bilinmeyen numaralar

Turkcell Bilinmeyen No Sistemi

Turkcell bilinmeyen no sistemi ile bilmediğiniz ve merak ettiğiniz numaraları öğrenebilirsiniz. Bu şekilde, sizi kim aramış, hangi kurum ya da kişiden telefon almışsınız bunu öğrenebilirsiniz. Turkcell’e kayıtlı olan ve rehberde görünmesine izin veren tüm abonelerin, hem kişi, hem de kurum olarak öğrenilmesi mümkündür. Bu işlem için, kurumun bilinmeyen numaralar hizmeti sunan özel bir servisi bulunmaktadır. Bu servise birkaç yoldan ulaşmanız mümkündür. Öncelikle, Turkcell web sitesi üzerinden ulaşabilirsiniz. Kurumun web sitesine tıklayarak bilinmeyen numaralar sistemine tıklayabilirsiniz. Çok cüzi bir rakama, numaradan isim sorgulama şeklinde siteden hizmet alabilirsiniz. Sizi arayan numarayı tıklayın ve sorgula butonuna basın. Bilgiler sistem üzerinden karşınıza çıkacaktır.

Web sitesi yanında, kısa mesaj göndererek de sorgulama yapabilirsiniz. Merak ettiğiniz numarayı 5.. … .. .. şeklinde yazarak, 2222 ye gönderebilirsiniz. Kurum tarafından kısa sürede inceleme yapılarak, kısa sürede size kısa mesaj olarak cevap gönderilecektir. Bunun yanında, bir diğer arama seçeneği de telefon üzerinden 11832 yi aramanızdır. Bu şekilde, çağrı merkezi üzerinden, numaradan isim sorgulama ya da isimden numara sorgulama işlemlerinizi yapabilirsiniz. Gün içinde telefonumuza birçok çağrı gelmektedir. Bunların kaçırılması, duyulmaması, açılmaması söz konusu olabilir. Kimin aradığını öğrenmek için hemen kurumun bilinmeyen numaralar servisinden yararlanabilirsiniz. Bu şekilde, sizin için çok önemli olabilecek ve mutlaka geri dönmeniz gereken, fakat farkında olmadığınız aramalara da ulaşabilirsiniz.

Turkcell’den sorgulama hizmeti almak için mutlaka Turkcell abonesi olmanız gerekmez. Herhangi bir kişi olabilirsiniz. Aranılan numaranın Turkcell abonesi olması yeterlidir. Genel anlamda bilinmeyen numaralar konusunda sorgulama yapmak için de birçok servisten yararlanabilirsiniz. Bu anlamda, ülkemizde birçok servis hizmet sunmaktadır. Bunların web sitelerinden, çağrı merkezlerinden ve kısa mesaj servislerinden de yararlanabilirsiniz. Araç muayene servisleri, uyap, yargı işleri için bilgi servisi, maç sonuçları, hava durumu, en yakın çiçekçi bilgileri, çilingir hizmetleri, posta kodları, araç kurtarma, özel servis numaraları, TJK at yarışları, taksi servisi, şans oyunları, ulaşım bilgileri, sağlık kuruluşları ve eczaneler, teknoloji destek hattı gibi hizmetleri de alabilirsiniz.


Diğer Başlıklar

İsimden Numara Sorgulama Hizmeti

İsimden numara sorgulama hizmeti ile birlikte sizler için büyük bir kolaylık sağlamaya devam ediyoruz. Belki eski bir arkadaşınıza ulaşmak istediniz ve belki de ulaşmanız gereken önemli bir kişi var. Bu konuda kesinlikle 11870 servislerinden dilediğiniz zaman yararlanmanız mümkün. Bir çok kişi ulaşmak istediği numaraları bulabilmek adına oldukça fazla sıkıntı çekmektedir.

Avea Numara Sorgulama

11870 ile bilmediğiniz numaraları öğrenmek çok kolay! 11870  bilinmeyen numaralar servisi; bir numaranı kime ait olduğunu öğrenmek içi kişi bilgisine ya da bir kişiye ait cep ya da Türk Telekom’a tüm numaralarına ulaşabileceğiniz Türkiye’nin en yeni telefon rehberi servisidir. Vodafone'a ait bilinmeyen numaraları öğrenmek için, 11870’i arayarak, Bilinmeyen cep numarası

Gizli Numara Engelleme Nasıl Yapılır?

Gizli numaralar arayanın kim olduğunu bilemediğimiz çoğunlukla rahatsız edici nitelikteki çağrılardır. Açmaya çekindiğimiz, ne çıkacağını, kim olacağını tahmin edemediğimiz nitelikteki çağrılardır bunlar. Ancak gizli numaraları engelleyebilir ve arayan kişinin açık numara ile aramasını sağlayabiliriz. Peki bunu nasıl yapacağız? Sizlere önereceğimiz bir takım kodlar ile bu çok kolay. Telefonunuzdan kod tuşlayarak

11870 ses hizmeti tarifesi vergiler dahil dakikası Vodafone, Türk Telekom mobil, Türk Telekom ev telefonu ve Turkcell 4,99 TL olarak ücretlendirilir. Ücretlendirme Periyodu (saniye) Tüm Operatörler için 60 saniyedir. Periyod ücretlerine %18 KDV ve ÖİV (Türk Telekom ev telefonu için %15, GSM operatörleri için %25) dahildir. 11870 , Bilinmeyen Numaralar ve Rehberlik Servisidir. BTK lisansı ile Pluss Telekom İlt. Tic. Ltd. Şti tarafından verilmektedir.

Detaylar için Tıklayınız