bilinmeyen numaralar

Türk Telekom Bilinmeyen Numaralar Hattı

Türk Telekom’un resmi web sitesinde yer alan TTREHBER “Türk Telekom Bilinmeyen Numara Sorgulama” sayfasından Türk Telekom abonelerinin telefon numaralarına kolaylıkla ulaşabilirsiniz. Türk Telekom TTREHBER servislerini  tüm Türk Telekom aboneleri ve tüm GSM faturalı veya faturasız hatlar kullanabilirler. Siteye girdiğinizde ve sorgulama sayfasını açtığınızda ekranda beliren alanları doldurarak istediğiniz numara bilgilerine erişebilirsiniz. Sitede Beyaz Sayfalar olarak hazırlanan alanda abone olan kişilerin sorgulaması yapılmaktadır. Bu bölümde bilinmeyen numaraya ulaşmak için ad, soyad, il ve semt bilgilerini girmeniz gereklidir. Sarı Sayfalar ise abone firmalar için oluşturulmuştur ve bu linke tıklayıp firma adı, kategorisi, il ve semt alanlarını doldurduğunuzda aradığınız bilgilere ulaşabilirsiniz. Firma bilgilerinin olduğu sarı sayfalarda kategorize edip yapacağınız aramalarda (Örneğin İstanbul’daki lokantalar) firma hanesine ‘*’ karakterini de koymalısınız. Bu karakter birden fazla harf yerine geçecek ve aramanızın sonuç vermesini sağlayacaktır.

Türk Telekom Bilinmeyen Numaralar hizmetinden faydalanmak için 11870’i de arayabilirsiniz. 7 gün 24 saat hizmet alabileceğiniz bu servise ulaşım çok kolaydır.

Türk Telekom Bilinmeyen Numaralar web sitesindeki kayıtlarda 118 numara verileri esas alınmıştır. Numaranızı bu rehbere kaydettirmek veya var olan kayıtları sildirmek istediğinizde bağlı bulunduğunuz Türk Telekom Müdürlüğü’ne bizzat başvurmanız gerekmektedir. 444 1 444 no’lu telefonu aradığınızda da numaranızın paylaşılmasıyla ilgili ayarlamaları yaptırma imkânınız vardır. Türk Telekom’un TTREHBER ve 11811 servisleri bilinmeyen cep numaralarının bilgisini vermezler. Bu numaralara ulaşmak için kullanılan hat operatörlerin bilinmeyen numaralar servisleri aranmalıdır.

Bir önceki yazımız olan Bizde Numara Çok başlıklı makalemizde Bilinmeyen numara sorgulama, Bizde Numara Çok ve e-devlet hakkında bilgiler verilmektedir.

etiket: TTREHBER, Türk Telekom bilinmeyen numaralar


Diğer Başlıklar

Bilinmeyen Numaraları Bulmak için Ara

Bilinmeyen numaraları öğrenmek için bekleme... Hemen gel sende 11870 hizmetinden faydalan. Yapacağını işlem son derece basit. Başına alan kodu girmeden dilediğini operatör üzerinden bizleri tuşlamak. İstediğiniz her anda bizlere ulaşma imkanına sahip olabilirsiniz. İsim bulma işleminizi dakikalar içerisinde 11870 ile kolayca halledebileceksiniz. Karşınıza çıkan çağrı merkezi çalışanlarımızla yapacağınız sesli yanıt sistemi görüşmeler ile

Kimin Numarası?

Bilinmeyen bir numara tarafından arandınız ve telefonunuzu açmadınız. Arayan numaranın kimin numarası olduğunu öğrenmenizi sağlayan birçok servis ve uygulama mevcuttur. 118’le başlayan telefon sorgulama (3. Parti firmalara ait bilinmeyen numaralar servisleri) hatları arayanın kim olduğu merak edilen numaraların bulunması için en çok bilinen yoldur. Bu servisler ücretlidir ve ücret tarifelerini

Bu Numara Kime Ait

Sizi arayan numaranın kime ait olduğunu bilmiyorsanız internetten rahatlıkla öğrenebilirsiniz. Arayan numarayı internetten sorgulama yaptığınızda sisteme girerek kime ait olduğunu kolayca öğrenebilir ve ona göre hareket edebilirsiniz. Bilinmeyen numara sorgulama yapmak için internetten sekmeye tıklamanız yeterli olacaktır. Bu şekilde istediğiniz zaman sorgulama yaparak arayan veya mesaj atan numaraların kime ait

11870 ses hizmeti tarifesi vergiler dahil dakikası Vodafone, Türk Telekom mobil, Türk Telekom ev telefonu ve Turkcell 4,99 TL olarak ücretlendirilir. Ücretlendirme Periyodu (saniye) Tüm Operatörler için 60 saniyedir. Periyod ücretlerine %18 KDV ve ÖİV (Türk Telekom ev telefonu için %15, GSM operatörleri için %25) dahildir. 11870 , Bilinmeyen Numaralar ve Rehberlik Servisidir. BTK lisansı ile Pluss Telekom İlt. Tic. Ltd. Şti tarafından verilmektedir.

Detaylar için Tıklayınız