bilinmeyen numaralar

İsimden Numara Sorgulama

isimden numara bulmaBirkaç gün önce eski bir arkadaşım bana mesaj gönderdi ve artık eski numarasını kullanmadığını yeni numarasını kaydetmemi söyledi. O an çok meşgul olduğum için numarayı kaydetme işini sonraya erteledim. Sonra da mesajı silmiştim ve yeni numarası elimde yoktu. Birkaç gün sonra bir iş için arkadaşıma ulaşmam gerekti ama arkadaşımın numarasını isteyebileceğim kimse yoktu.

Gerçekten ne yapacağımı bilmiyordum. Ne yapsam diye kara kara düşünürken aklıma  isimden numara sorgulama yapmak geldi. Hemen bilinmeyen numaralar servisini aradım ve isimden numara bulma servisiyle arkadaşımın yeni numarasına ulaştım. Bu kadar kolay olacağını hiç tahmin etmemiştim. Ayrıca numaradan isim bulma, icra sorgulama vb. hizmetleri de varmış. En yakın çiçekçinin, tüpçünün hatta eczanenin numarasını da bulabiliyormuşuz. Gerçekten harika.

Arayıp ulaşamadığınız arkadaşlarınıza, dostlarınıza, akrabalarınıza ulaşmanın en kolay yolu isimden numara bulma servisidir. Telefonunuzdaki kim olduğunu bilmediğiniz numarayı ise numaradan isim bulma yoluyla öğrenebilirsiniz.

Siz de benim gibi eski bir arkadaşınıza ulaşmak için bilinmeyen numaralar servisini kullanabilirsiniz. Ayrıca icra sorgulama servisini, numaradan isim bulma servisini ya da isimden numara sorgulama servislerini kullanarak sıkıntılarınızı ve işlerinizi rahatlıkla halledebilirsiniz. Üstelik Avea, Turkcell, Vodafone hatlarından kolaylıkla ulaşabilirsiniz. Tabi ki sabit hatlardan da tek yapmanız gereken telefonu elinize alıp bilinmeyen numaralar servisini arayarak işlerin ne kadar kolay olduğunu görmek.

isimden numara sorgulamaİsimden numara sorgulama birinin numarasına ulaşmak için başvurulan önemli bir işlemdir. Adını soyadını iyi bir şekilde hatırladığımız ortaokul arkadaşımıza ya da uzun yıllar önce çok severek birlikte çalıştığımız ama telefon numarasını kaybettiğimiz bir arkadaşımıza, eski aile dostlarımızın ne durumda olduklarını merak ettiğimizde izlememiz gereken yol isimden numara sorgulama yoludur.

Bulmak istediğimiz kişinin adını soyadını net olarak hatırlıyor olmak bu durumda yeterlidir. Çok uzun yıllar sonra çocukluk arkadaşımızla tekrar görüşebilmek ve eski günleri yad edebilmenin vereceği keyif paha biçilemez. Adını soyadını bildiğimiz herkesin telefon numarasına ulaşabilmek günümüz şartlarında çok kolay. Büyük kentlerin yoğunluğu ve stresi altında ihmal ettiğiniz herkese isimden numara sorgulama işlemi sayesinde bir telefonla selamlamak sizi de mutlu edecektir.

Ortaokul günlerinizdeki arkadaşlarınızla bir yemek organizasyonu fikri düşündünüz. Ama arkadaşlarınızın yarısından fazlasının telefon numarası değiştiği için ulaşamadınız. Günümüz şartlarında sık numara değiştirilen bir ortamda gayet normal bir durum. Okul yıllığından bulduğunuz arkadaşlarınızın telefon numaralarına ise isimden numara sorgulama servisi sayesinde kolayca ulaşabilirsiniz. Uzun bir süre konuşulacak bir organizasyon icra edip arkadaşlarınızın gönlünde taht kurar ve onlara tekrar kavuşmuş olmanın mutluluğunu da yaşarsınız. Hangi arkadaşınız ne iş yapıyor, nerede yaşıyor, kaç çocuğu var vb bütün sorulara yanıt bulur, bunları diğer arkadaşlarınızla da paylaşabilirsiniz.

