bilinmeyen numaralar

Numara Kimin, Bu Numara Kime Ait?

Bu numara kimin diye merak ettiğiniz tüm numaraları öğrenebilmenin imkanı var. Bilmediğimiz bir numaranın kime ait olduğunu öğrenmek için veya birinin numarasına ulaşmak için Bilinmeyen numaralar servisleri imdadınıza yetişiyor. Bazen birinin adını soyadını çok iyi hatırlarız ama numarasına ulaşmak nerdeyse imkansız bir hal alır. Kimi zaman ilkokuldaki arkadaşımıza, bir zamanlar birlikte iş yaptığımız ama izini kaybettiğimiz iş arkadaşımıza veya çok değer verdiğimiz eski aile dostlarımıza ulaşabilmek için izlenmesi gereken yol da isimden numara sorgulama yoludur. Bulmak istediğiniz kişinin adını soyadını net hatırlıyor olmak bu durum için yeterlidir. Yıllar sonra çocukluk arkadaşımızla konuşabilmek, onunla hasret giderebilmek en büyük keyif olacaktır hiç kuşkusuz.

Bazen de birinin numarasını bulmak isteyebilirsiniz. Örneğin aranızda borç alacak sorunu olan biriyle irtibata geçmekte zorlanıyor ve numarasını bulmak istiyor da olmanız da mümkündür.

Numaradan isim sorgulayabilme seçeneği de var. Diyelim ki tanımadığınız bir numara sizi sürekli olarak arıyor, rahatsız ediyor ya da taciz ediyor. Numarasını bildiğiniz ama kim olduğunu merak ettiğiniz kişileri de numaradan isim sorgulama seçeneği sayesinde bulmanız mümkün. Bilinmeyen numaralar bazen istemediğimiz sonuçlar yaratabiliyor. Kontrol edemediğimiz durumlar her zaman canımızı sıkar. Telefon ile rahatsız edilmelerden kurtulmak için arayan kişinin kim olduğunu bilmekte fayda var. Can sıkıcı bu durumdan kurtulmak için gardımızı almamız bizi güvende hissettirir. Her iki durum da, hem isimden numara sorgulamak hem de numaradan isim sorgulamak hayatımızı kolaylaştırır. Çok uzun zamandır bulmaya çalıştığımız bir dostumuza ulaşmanın veya silinen telefon rehberimiz sayesinde acil iletişim kurmak zorunda olduğumuz kişiye ulaşmış olmanın verdiği mutluluk ve bizi rahatsız eden bir numaranın sahibinin kim olduğunu öğrendiğimizdeki rahatlama elbette o zamana kadar çektiğimiz sıkıntıyı hafifletecektir. Bilinmeyen numara can sıkıcıdır. Hayatımızın kontrolü elimizde ve olumsuz durumları ortadan kaldırmak bizi mutlu eden en önemli unsurdur.

Bilinmeyen numaralar hayatınızı etkilemesin, canınızı sıkmasın. Bu numara kimin, beni arayan kim, arayan numara kim diye düşünmeyin ve arayın sorgulama yapın. Kafanız rahat olsun.

Bir önceki yazımız olan Bu Numaranın Sahibi Kim? başlıklı makalemizde Bilinmeyen numara bulma, Bu Numaranın Sahibi Kim? ve Cep telefonundan servis SMS hakkında bilgiler verilmektedir.

etiket: arayan numara kim, beni arayan kim, bilinmeyen numaralar, Bu numara kimin, İsimden Numara Sorgulama, Numaradan İsim Sorgulama


Diğer Başlıklar

Avea Telefon Numarasından İsim Sorgulama

Telefonunuza gece gündüz cevapsız çağrılar bırakan Avea numarasının sahibini öğrenmek mi istiyorsunuz? Kolayı var. Operatörünüz avea, vodafone, turkcell ne olursa olsun 11870 bilinmeyen numaralar servisini arayarak siz arayan Avea kullanıcısına ulaşmak için  numaradan isim sorgulama ile sizi arayan numaranın hat bilgilerine ulaşabilirsiniz. 11870 ile hem sabit, hem GSM hatlarından direkt

Bilinmeyen Numaralar Servisini Aramak İstiyorum

Bilinmeyen numaralar bir çok insan için gerçekten de büyük bir sorundur. Sizi arayan kişinin kim olduğunu gerçekten de merak edersiniz. Belki bazen erken yattığınız için göremediğiniz bir çağrının sahibini merak edebilirsiniz. Bu nedenle de aslında bilinmeyen numara servisi bulmak istersiniz.   11870 telekom bilinmeyen numaralar kurumsal firması olarak servislerimizden yararlanmanız

Bilinmeyen Numaraların Çaresi 11870’de

Bilinmeyen numaralar servis hattı ile kısa süre içinde aradığınız numaranın kimlik bilgilerini öğrenebileceksiniz.Bunun için tek tek numara aramakla zaman kaybetmeyin. Siz sorun 11870 cevaplasın. Yapmanız gereken işte sadece bu kadar. Artık biz 11870 firması olarak bilinmeyen numaralar için bilinmeyen numara servisi bulunduruyoruz. Bu şekilde siz de dilediğiniz zaman servislerimizi arayabilir

11870 ses hizmeti tarifesi vergiler dahil dakikası Vodafone, Türk Telekom mobil, Türk Telekom ev telefonu ve Turkcell 4,99 TL olarak ücretlendirilir. Ücretlendirme Periyodu (saniye) Tüm Operatörler için 60 saniyedir. Periyod ücretlerine %18 KDV ve ÖİV (Türk Telekom ev telefonu için %15, GSM operatörleri için %25) dahildir. 11870 , Bilinmeyen Numaralar ve Rehberlik Servisidir. BTK lisansı ile Pluss Telekom İlt. Tic. Ltd. Şti tarafından verilmektedir.

Detaylar için Tıklayınız