bilinmeyen numaralar

Vodafone Hattından Bilinmeyen Numaralar Nasıl Öğrenilir?

Bilinmeyen numaralar kendi operatörlerinden kolayca öğrenilebilir. Vodafone bilinmeyen numaralar ile bilmediğiniz numaraları kendi hattınızdan kolayca öğrenebilirsiniz. Kendi operatörünüze göre sorgulama yaparak arayan tanımadığınız numaraların kime ait olduğunu öğrenebilirsiniz. Bunun için numaranın eksiksiz ve doğru şekilde sisteme girilmesi gerekir. Bu şekilde sorgulama yapılması durumunda kolayca kişinin ismi ve soy ismi öğrenilir. Sorgulama yapılırken bilgi alınması için aranan numaranın kayıtlı olduğu kişinin buna izin vermiş olması gerekir. İzin verilmemesi durumunda numaranın kime ait olduğu bulunamaz.

Vodafone bilinmeyen numaralar ile Vodafone kullanıcıları belirlenen ücret karşılığında kendilerini arayan numaraların kimlere ait olduklarını kolayca öğrenebilirler. Sizin öğrenmek istediğiniz numaralar olması durumunda isme göre sorgulama yaparak numaralarını da bu sistemden kolayca öğrenebilirsiniz. İstediğiniz zaman sistemden sorgulama yapma imkanınız bulunur. Yedi gün yirmi dört saat bu sistemi kullanarak bilinmeyen numaraları sorgulayabilirsiniz. Sorgulama yapılması durumunda sonuç olarak kişi numaraları ya da isimleri sistemden öğrenilir.

Vodafone bilinmeyen numaralar ile bu operatör kullanıcıları sorgulama yaparak bilgi alabilirler. Bilinmeyen numaralar sistemi internetten ya da telefondan arayarak da kullanılabilir. Telefon ile arama yapılarak sorgulama yapılması durumunda sisteme numaranın belirtilmesi gerekir. Bu şekilde söylenen numara için sorgulama yapılarak kime ait olduğu öğrenilir. Aynı zamanda isim ve soy isim ile sorgulama yapılarak kişilerin ya da kurumların numaraları da bu sistemden öğrenilebilir.

Bir önceki yazımız olan Bizde Numara Çok başlıklı makalemizde Bilinmeyen numara sorgulama, Bizde Numara Çok ve e-devlet hakkında bilgiler verilmektedir.

etiket: BİLİNMEYEN NUMARA SORGU, vodafone bilinmeyen numaralar, Vodafone Hattından Bilinmeyen Numaralar Nasıl Öğrenilir?


Diğer Başlıklar

İsimden Numara Sorgulama Nasıl Yapılır?

İsimden numara sorgulama yapabilmek için çok çeşitli yöntemler mevcuttur. Fakat bunlardan belki de en güvenilir ve en doğru sonuca en pratik şekilde sizleri ulaştırabilecek olan Türk Telekom’un beyaz sayfalarındaki bilgilerdir. Çünkü internet ortamı ucu bucağı bulunmayan bilgilerin havada uçuştuğu doğru ile yanlışın zor ayırt edilebildiği ve en kötüsü de dolandırıcılığa

Sadece İsim ile Telefon Numarası Öğrenilir Mi?

Sadece İsim ile Telefon Numarası Öğrenilir mi? İnternet, bütün dünyayı birbirine bağlayan teknolojinin en değerli kazanımıdır. Türkiye’ de, e- devlet ismi altında, genel, şahsi bilgilerin kolay ve erişimine olanak veren alt yapımız var. Eğer bir telefon numarası sahibini sadece ismini biliyor, ev veya iş yeri numarasını bilmiyor da öğrenmek istiyorsak

Turkcell Numarası Kime Ait

Turkcell Bilinmeyen Numaralar Servisi ile ilgili sorgulama yapmak için; "118 70" Bilinmeyen numaralar Servisini arayabilir, turkcell bilinmeyen numaralar sorgulama yaparak istediğiniz kişinin bilinmeyen numarasına ve hat bilgilerine ulaşabilirsiniz. "118 70" turkcell bilinmeyen numaralar servisi ile üstelik numaradan isime, numaradan isim sorgulama ya da isimden telefon numarası bulmak için sorgulama yaparak istediğini kişinin telefon numarasına ulaşabilirsiniz. 118 70 ile numaraları

11870 ses hizmeti tarifesi vergiler dahil dakikası Vodafone, Türk Telekom mobil, Türk Telekom ev telefonu ve Turkcell 4,99 TL olarak ücretlendirilir. Ücretlendirme Periyodu (saniye) Tüm Operatörler için 60 saniyedir. Periyod ücretlerine %18 KDV ve ÖİV (Türk Telekom ev telefonu için %15, GSM operatörleri için %25) dahildir. 11870 , Bilinmeyen Numaralar ve Rehberlik Servisidir. BTK lisansı ile Pluss Telekom İlt. Tic. Ltd. Şti tarafından verilmektedir.

Detaylar için Tıklayınız