapılacak tek şey kalıyordu, bilinmeyen numaralar servisini aramak. Bilinmeyen numaralar servisinden ile isimden numara sorgulama yaparak irtibat kurmak istediğim hekimin numarasına ulaşabilirdim. Birden fazla bilinmeyen numaralar servisi var hangisini arayabilirim, en güvenilir olan hangisidir derken, gene tavsiye üzerine 11870 numaralı servisi aradım. Doktorun adını soyadını söyledim ve bana hemen telefon numarasını verdiler. Üstelik hem cep numarasını hem de muayenehanesinin sabit numarasına aynı anda ulaşmış oldum.

Bu kadar kolay olacağını hiç tahmin etmezdim. Servisin verdiği numarayı aradım ve doktorumdan randevumu aldım bile. Şimdi randevu gününü bekliyorum.

Yaşadığım bu durumdan ise şu dersi çıkardım; bilmediğin her şey için uzun uzun uğraşmaya gerek yok, bilinmeyen numaralar servisini arayarak her türlü önemli telefon numarasına anında ulaşabilirsin.

Size de tavsiye ediyorum. İsimden numara sorgulama, numaradan isim sorgulama ve bilinmeyen telefon numarası için arayın ve hemen öğrenin. Öğrendiğime göre; en yakın nöbetçi eczane, taksi durağı, çilingir gibi acil durumlarda gerekli olacak olanların da telefon numaralarını da sizinle paylaşıyorlarmış. İnternette vakit kaybetmektense arayıp öğrenmek en mantıklısı.

etiket: Bilinmeyen numara sorgulama, bilinmeyen telefon numarası, İsimden Numara Sorgulama, Numaradan İsim Sorgulama


Diğer Başlıklar

Bilinmeyen Numaralarda Zahmetsiz Ulaşım

Bilinmeyen numaralar servis hizmeti için 11870 telefon hattın kullanın.Numara sorgulamad dev hizmeti ile gecikmeden sizde 11870 servislerinden nuamrasını öğrenmek istediğiniz kişileri bulun. Artık numaralarla ilgili merak ettiğiniz hiçbir şey kalmasın ve günün her saati 7/24 siz değerli müşterilerine hizmet vermekte olan 11870’i arayın, istediğiniz tüm bilgilere ulaşın. Turkcell, Vodafone, Avea

TELEFON NUMARASINDAN İSİM SORGULAMA

118 70 Rehberlik servisini, Türk Telekom aboneleri ve GSM faturalı veya ön ödemeli hatlı tüm aboneler tarafından başka hiç bir ön numara çevirmeden direkt olarak aranan 118 70 BİLİNMEYEN NUMARALAR SERVİSİ bu bağlamda Türk Telekom aboneleri ve GSM faturalı veya ön ödemeli hatlı tüm aboneler tarafından direkt olarak aranılabilen bu bağlamda

Turkcell Bilinmeyen No Sistemi

Turkcell bilinmeyen no sistemi ile bilmediğiniz ve merak ettiğiniz numaraları öğrenebilirsiniz. Bu şekilde, sizi kim aramış, hangi kurum ya da kişiden telefon almışsınız bunu öğrenebilirsiniz. Turkcell'e kayıtlı olan ve rehberde görünmesine izin veren tüm abonelerin, hem kişi, hem de kurum olarak öğrenilmesi mümkündür. Bu işlem için, kurumun bilinmeyen numaralar hizmeti

11870 ses hizmeti tarifesi vergiler dahil dakikası Vodafone, Türk Telekom mobil, Türk Telekom ev telefonu ve Turkcell 4,99 TL olarak ücretlendirilir. Ücretlendirme Periyodu (saniye) Tüm Operatörler için 60 saniyedir. Periyod ücretlerine %18 KDV ve ÖİV (Türk Telekom ev telefonu için %15, GSM operatörleri için %25) dahildir. 11870 , Bilinmeyen Numaralar ve Rehberlik Servisidir. BTK lisansı ile Pluss Telekom İlt. Tic. Ltd. Şti tarafından verilmektedir.

Detaylar için Tıklayınız