bilinmeyen numaralar

Telefonunuz Akıllı Da Olsa Bilinmeyen Olmasın

Çağın gereksinimleri arasında teknolojinin günden güne geliştirdiği telefonlar eskisinden yenisine hatta akıllısına varana kadar birçok çeşidi bizimle birlikte devamlılığını sürdürmektedir. Her ne kadar çağ atladık, teknolojiyi uçurduk zirveye kondurduk denilse de telefonlar kendi başlarına her açığı örtebilecek düzeyde değildir. Mesela daha önce bilmediğiniz, varlığından bile haberdar olmadığınız belki de bir akrabanıza ait bilinmeyen telefon sizi aradı ya da mesaj bildirdi. Buna tek başına telefonlar çözüm üretememektedir.

İşte bazen tüketiciler olarak hizmet aldığımız operatörlerin devreye girerek bilinmeyen telefonların teknolojide ki açığı kapattığı yer burasıdır. Her sistemde bazı açıklar, eksikler ya da henüz yarım kalmış tamamlanmamış bazı noktalar olabilir. Önemli olan zamanı akıl karı kullanıp hızlıca tespitini sağlayıp açığı kapatarak yarım kalanı bütünle birleştirmektir. GSM operatörlerine ait otomasyonlarla takibi yapılan, çözüm beklenen ya da çözüme ulaşmış birçok konu arasında talep olarak tüketicilerin ilettiği bilinmeyen hat numaraları da yer almaktaydı. Fakat günümüzde neredeyse bilinmeyen sözcüğü telefon numaraları için hafızalardan ebediyen silindi denilebilir. Çünkü artık sadece GSM operatörleriyle sınırlı kalmayan onlardan destek alan sadece bu işi yapan servisler de hizmet olarak bilinmeyeni bulma konusunda bizlere yol göstermektedir. Tabi güvenilirlik ve doğru kaynak açısından operatör servisi mi? Yoksa diğer servisler mi? Bu tercihi yapmak kullanıcıların yani bizlerin elindedir. Tanımadığınız, daha önce hiç karşılaşmadığınız bir telefondan mesaj ya da arama yapıldığında kim olduğuna kısa sürede tanılayabilirsiniz. Bunun için en başta gelen kaynaklar kullandığımız telefonlarda ki operatörlerin destek servisleridir.

İletişimde neredeyse simge haline gelen akıllı telefonlar bazı uygulamalar sayesinde numara tespiti sağlayabiliyor gibi görünse de kaynak güçlü olmayınca çoğu zaman bilinmeyen telefonlar konusunda sessiz kalabilmektedir. Bilinmeyen telefon hattının kime ait olduğunu öğrenmek için öncelikle hattınıza ait servisleri kullanmanız daha sağlıklı olacaktır.

Bir önceki yazımız olan Sabit Numara Nasıl Sorgulanır? başlıklı makalemizde arayan sabit numara kimin, Bilinmeyen numara ve bu sabit no kimin hakkında bilgiler verilmektedir.

etiket: Bilinmeyen numara, kim aramış?, Telefonunuz Akıllı Da Olsa Bilinmeyen Olmasın


Diğer Başlıklar

Numara Sorgulamada Marka

Numara sorgulama servis hizmeti anında ayağınızda! Bir tesisatçının ya da acil olarak çilingircinin telefon numarasına mı ihtiyaç duydunuz? O halde hemen gelin 11870'i tuşlayın. Aradığınızdan çok daha fazlasını bulabileceğiniz bu hizmet hattı ile artık sizde bilinmeyen numaraların hayatınızda yer etmesine izin vermeyin. Her numara bu hatta! Sınırsız hizmet kalitesi ve

Türk Telekom Bilinmeyen Numaralar Servisi

 Türk Telekom Bilinmeyen Numaralar Servisi  turkcell bilinmeyen numaralar avea ve vodafone bılınmeyen numaralara artık 118 70 ten ulasabılırsınız, isimden numara sorgulama numaradan isim sorgulama  artık cok kolay cevapsız çağrıların kime ait olduğunu merak etmenıze gerek yok arayın öğrenin, eski arkadaşlarınızın numarasını mı unuttunuz arayın öğrenin. Uyap İşbirligi ile dava dosyalarınızı

Telefon Numarası Sorgulama

118 70 ile tüm sabit hatlar ve GSM telefonlarından herhangi bir alan kodu kullanmaksızın arayabilirsiniz. Bununla birlikte telefon numarası sorgulamak istediğiniz kişinin telefon numarasını öğrenmek için numaradan isim sorgulama yapabilirsiniz. 118 70   bilinmeyen numaralar servisi; bir numaranı kime ait olduğunu öğrenmek için kişi bilgisine ya da bir kişiye ait

11870 ses hizmeti tarifesi vergiler dahil dakikası Vodafone, Türk Telekom mobil, Türk Telekom ev telefonu ve Turkcell 4,99 TL olarak ücretlendirilir. Ücretlendirme Periyodu (saniye) Tüm Operatörler için 60 saniyedir. Periyod ücretlerine %18 KDV ve ÖİV (Türk Telekom ev telefonu için %15, GSM operatörleri için %25) dahildir. 11870 , Bilinmeyen Numaralar ve Rehberlik Servisidir. BTK lisansı ile Pluss Telekom İlt. Tic. Ltd. Şti tarafından verilmektedir.

Detaylar için Tıklayınız