bilinmeyen numaralar

İsimden Numara Sorgulama

isimden numara sorgusuİsimden numara sorgulama yapmak, bilinmeyen numaralar tespiti için çok önemlidir. Gerek sabit telefon hatlarından, gerekse mobil telefonlar üzerinden aramak istediğimiz numaraları bulmak için bazı kurumlara danışmak isteyebiliriz. Bu durumda, bazı kurumların danışmanlıklarından yararlanmanız gerekir. Bir isim üzerinden numaralara ulaşmak isteyebilirsiniz. Bu isim bir arkadaşınız ya da aile yakınınız olabilir. Aramak istediğiniz bir kurum da olabilir. İşte bu durumda, isim girmek suretiyle, aradığınız numaraya kolayca ulaşabilirsiniz. Eczaneler, hastaneler ve çeşitli sağlık kurumları, tesisatçılar, boyacı ve diğer tamir işleri için numaralar, ulaşım bilgileri ve ulaşım firmaları, eğlence mekanları, otel ve diğer konaklama mekanları, banka şubeleri, çiçekçiler, araç kurtarma hizmetleri gibi kurumlara veya kişilere kolayca ulaşmanız mümkündür.

Çilingir ve özel servis hizmetleri, nöbetçi eczaneler, emniyet birimleri ile itfaiye gibi çeşitli kurumların numaralarına isim girerek kolayca ulaşabilirsiniz. Telefon sistemleri üzerinden hizmet sunan 11870, 11833, 11860, 11855 gibi sistemlerden isimden numara sorgulama veya numaradan isim sorgulama işlemlerini rahatlıkla yapabilirsiniz. Bilinmeyen numaralar uygulamaları da bu sistemler üzerinden rahatlıkla yapılabilir. Türk Telekom beyaz sayfalar sitesinden de bilmediğiniz numaralara giriş yapabilirsiniz. İsimden numara sorgulama uygulamalarından da bu şekilde yararlanabilirsiniz. Telefonla arayarak işlem yapabilirsiniz. Bunun yanında, internet üzerinden online olarak bilinmeyen numaralar, isimden numara sorgulama veya numaradan isim sorgulama yapabilirsiniz. İnternet üzerinden işlemleri yapmak da sizin için pratik olacaktır.

Sınava gireceğiniz eğitim kurumunu bulmak istiyorsanız bu sitelerden veya telefonlardan ulaşabilirsiniz. İsim üzerinden mobil telefonlara ya da sabit hatlara da kolayca ulaşabilirsiniz. İsim üzerinden taksi numarası veya taksi durağının bilgilerine de ulaşabilirsiniz. İnternet üzerinden isim bilgilerini kullanarak, bilinmeyen numaralara ulaşabilirsiniz. Mobil telefonlar ile bu işlemlerin yapılması da mümkündür. Akıllı telefonlarınız ile numara sitelerine ulaşabilirsiniz. Birkaç dakika içinde aradığınız bilgilere ulaşmanız mümkün olacaktır. Kurumların servis numaralarına ihtiyacınız da olabilir. Bu ihtiyaçlarınız için de kesinlikle bilinmeyen numaralar hatlarından yararlanabilirsiniz. Zaman kaybetmeden, oyalanmadan ve sıra beklemeden kurumlardan kaliteli şekilde hizmet alabilirsiniz. Hemen sitelere tıklayın veya telefon hattı üzerinden hizmet alın.

Kaynak: http://e-bilinmeyennumaralar.com/isimden-numara-sorgulama-4.html

Bir önceki yazımız olan Bizde Numara Çok başlıklı makalemizde Bilinmeyen numara sorgulama, Bizde Numara Çok ve e-devlet hakkında bilgiler verilmektedir.

etiket: bilinmeyenn umara sorgulama, İsimden Numara Sorgulama, numara sorgulama


Diğer Başlıklar

İsimden Numara Sorgulama Hizmeti

İsimden numara sorgulama hizmeti ile birlikte sizler için büyük bir kolaylık sağlamaya devam ediyoruz. Belki eski bir arkadaşınıza ulaşmak istediniz ve belki de ulaşmanız gereken önemli bir kişi var. Bu konuda kesinlikle 11870 servislerinden dilediğiniz zaman yararlanmanız mümkün. Bir çok kişi ulaşmak istediği numaraları bulabilmek adına oldukça fazla sıkıntı çekmektedir.

TURKCELL NUMARA SORGULAMA

Aradığınız telefon numarasını bulamadınız mı? İnternet başında yaptığını sorgulamalar sistem hatası mı verdi? Kolayı var arayın 11870'i isimden numara sorgulama yolu ile istediğiniz Avea numarasına  ve hat bilgilerine hemen ulaşabilirsiniz. Eğer aradığınız numara bir Telekom numarasına ait ise, bunun ,için yine aynı şekilde ister sabit hatlardan ister GSM operetörüne ait bir

Cep Tel No Sorgulama

Türkiye yepyeni bir numara ile tanıştı. bilinmeyen numaraları öğrenmek için en iyi hizmet adresi  11870 üzerinden  bilinmeyen cep telefonu numaralarına ulaşmak için operatörlerin kendi Bilinmeyen Numaralar Servislerini aramanız gerekmez. Evet yanlış duymadınız. Alan Kodları, Beyaz Sayfalar, Sarı Sayfalar olmadan 118 70  üzerinden Bilinmeyen numaraları bulmak, isme ait telefon numarasını öğrenmek için Diğer

11870 ses hizmeti tarifesi vergiler dahil dakikası Vodafone, Türk Telekom mobil, Türk Telekom ev telefonu ve Turkcell 4,99 TL olarak ücretlendirilir. Ücretlendirme Periyodu (saniye) Tüm Operatörler için 60 saniyedir. Periyod ücretlerine %18 KDV ve ÖİV (Türk Telekom ev telefonu için %15, GSM operatörleri için %25) dahildir. 11870 , Bilinmeyen Numaralar ve Rehberlik Servisidir. BTK lisansı ile Pluss Telekom İlt. Tic. Ltd. Şti tarafından verilmektedir.

Detaylar için Tıklayınız