bilinmeyen numaralar

Türk Telekom Bilinmeyen Numaralar Hattı

Türk Telekom’un resmi web sitesinde yer alan TTREHBER “Türk Telekom Bilinmeyen Numara Sorgulama” sayfasından Türk Telekom abonelerinin telefon numaralarına kolaylıkla ulaşabilirsiniz. Türk Telekom TTREHBER servislerini  tüm Türk Telekom aboneleri ve tüm GSM faturalı veya faturasız hatlar kullanabilirler. Siteye girdiğinizde ve sorgulama sayfasını açtığınızda ekranda beliren alanları doldurarak istediğiniz numara bilgilerine erişebilirsiniz. Sitede Beyaz Sayfalar olarak hazırlanan alanda abone olan kişilerin sorgulaması yapılmaktadır. Bu bölümde bilinmeyen numaraya ulaşmak için ad, soyad, il ve semt bilgilerini girmeniz gereklidir. Sarı Sayfalar ise abone firmalar için oluşturulmuştur ve bu linke tıklayıp firma adı, kategorisi, il ve semt alanlarını doldurduğunuzda aradığınız bilgilere ulaşabilirsiniz. Firma bilgilerinin olduğu sarı sayfalarda kategorize edip yapacağınız aramalarda (Örneğin İstanbul’daki lokantalar) firma hanesine ‘*’ karakterini de koymalısınız. Bu karakter birden fazla harf yerine geçecek ve aramanızın sonuç vermesini sağlayacaktır.

Türk Telekom Bilinmeyen Numaralar hizmetinden faydalanmak için 11870’i de arayabilirsiniz. 7 gün 24 saat hizmet alabileceğiniz bu servise ulaşım çok kolaydır.

Türk Telekom Bilinmeyen Numaralar web sitesindeki kayıtlarda 118 numara verileri esas alınmıştır. Numaranızı bu rehbere kaydettirmek veya var olan kayıtları sildirmek istediğinizde bağlı bulunduğunuz Türk Telekom Müdürlüğü’ne bizzat başvurmanız gerekmektedir. 444 1 444 no’lu telefonu aradığınızda da numaranızın paylaşılmasıyla ilgili ayarlamaları yaptırma imkânınız vardır. Türk Telekom’un TTREHBER ve 11811 servisleri bilinmeyen cep numaralarının bilgisini vermezler. Bu numaralara ulaşmak için kullanılan hat operatörlerin bilinmeyen numaralar servisleri aranmalıdır.

Bir önceki yazımız olan Bizde Numara Çok başlıklı makalemizde Bilinmeyen numara sorgulama, Bizde Numara Çok ve e-devlet hakkında bilgiler verilmektedir.

etiket: TTREHBER, Türk Telekom bilinmeyen numaralar


Diğer Başlıklar

Numara Kimin?

Telefonunuz bilinmeyen bir numara tarafından çaldırıldı ve açmamanıza rağmen merak ettiniz. Bilmediğiniz bir numara tarafından arandığınızda Numara kimin sorgulamanızı gerçekleştirebileceğiniz ücretsiz bir yöntem maalesef yok. Televizyonda reklamları yapılan 3. Parti firmalara ait bilinmeyen numaralar servisleri ise bu sorgulamayı BTK (BİLGİ TEKNOLOJİLERİ VE İLETİŞİM KURUMU) ve kendilerinin ortak belirlediği tarifeler üzerinden

Vodafone Bilinmeyen Numaralar Servisi

Vodafone bilinmeyen numara ile mi karşılaştınız? Aklınızı kurcalayan ve sizi gün boyu rahatsız eden bu numara için çözüm 11870' de! Başına alan kodu girmeden ulaşabileceğiniz 11870 desteği ile sizde Vodafone ait bilmediğiniz bir numaranın şahıs bilgilerine ulaşabileceksiniz. Türkiye'nin pek çok yerinden 11870 üstün servis çalışanlarını arayarak numara bulma problemlerinize son

Bilinmeyen Numaraları Bulmak için Ara

Bilinmeyen numaraları öğrenmek için bekleme... Hemen gel sende 11870 hizmetinden faydalan. Yapacağını işlem son derece basit. Başına alan kodu girmeden dilediğini operatör üzerinden bizleri tuşlamak. İstediğiniz her anda bizlere ulaşma imkanına sahip olabilirsiniz. İsim bulma işleminizi dakikalar içerisinde 11870 ile kolayca halledebileceksiniz. Karşınıza çıkan çağrı merkezi çalışanlarımızla yapacağınız sesli yanıt sistemi görüşmeler ile

11870 ses hizmeti tarifesi vergiler dahil dakikası Vodafone, Türk Telekom mobil, Türk Telekom ev telefonu ve Turkcell 4,99 TL olarak ücretlendirilir. Ücretlendirme Periyodu (saniye) Tüm Operatörler için 60 saniyedir. Periyod ücretlerine %18 KDV ve ÖİV (Türk Telekom ev telefonu için %15, GSM operatörleri için %25) dahildir. 11870 , Bilinmeyen Numaralar ve Rehberlik Servisidir. BTK lisansı ile Pluss Telekom İlt. Tic. Ltd. Şti tarafından verilmektedir.

Detaylar için Tıklayınız