bilinmeyen numaralar

Numara Kime Ait Öğrenme Servisleri

Numara kime ait öğrenme ve bilgi alma için bu konuda hazırlanan özel servislerden yararlanabilirsiniz. Bu şekilde, sizi arayan numaraların kime ait olduklarını rahatlıkla bulabilirsiniz. Sizi arayan numaraların tespiti birçok açıdan önemlidir. Öncelikle, çok önemli kurum ya da kişilerin aramalarını kaçırmamış olursunuz. Belki de önemli bir yakınınız sizi arıyor olabilir. Önemli bir iş fırsatı sizi yakalamış olabilir. Bu nedenle, gelen aramaları kaçırdıysanız, cevapsız aramalarda kayıtlı olmayan numaralar varsa, merak etmek yerine hemen bilinmeyen numaralar servislerinden yararlanın. Hem Türk Telekom, hem de mobil operatörler olan Vodafone, Turkcell ve Avean nın bu konuda özel hizmetleri bulunmaktadır. Özel servislerden de yararlanmanız mümkündür.

Geçmişte, sadece sabit hatların olduğu dönemde bilinmeyen numaralar için 118 hizmet sunmaktaydı. Günümüzde ise, 11870, 11860, 11880 gibi birçok farklı hat bu servisi de sunmaktadır. Kurumların kayıtlarından, telefonla, kısa mesaj ile ya da web sitesi üzerinden yararlanabilirsiniz. Cevap almanız sadece birkaç dakikanızı alacaktır. Servisler üzerinden numaradan isim sorgulama yapabilirsiniz. İsimden numara sorgulama yapmanız da mümkündür. Bunun yanında, araç muayene servisleri, uyap, yargı işleri için bilgi servisi, maç sonuçları, hava durumu, en yakın çiçekçi bilgileri, çilingir hizmetleri, posta kodları, araç kurtarma, özel servis numaraları, TJK at yarışları, taksi servisi, şans oyunları, ulaşım bilgileri, sağlık kuruluşları ve eczaneler, teknoloji destek hattı hizmetlerinden de yararlanabilirsiniz.

Servislere sabit hatlarınız ya da kurum kayıtlarınız üzerinden kolayca ulaşabilirsiniz. 7 gün, 24 saat hizmet sunan servislerinde hizmet kalitesinden memnun kalacaksınız. Servislerde çağrı merkezleri sürekli olarak hizmet sunmaktadır. Yetkili ve deneyimli teknik ekip kısa sürede bilgilere ulaşmanızı sağlayacaktır. İsimden numara sorgulama için de isim bilgilerini girmeniz yeterlidir. İsim ve şehir bazında arama yapmak için hem isim, hem de şehir bilgilerini girmeniz gerekmektedir. Arayan numaraların kim olduğunu merak etmek yerine, hemen servislerden yardım almayı tercih edebilirsiniz. Bu şekilde, çok önemli bilgilere belki ulaşabilirsiniz. Kesinlikle en kısa sürede, kaliteli hizmet alacağınız servislerden yararlanabilirsiniz. Hemen tıklayın ve servislere de ulaşın.


Diğer Başlıklar

Bilinmeyen numaralar servis hizmeti

Bilinmeyen numaralar servis hizmeti için ihtiyacınız olan tek hat 11870... Aradığınız kişinin telefon numarasını sorgulatmak için yapmanız gereken tek şey başında alan kodu girişi yapmaksızın 11870’i tuşlamanızdır. Karşınıza çıkan çağrı merkezi çalışanlarımızla yapacağınız sesli yanıt sistemi görüşmeler ile müşteri temsilcilerimize aradığınız kişinin adını, soyadını ve yaşadığı ili söylemeniz yeterli olacaktır. İsim bulma işleminizi

İsim İle Telefon Numarası Bulmak İstiyorum

İsim ile telefon numarası bulma hizmeti veren 11870 kurumsal firmamızda siz de dilediğiniz gibi sorgulama yapabilirsiniz. Belki de çok ulaşmak istediğiniz bir kişinin numarasını uzun zamandır bulamıyor ve de bu konuda sıkıntı çekiyorsunuzdur. O halde yapmanız gereken tek şey servislerimizi aramak  olacaktır.   Servislerimizi arayarak isimden numara sorgulama hizmetinden yararlanabilirsiniz.

Bir Numaranın Kime Ait Olduğunu Öğrenmek

Bir numara kime ait öğren peki ama nasıl? Telefona gelen çağrılarda bilmediğimiz numaralar varsa ve nasıl öğreneceğinizi bilmiyorsanız Bilinmeyen numaralar servisini aramanız gerekmektedir. Bilinmeyen numaralar servisi ile hem isimden numara bulma, hem de numaradan isim bulma işlemleri son derece kolaydır. Bilmediğimiz bir numaranın sahibini öğrenmek son derece önem taşır. Bazen

11870 ses hizmeti tarifesi vergiler dahil dakikası Vodafone, Türk Telekom mobil, Türk Telekom ev telefonu ve Turkcell 4,99 TL olarak ücretlendirilir. Ücretlendirme Periyodu (saniye) Tüm Operatörler için 60 saniyedir. Periyod ücretlerine %18 KDV ve ÖİV (Türk Telekom ev telefonu için %15, GSM operatörleri için %25) dahildir. 11870 , Bilinmeyen Numaralar ve Rehberlik Servisidir. BTK lisansı ile Pluss Telekom İlt. Tic. Ltd. Şti tarafından verilmektedir.

Detaylar için Tıklayınız