bilinmeyen numaralar

Numara İle İsim Nasıl Öğrenilir?

Kim bu beni arayıp duran numara, neden beni arıyor, ne istiyor olabilir, neden sürekli arıyor? Bu ve benzeri sorular kafanızı mı kurcalıyor? Bu Demek ki bir numaranın sahibini öğrenmek istiyorsunuz.

Hepimizin başına gelmiştir, tanımadığımız bir numara arayarak rahatsız etmiştir. Kim olduğunu öğrenmeyi çok istemişizdir ama bir türlü bulamamışızdır ve o numara da aramaya rahatsız etmeye devam etmiştir. Bu bazen tehdit, bazen taciz, bazen de cevapsız çağrı bırakma şeklinde olmuştur. Ama bazen de hiç bir rahatsızlık vermemiş dahi olsa, kim olduğunu bilmediğimiz numarayı haklı gerekçelerle açmak istemeyiz.

Tehdit eden, taciz eden ya da rahatsızlık veren numaraların kim olduklarını öğrendiğimizde ise o kişilere karşı daha tedbirli olabiliriz. Sürekli arayan numaranın amacını da öğrenmek için gerekli işlemdir numaradan isim sorgulama.

Numaradan isim sorgulayarak hayatımızı da kolaylaştırmış oluyoruz. Arayan kişi her kim ise onunla konuşup konuşmamamız gerektiğini, o kişiye karşı nasıl bir tavır takınmak gerektiğini, nasıl bir yol izlenmesi gerektiğini de anlamış oluruz.

Mahkemeye vermeden önce kim olduğunu tespit etmiş olmak bizim açımızdan da son derece faydalı olacaktır. Mahkemeye vereceğimiz, hakkında suç duyurusunda bulunacağımız kişinin kim olduğunu bilip buna göre davranmış oluruz. Kişiyi mahkemeye verdikten sonrası artık yargının görevi olacağı için, müdahale etme durumumuz kalmamış oluruz. Ancak o kişinin artık hakkında suç duyurusu başlatılmış olduğunu bilmesi de kendimizi korumamız açısından son derece güvenli bir yoldur.

Numarasını bildiğiniz ama kim olduğunu bilmediğiniz herkesi numaradan isim sorgulama yoluyla bulun. Numaradan isim sorgulaması yapabileceğiniz servisler bu konuda en büyük yardımcınız oluyor. Tanımadığınız her numarayı sorgulayın, kim olduğunu bilin ve buna göre hareket edin. Sizi arayan her bilinmeyen numara potansiyel bir tacizci olabilir, özellikle kadınlar için bu durum çok daha zordur. Kadınların bu konuda tedbirli davranmaları gerekmektedir. Kim olduğunu öğrenmek aynı zamanda psikolojik olarak da içimizi rahatlatacaktır. Tanımadığımız kişilerce rahatsız edilmektense, kim olduğunu hemen öğrenip buna göre davranmak karşı tarafın amacını da bozacağı için, bizim lehimize bir sonuca ulaşmış olacağız.

Kaynak: http://www.bilinmeyennumaralar.name/numaranin-kime-ait-oldugunu-nasil-bulabilirim.html

Bir önceki yazımız olan Bizde Numara Çok başlıklı makalemizde Bilinmeyen numara sorgulama, Bizde Numara Çok ve e-devlet hakkında bilgiler verilmektedir.

etiket: Bilinmeyen numara, Bir numaranın sahibini öğrenmek, Numaradan İsim Sorgulama


Diğer Başlıklar

118 70 Bilinmeyen Numaralar

Avea bilinmeyen  abonesinin bilinmeyen numaralarını öğrenmek için cep telefonunuzdan direk 11870 i arayarak, bilinmeyen  numara sorgulama yapabilirsiniz Günün her saatinde cep telefonunuzdan 118 70 ‘i arayarak, bilinmeyen   numara sorgulama ile istediğiniz GSM numarasının hat bilgilerine ulaşabilirsiniz. Operatörünüz turkcell, vodafone, avea ne olursa olsun veya Türk Telekom’a kayıtlı bir sabit telefon numarasından  hiçbir ön numara veya kod çevirmeye kalmadan direkt olarak 118 70 bilinmeyen numaralar servisini arayarak sizi

Ev Telefon Numarasını Bul

11870 bilinmeyen numaralar servisi numaralarını 7 Gün 24 Saat arayın ev telefonu sorgulama uygulamasını kullanarak numarasını bilmediğiniz yakınlarınıza anında ulaşın. isimden numara sorgulama uygulamasını kullanarak oturduğunuz yerden bilinmeyen numaralar sorununuza çözüm bulun. Turkcell, Vodafone, Avea ya da Türk Telekom hiç fark etmez. Dilediğiniz numaradan operatör fark sorunu yaşamadan bizlere ulaşarak

Gizli Numara Engelleme Nasıl Yapılır?

Gizli numaralar arayanın kim olduğunu bilemediğimiz çoğunlukla rahatsız edici nitelikteki çağrılardır. Açmaya çekindiğimiz, ne çıkacağını, kim olacağını tahmin edemediğimiz nitelikteki çağrılardır bunlar. Ancak gizli numaraları engelleyebilir ve arayan kişinin açık numara ile aramasını sağlayabiliriz. Peki bunu nasıl yapacağız? Sizlere önereceğimiz bir takım kodlar ile bu çok kolay. Telefonunuzdan kod tuşlayarak

11870 ses hizmeti tarifesi vergiler dahil dakikası Vodafone, Türk Telekom mobil, Türk Telekom ev telefonu ve Turkcell 4,99 TL olarak ücretlendirilir. Ücretlendirme Periyodu (saniye) Tüm Operatörler için 60 saniyedir. Periyod ücretlerine %18 KDV ve ÖİV (Türk Telekom ev telefonu için %15, GSM operatörleri için %25) dahildir. 11870 , Bilinmeyen Numaralar ve Rehberlik Servisidir. BTK lisansı ile Pluss Telekom İlt. Tic. Ltd. Şti tarafından verilmektedir.

Detaylar için Tıklayınız