İsimden numara sorgulama, sadece eski dostlarınıza ulaşmak açısından değil aynı zamanda örneğin alacaklı olduğunuz birine bir türlü ulaşamadığınız zamanlarda da imdadınıza yetişen bir işlemdir. Size borcu olan kişiyle ne yaptınız ettiniz ama irtibata geçemediniz. Alacağınızı tahsil etmek için mahkeme yoluna gitmeden önce kendisi ile konuşmak ve ona bir şans vermek istiyorsunuz. Ya da sorunu konuşarak çözmek istiyorsunuz. O kişi ya da firma telefonuna da gene isimden numara sorgulama servisi sayesinde ulaşmanız çok doğru olacaktır. İsimden numara sorgulama işlemi sadece şahıs numaraları için değil aynı zamanda firma telefon numaraları için de kolaylıktır. Turkcell, Vodafone, Avea ve Türk Telekom numaralarının tamamını öğrenebilirsiniz. Kişiye ya da şirkete ait bütün operatör numaralarına bu sayede ulaşabilirsiniz.

Her anınızda numara sorgulamasında bulunmak elinizde bunun için sade ve sadece 11870 bilinmeyen numaralar hattını sorgulamanız yeterli olacaktır.Yapmanız gereken şey dilediğiniz noktadan başına alan kodlaması yapmadan 11870’i tuşlamak.

11870 servis hattını evinizden ve ya cebinizden rahatlıkla arayabilirsiniz. Yapacağınız tüm aramalarda tek seferde pek çok numara sorgulaması yaparak hayatınızdaki bilinmeyen numaraların kim olduklarını öğrenebilirsiniz.

Numaradan isim sorgulama birimi ile sizlere bilinmeyen numaraların bilgisini veren 11870 aynı zamanda isimden numara sorgulama ile de eski dostlarınızın tanıdıklarınızın telefonlarına ulaşmanızı sağlıyor.

7 gün 24 saat boyunca sınırsız hizmet ve güvenli bilgi için sizde hemen 11870’i arayın.

etiket: icra sorgulama, icra sorgulama servisi, isimden numara bulma, İsimden Numara Sorgulama, numara sorgulama, numaradan isim bulma, Numaradan İsim Sorgulama, simden numara sorgulama servisi, telefon numarasindan isim bul, turkcell bilinmeyen numaralar internetten sorgulama, turkcell bilinmeyen numaralar servisi, turkcell bilinmeyen numaralar sorgulama


Diğer Başlıklar

Telefonunuz Akıllı Da Olsa Bilinmeyen Olmasın

Çağın gereksinimleri arasında teknolojinin günden güne geliştirdiği telefonlar eskisinden yenisine hatta akıllısına varana kadar birçok çeşidi bizimle birlikte devamlılığını sürdürmektedir. Her ne kadar çağ atladık, teknolojiyi uçurduk zirveye kondurduk denilse de telefonlar kendi başlarına her açığı örtebilecek düzeyde değildir. Mesela daha önce bilmediğiniz, varlığından bile haberdar olmadığınız belki de bir

Bilinmeyen Numara Sorgusunda Arayın

Bilinmeyen numara sorgulaması yaprak istediğiniz numaranın hat bilgilerine kolayca ulaşabilirsiniz. Bunun için sadece 11870'i tuşlamanız yeterli olacaktır. 11870  rehberlik servisi olarak uzman personelimiz ile bilinmeyen numaralar hizmetleri vermekteyiz. 11870 i ister sabit hatlı telefonunuzdan isterseniz cep telefonunuzdan arayabilir; hem sabit hem de cep telefonu numaralarına ait bilinmeyen telefon numarası sorgulama yapabilirsiniz. Böylelikle 118 70’i arayarak bir kişiye ait

İsimden No Sorgulamak Çok Basit

İsimden numara sorgulama akrabanız olan ama numarasını kaybettiğiniz birinin numarasına ulaşmak için başvurulan önemli bir yoldur. Bazen birinin adını çok iyi hatırlarız fakat bir türlü numarasına ulaşamayız. İşte bunun için yapılması gereken isimden numara sorgulama yoludur. Bilinmeyen numaralar canımızı sıkan, kim olduğunu bilmediğimiz şahısların bizi rahatsız etmesi durumudur. uzun zamandır

11870 ses hizmeti tarifesi vergiler dahil dakikası Vodafone, Türk Telekom mobil, Türk Telekom ev telefonu ve Turkcell 4,99 TL olarak ücretlendirilir. Ücretlendirme Periyodu (saniye) Tüm Operatörler için 60 saniyedir. Periyod ücretlerine %18 KDV ve ÖİV (Türk Telekom ev telefonu için %15, GSM operatörleri için %25) dahildir. 11870 , Bilinmeyen Numaralar ve Rehberlik Servisidir. BTK lisansı ile Pluss Telekom İlt. Tic. Ltd. Şti tarafından verilmektedir.

Detaylar için Tıklayınız