bilinmeyen numaralar

İsimden Numara Sorgulama

isimden numara sorgusuİsimden numara sorgulama yapmak, bilinmeyen numaralar tespiti için çok önemlidir. Gerek sabit telefon hatlarından, gerekse mobil telefonlar üzerinden aramak istediğimiz numaraları bulmak için bazı kurumlara danışmak isteyebiliriz. Bu durumda, bazı kurumların danışmanlıklarından yararlanmanız gerekir. Bir isim üzerinden numaralara ulaşmak isteyebilirsiniz. Bu isim bir arkadaşınız ya da aile yakınınız olabilir. Aramak istediğiniz bir kurum da olabilir. İşte bu durumda, isim girmek suretiyle, aradığınız numaraya kolayca ulaşabilirsiniz. Eczaneler, hastaneler ve çeşitli sağlık kurumları, tesisatçılar, boyacı ve diğer tamir işleri için numaralar, ulaşım bilgileri ve ulaşım firmaları, eğlence mekanları, otel ve diğer konaklama mekanları, banka şubeleri, çiçekçiler, araç kurtarma hizmetleri gibi kurumlara veya kişilere kolayca ulaşmanız mümkündür.

Çilingir ve özel servis hizmetleri, nöbetçi eczaneler, emniyet birimleri ile itfaiye gibi çeşitli kurumların numaralarına isim girerek kolayca ulaşabilirsiniz. Telefon sistemleri üzerinden hizmet sunan 11870, 11833, 11860, 11855 gibi sistemlerden isimden numara sorgulama veya numaradan isim sorgulama işlemlerini rahatlıkla yapabilirsiniz. Bilinmeyen numaralar uygulamaları da bu sistemler üzerinden rahatlıkla yapılabilir. Türk Telekom beyaz sayfalar sitesinden de bilmediğiniz numaralara giriş yapabilirsiniz. İsimden numara sorgulama uygulamalarından da bu şekilde yararlanabilirsiniz. Telefonla arayarak işlem yapabilirsiniz. Bunun yanında, internet üzerinden online olarak bilinmeyen numaralar, isimden numara sorgulama veya numaradan isim sorgulama yapabilirsiniz. İnternet üzerinden işlemleri yapmak da sizin için pratik olacaktır.

Sınava gireceğiniz eğitim kurumunu bulmak istiyorsanız bu sitelerden veya telefonlardan ulaşabilirsiniz. İsim üzerinden mobil telefonlara ya da sabit hatlara da kolayca ulaşabilirsiniz. İsim üzerinden taksi numarası veya taksi durağının bilgilerine de ulaşabilirsiniz. İnternet üzerinden isim bilgilerini kullanarak, bilinmeyen numaralara ulaşabilirsiniz. Mobil telefonlar ile bu işlemlerin yapılması da mümkündür. Akıllı telefonlarınız ile numara sitelerine ulaşabilirsiniz. Birkaç dakika içinde aradığınız bilgilere ulaşmanız mümkün olacaktır. Kurumların servis numaralarına ihtiyacınız da olabilir. Bu ihtiyaçlarınız için de kesinlikle bilinmeyen numaralar hatlarından yararlanabilirsiniz. Zaman kaybetmeden, oyalanmadan ve sıra beklemeden kurumlardan kaliteli şekilde hizmet alabilirsiniz. Hemen sitelere tıklayın veya telefon hattı üzerinden hizmet alın.

Kaynak: http://e-bilinmeyennumaralar.com/isimden-numara-sorgulama-4.html

Bir önceki yazımız olan Bizde Numara Çok başlıklı makalemizde Bilinmeyen numara sorgulama, Bizde Numara Çok ve e-devlet hakkında bilgiler verilmektedir.

etiket: bilinmeyenn umara sorgulama, İsimden Numara Sorgulama, numara sorgulama


Diğer Başlıklar

TÜRK TELEKOM NUMARA SORGULAMA

‘’11870’’ i aradığınızda dilediğiniz numaranın kime ait olduğunu çok kısa bir sürede öğrenebilirsiniz . Operatörünüz avea vodafone, turkcell ne olursa olsun fark etmez 11870’i arayarak  veya Türk Telekom’a kayıtlı bir sabit telefon numarasını türk telekom telefon numarası sorgulama yaparak istediğiniz kişinin numarasını öğrenebilirsiniz. Turkcell abonesinin bilinmeyen numaralarını öğrenmek için cep telefonunuzdan

Arayan Numaranın Kimin Numarası Olduğunu Nasıl Öğrenebilirim?

Arayan numaranın kimin numarası olduğunu nasıl öğrenebilirim? Arayan numaranın kimin numarası olduğunu bilmiyorsanız bunu internetten numara sorgulama sisteminden kolayca öğrenmeniz mümkündür. Numaranın kime ait olduğunu sorgulamak için sisteme arayan numaranın girilmesi gerekir. Numaranın sorgulama yapılması için kişinin operatörüne göre arama yapılır ve numara operatöre kayıtlı olması halinde bulunur. Arayan cevapsız

Vodafone Numara Kime Ait

Avea  abonesinin bilinmeyen numaralarını öğrenmek için cep telefonunuzdan direk 11870’ i arayarak; avea bilinmeyen numara sorgulama yapabilirsiniz günün her saatinde cep telefonunuzdan 11870‘ i arayarak, isimden telefon numarası sorgulama ile istediğiniz GSM numarasının hat bilgilerine ulaşabilirsiniz. Operatörünüz turkcell, vodafone, avea ne olursa olsun veya Türk Telekom’a kayıtlı bir sabit telefon numarasından  hiçbir ön numara veya kod çevirmeye kalmadan direkt olarak 11870 bilinmeyen numaralar servisini arayarak sizi

11870, Bilinmeyen Numaralar ve Rehberlik Servisidir. BTK lisansı ile Pluss Telekom İlt. Tic. Ltd. Şti tarafından verilmektedir.
Ücretlendirme tüm operatörlerden tüm vergiler dahil 2,99TL/dk'dır.