bilinmeyen numaralar

Numaradan İsim Nasıl Sorgulanır?

Bu beni arayıp duran numara kime ait, beni neden arıyor, ne istiyor, neden devamlı arıyor? Gibi ve benzeri sorular kafanızı mı kurcalıyor? Demek ki bilinmeyen bir numaranın sahibini öğrenmek istiyorsunuz.

Herkesin başına dönem dönem gelir, bilinmeyen numara arayarak rahatsız etmiştir. Kime ait olduğunu öğrenmeyi çok isteriz ama bir türlü bulamayız. O numara da aramaya rahatsız etmeye devam etmiştir. Bu durum bazen tehdit, taciz, bazen de cevapsız çağrı bırakma şeklinde olur. Ama bazen de hiç bir rahatsızlık vermese bile, kim olduğunu bilmediğimiz numarayı haklı gerekçelerle açmak istemeyiz.

Rahatsız eden, tehdit eden, taciz eden ya da rahatsızlık veren numaraların kim olduklarını öğrenirsek o kişilere karşı daha tedbirli olabiliriz. Sürekli arayan numaranın amacını da öğrenmek için gerekli işlem numaradan isim sorgulama. Numaradan isim sorgulayarak hayatımızı da kolaylaştırmış oluyoruz. Arayan kişi her kim olursa olsun onunla konuşup konuşmamamız gerektiğini, o kişiyle nasıl bir iletişim kurmak gerektiğini, nasıl bir yol izlenmesi gerektiğini de anlamış oluruz.

Belki bu kişiyi dava etmek istersiniz. Mahkemeye vermeden önce de kim olduğunu tespit etmiş olmak bizim açımızdan da son derece faydalı olacaktır. Mahkemeye vereceğimiz ve suç duyurusunda bulunacağımız kişinin kim olduğunu bilip buna göre davranmak son derece mantıklı olacaktır. Kişiyi mahkemeye verdikten sonrası da artık yargının görevi olacağı için, müdahale etme durumumuz kalmamış olur. Ancak o kişinin artık hakkında suç duyurusu başlatılmış olduğunu bilmesi de kendimizi korumamız açısından son derece güvenli bir yoldur.

Kısacası numarasını bildiğiniz ama kim olduğunu bilmediğiniz herkesi numaradan isim sorgulama yoluyla bulabilirsiniz. Numaradan isim sorgulaması yapabileceğiniz servisler bu konuda en büyük yardımcınız oluyor. Tanımadığınız her numarayı sorgulayın, kim olduğunu bilin ve buna göre hareket edin. Sizi arayan her bilinmeyen numara belki de potansiyel bir tacizci olabilir, özellikle kadınlar için bu durum son derece zordur. Kadınların bu konuda tedbirli davranmalarında fayda var. Kim olduğunu öğrenmek aynı zamanda psikolojik olarak da içimizi rahatlatacaktır. Tanımadığımız kişilerce rahatsız edilmektense, kim olduğunu hemen öğrenip buna göre davranmak karşı tarafın amacını da bozacağı için, bizim lehimize bir sonuca ulaşmış olacağız.

etiket: Bilinmeyen numara, Bu beni arayıp duran numara kime ait, Numaradan İsim Sorgulama


Diğer Başlıklar

Numara Sorgulama

Bu durumda ne yapmanız gerektiğini biliyor musunuz? Hemen 11870’i arayın ve numaradan isim sorgulama işlemi yaptırın. Numaranın sahibi kim sorularınızın tüm cevabını 11870 bilinmeyen numaralar servisi ile öğrenebilirsiniz. Evden, işten, Cep telefonlarınızdan arayın bizi numara bulma işlemlerinizi en basit yoldan dakikalar içerisinde halledelim. Yabancı numaralardan gelen cevapsız çağrılar, bilmediğiniz numaralardan

11870 BİLİNMEYEN NUMARA SORGULAMA

Tüm operatörler ve sabit hatlardan hiç bir ön numara çevirmeden aranabilen 118 70 bilinmeyen numaralar servisi  bu bağlamda Türkiye'de bir ilke imza atarak sektöründe emsal teşkil etmektedir. 118 70'i de diğer operatörlerden farklı kılan da işte  bu özelliğidir. 118 70 bilinmeyen numara sorgulama servisini kullanmak için uzman ekibimize bilmediğiniz numarayı sorun.

Billinmeyen Numaralara Erişim Kolaylığı

Billinmeyen Numaralara Erişim Kolaylığı   Dünya çapında gelişen teknolojik ve fayda sağlayan dijital tabanlı hizmetler ve servisler sayesinde, insan hayatı giderek kolay bir hal almakta ve sunulanlar çerçevesinde hızla gelişmektedir.  Bu dijital hizmetler kapsamında hayatımıza giren ve ülkemizde de oldukça kullanıcısı bulunan sistemler arasında, bilinmeyen numaralar bulma ve sorgulama yapabilen

11870 ses hizmeti tarifesi vergiler dahil dakikası Vodafone, Türk Telekom mobil, Türk Telekom ev telefonu ve Turkcell 4,99 TL olarak ücretlendirilir. Ücretlendirme Periyodu (saniye) Tüm Operatörler için 60 saniyedir. Periyod ücretlerine %18 KDV ve ÖİV (Türk Telekom ev telefonu için %15, GSM operatörleri için %25) dahildir. 11870 , Bilinmeyen Numaralar ve Rehberlik Servisidir. BTK lisansı ile Pluss Telekom İlt. Tic. Ltd. Şti tarafından verilmektedir.

Detaylar için Tıklayınız