bilinmeyen numaralar

İsimden Numara Sorgulayarak İstediğiniz Numarayı Bulun

isimden numara sorgulaİsimden numara sorgula ve aradığın numaraya kolayca ulaş. Bu konuda birbirinden gelişmiş sistemler bulunmaktadır. İsimden numara sorgulama sistemleri artık sadece birkaç dakika içinde merak ettiğiniz kişi veya kurumların telefonlarına ulaşılmasını sağlamaktadır. Merak ettiğiniz bir arkadaşınız numarasına ulaşmak isteyebilirsiniz. Yıllar önce kaybettiğiniz bir ahbabınızın ya da arkadaşınız telefonuna isim girerek ulaşabilirsiniz. Sorgulama sistemlerinden firma veya hizmet bulma seçenekleri bulunmaktadır. Türkiye firma rehberi bulma sistemleri olarak kaliteli ve detaylı bir sistemden yararlanabilirsiniz. Bu sistemde firma adı ve kategori girilmektedir. Bununla birlikte, nerede butonunda da firmanın bulunduğu yer şehir ve ilçe bilgisi girilmektedir. Bu şekilde, firmaların adı ve yeri üzerinden hemen telefon numarasına ulaşabilirsiniz.

Numaradan isim sorgulama sistemleri de detaylı olarak vatandaşlara ve kurumlara hizmet sunmaktadır. Bilinmeyen numaralar uygulamaları, geçmişte, 118 numarası üzerinden uygulanmaktaydı. Günümüzde ise, bu alanda birçok sistemi kullanabilirsiniz. 11880, 11870, 11833, 11860, 11855, 11818 gibi numaralardan her zaman yararlanabilirsiniz. Bilinmeyen numaraları sorgulamak için bu sistemler 7 gün ve 24 saat hizmet sunmaktadır. İstediğiniz her zaman gerek sabit telefon sistemi üzerinden, gerekse internet siteleri üzerinden arama yapabilirsiniz ve sistemlerden yardım alabilirsiniz. Bu şekilde, bilmek istediğiniz numaralara ulaşmak birkaç dakika içinde mümkün olacaktır. İsim üzerinden sivil kişilerin telefon numaralarına ulaşabilirsiniz. Özel kişiler için, örneğin arkadaşlarınıza ve dostlarınıza ulaşabilirsiniz.

Kurumların iletişim numaralarına ulaşmak için de yine bu sistemleri kullanabilirsiniz. Bu sistemlerin kendilerin ait telefon numaralarından aramak ve hemen cevap almak mümkündür. Sistem yetkilisi size yardımcı olacak ve verdiğiniz bilgiler üzerinden aradığınız numaraya ya da isime ulaşmanızı sağlayacaktır. Aynı şekilde, internet siteleri üzerinden de sistemlerden hizmet alabilirsiniz. İnternet siteleri üzerinde özel arama butonları bulunmaktadır. Bu butonlar üzerinden kurum ya da kişi bilgilerine hemen ulaşmanız mümkündür. Bunun yanında, eczaneler, sağlık kurumları ve hastaneler, eğlence mekanları, banka şubeleri, dava sorgulama hizmetleri, tesisatçı ve diğer tamirci hizmetleri, posta ve telefon kodları, çiçekçi telefonları gibi bilgilere kolayca ulaşmanız da mümkündür. Hizmetler aksatılmadan sunulmaktadır.

Bir önceki yazımız olan Bizde Numara Çok başlıklı makalemizde Bilinmeyen numara sorgulama, Bizde Numara Çok ve e-devlet hakkında bilgiler verilmektedir.


Diğer Başlıklar

Numara Kime Ait?

Numara Kime Ait? Bilinmeyen numaralar servislerini artık eskisi gibi ücretsiz olarak sunan firmalar kalmamıştır. Numaranın kime ait oluğunu bulma isimden numara bulmaya göre daha basittir. Hatta son zamanlarda servis sağlayıcılarla yapılan anlaşmalara istinaden Türk Telekom, Vodafone, Avea, Turkcell müşteri portföyleri bir havuzda toplanmış ve bu havuzdaki bilgiler, üçüncü servis sağlayıcı

Bilinmeyen numaralar servis hizmeti

Bilinmeyen numaralar servis hizmeti 11870 sayesinde sizde gelin sevdiklerinizin telefon bilgilerine yada rahatsızlık duyduğunuz numaraların şahıs bilgilerine ulaşın. Üstelik Türkiye'nin her yerinden ayıracağın kısa bir süre ile bunu gerçekleştirebilirsiniz. Çağrı merkezi çalışanlarımızla yapacağınız sesli yanıt sistemi görüşmeler ile müşteri temsilcilerimize aradığınız kişinin adını, soyadını ve yaşadığı ili söylemeniz yeterli olacaktır.

118 70 Bilinmeyen Numaralar

Avea bilinmeyen  abonesinin bilinmeyen numaralarını öğrenmek için cep telefonunuzdan direk 11870 i arayarak, bilinmeyen  numara sorgulama yapabilirsiniz Günün her saatinde cep telefonunuzdan 118 70 ‘i arayarak, bilinmeyen   numara sorgulama ile istediğiniz GSM numarasının hat bilgilerine ulaşabilirsiniz. Operatörünüz turkcell, vodafone, avea ne olursa olsun veya Türk Telekom’a kayıtlı bir sabit telefon numarasından  hiçbir ön numara veya kod çevirmeye kalmadan direkt olarak 118 70 bilinmeyen numaralar servisini arayarak sizi

11870 ses hizmeti tarifesi vergiler dahil dakikası Vodafone, Türk Telekom mobil, Türk Telekom ev telefonu ve Turkcell 4,99 TL olarak ücretlendirilir. Ücretlendirme Periyodu (saniye) Tüm Operatörler için 60 saniyedir. Periyod ücretlerine %18 KDV ve ÖİV (Türk Telekom ev telefonu için %15, GSM operatörleri için %25) dahildir. 11870 , Bilinmeyen Numaralar ve Rehberlik Servisidir. BTK lisansı ile Pluss Telekom İlt. Tic. Ltd. Şti tarafından verilmektedir.

Detaylar için Tıklayınız