bilinmeyen numaralar

Numara İle İsim Nasıl Öğrenilir?

Kim bu beni arayıp duran numara, neden beni arıyor, ne istiyor olabilir, neden sürekli arıyor? Bu ve benzeri sorular kafanızı mı kurcalıyor? Bu Demek ki bir numaranın sahibini öğrenmek istiyorsunuz.

Hepimizin başına gelmiştir, tanımadığımız bir numara arayarak rahatsız etmiştir. Kim olduğunu öğrenmeyi çok istemişizdir ama bir türlü bulamamışızdır ve o numara da aramaya rahatsız etmeye devam etmiştir. Bu bazen tehdit, bazen taciz, bazen de cevapsız çağrı bırakma şeklinde olmuştur. Ama bazen de hiç bir rahatsızlık vermemiş dahi olsa, kim olduğunu bilmediğimiz numarayı haklı gerekçelerle açmak istemeyiz.

Tehdit eden, taciz eden ya da rahatsızlık veren numaraların kim olduklarını öğrendiğimizde ise o kişilere karşı daha tedbirli olabiliriz. Sürekli arayan numaranın amacını da öğrenmek için gerekli işlemdir numaradan isim sorgulama.

Numaradan isim sorgulayarak hayatımızı da kolaylaştırmış oluyoruz. Arayan kişi her kim ise onunla konuşup konuşmamamız gerektiğini, o kişiye karşı nasıl bir tavır takınmak gerektiğini, nasıl bir yol izlenmesi gerektiğini de anlamış oluruz.

Mahkemeye vermeden önce kim olduğunu tespit etmiş olmak bizim açımızdan da son derece faydalı olacaktır. Mahkemeye vereceğimiz, hakkında suç duyurusunda bulunacağımız kişinin kim olduğunu bilip buna göre davranmış oluruz. Kişiyi mahkemeye verdikten sonrası artık yargının görevi olacağı için, müdahale etme durumumuz kalmamış oluruz. Ancak o kişinin artık hakkında suç duyurusu başlatılmış olduğunu bilmesi de kendimizi korumamız açısından son derece güvenli bir yoldur.

Numarasını bildiğiniz ama kim olduğunu bilmediğiniz herkesi numaradan isim sorgulama yoluyla bulun. Numaradan isim sorgulaması yapabileceğiniz servisler bu konuda en büyük yardımcınız oluyor. Tanımadığınız her numarayı sorgulayın, kim olduğunu bilin ve buna göre hareket edin. Sizi arayan her bilinmeyen numara potansiyel bir tacizci olabilir, özellikle kadınlar için bu durum çok daha zordur. Kadınların bu konuda tedbirli davranmaları gerekmektedir. Kim olduğunu öğrenmek aynı zamanda psikolojik olarak da içimizi rahatlatacaktır. Tanımadığımız kişilerce rahatsız edilmektense, kim olduğunu hemen öğrenip buna göre davranmak karşı tarafın amacını da bozacağı için, bizim lehimize bir sonuca ulaşmış olacağız.

Kaynak: http://www.bilinmeyennumaralar.name/numaranin-kime-ait-oldugunu-nasil-bulabilirim.html

Bir önceki yazımız olan Bizde Numara Çok başlıklı makalemizde Bilinmeyen numara sorgulama, Bizde Numara Çok ve e-devlet hakkında bilgiler verilmektedir.

etiket: Bilinmeyen numara, Bir numaranın sahibini öğrenmek, Numaradan İsim Sorgulama


Diğer Başlıklar

Vodafone Bilinmeyen Numaralar Servisi

Vodafone bilinmeyen numara ile mi karşılaştınız? Aklınızı kurcalayan ve sizi gün boyu rahatsız eden bu numara için çözüm 11870' de! Başına alan kodu girmeden ulaşabileceğiniz 11870 desteği ile sizde Vodafone ait bilmediğiniz bir numaranın şahıs bilgilerine ulaşabileceksiniz. Türkiye'nin pek çok yerinden 11870 üstün servis çalışanlarını arayarak numara bulma problemlerinize son

Numaranın Kime Ait Olduğunu Nasıl Bulabilirim?

Cep telefonunuza veya sabit telefonunuza kim olduğunu bilmediğiniz, rehberinizde kayıtlı olmayan bir numaradan cevapsız çağrılar geliyor ya da bilmediğiniz numara sizi rahatsız ediyor, tacizde bulunuyor olabilir. Bu durumlar herkesin başına zaman zaman gelmiştir. Bazen kötü niyetli bazı kişiler canımızı sıkmak için telefon ile rahatsız etmekten çekinmiyorlar maalesef. Arayanın kim olduğunu

Numaranın Sahibini Öğrenmek

Bir numaranın sahibini öğrenmek, kim olduğunu bilmediğimiz bir numaranın sahibini bulmak ve öğrenebilmek çok önemlidir. Bazen bir arkadaşımızın ismini hatırlasak da telefon numarasını bir türlü bulamayız. Adını hatırladığımız ama numarasını bulamadığımız veya numarayı bildiğimiz ama sahibini bilmediğimiz, çağrının kimden geldiğini merak ettiğimiz herkesi bilinmeyen numaralar sorgulama servisi ile sorgulamak çok