bilinmeyen numaralar

Vodafone Hattından Bilinmeyen Numaralar Nasıl Öğrenilir?

Vodafone hattından bilinmeyen numaralar nasıl öğrenilir?

Bilinmeyen numaralar kendi operatörlerinden kolayca öğrenilebilir. Vodafone bilinmeyen numaralar ile bilmediğiniz numaraları kendi hattınızdan kolayca öğrenebilirsiniz. Kendi operatörünüze göre sorgulama yaparak arayan tanımadığınız numaraların kime ait olduğunu öğrenebilirsiniz. Bunun için numaranın eksiksiz ve doğru şekilde sisteme girilmesi gerekir. Bu şekilde sorgulama yapılması durumunda kolayca kişinin ismi ve soy ismi öğrenilir. Sorgulama yapılırken bilgi alınması için aranan numaranın kayıtlı olduğu kişinin buna izin vermiş olması gerekir. İzin verilmemesi durumunda numaranın kime ait olduğu bulunamaz.

Vodafone bilinmeyen numaralar ile Vodafone kullanıcıları belirlenen ücret karşılığında kendilerini arayan numaraların kimlere ait olduklarını kolayca öğrenebilirler. Sizin öğrenmek istediğiniz numaralar olması durumunda isme göre sorgulama yaparak numaralarını da bu sistemden kolayca öğrenebilirsiniz. İstediğiniz zaman sistemden sorgulama yapma imkanınız bulunur. Yedi gün yirmi dört saat bu sistemi kullanarak bilinmeyen numaraları sorgulayabilirsiniz. Sorgulama yapılması durumunda sonuç olarak kişi numaraları ya da isimleri sistemden öğrenilir.

Vodafone bilinmeyen numaralar ile bu operatör kullanıcıları sorgulama yaparak bilgi alabilirler. Bilinmeyen numaralar sistemi internetten ya da telefondan arayarak da kullanılabilir. Telefon ile arama yapılarak sorgulama yapılması durumunda sisteme numaranın belirtilmesi gerekir. Bu şekilde söylenen numara için sorgulama yapılarak kime ait olduğu öğrenilir. Aynı zamanda isim ve soy isim ile sorgulama yapılarak kişilerin ya da kurumların numaraları da bu sistemden öğrenilebilir.

Bir önceki yazımız olan Bizde Numara Çok başlıklı makalemizde Bilinmeyen numara sorgulama, Bizde Numara Çok ve e-devlet hakkında bilgiler verilmektedir.

etiket: BİLİNMEYEN NUMARA SORGU, vodafone bilinmeyen numaralar, Vodafone Hattından Bilinmeyen Numaralar Nasıl Öğrenilir?


Diğer Başlıklar

Bilinmeyen Numara Kime Ait

118 70  günün her saatinde bilmediğiniz numaranın kime ait olduğunu isimden numara sorgulama veya numaradan isim sorgulama yaparak öğrenebilirsiniz. Telefonunuzdaki cevapsız numaralar görüyorsanız bu numara kime ait  diye merak ediyorsanız yapmanız gereken tek şey 118 70'i aramak. Bilinmeyen numara kime ait olduğunu öğrenmek için 11870’i arayarak bilinmeyen numara sorgulama yolu ile sizi arayan bir numara kime ait olduğunu öğrenmek çok kolay Yine aynı şekilde Türk Telekom’a ait bilinmeyen

Numara Sorgulamada Dev Hizmet

Numara sorgulama üstelik en hızlı ve en pratik şekilde! Bunun için en doğru adres 11870'de.  Anında bilgi alma servis hattı 11870 sayesinde hemen her konu hakkında bilmek istediklerinizi öğrenmek için beklemeyin. Numaradan isim, isimden numara sorgulama servis hattı ile pek çok konu için yardım alabileceğiniz bir hizmet olan 11870 sizlere

Avea Bilinmeyen Telefon Numarası Kime Ait

118 70 bilinmeyen numaralar servisini arayarak siz arayan Telekom kullanıcısının numarasının kime ait olduğunu öğrenmek telekom numaradan isim sorgulama ile sizi arayan numaranın kime ait olduğunu öğrenebilirsiniz. 118 70'i arayarak; veaya  ait merak ettiğiniz bilinmeyen telefon numarası sorgulama veya sizi arayan bir avea  numarasının kime ait olduğunu sorgulamak yaparak vada Avea  abonesine ait avea bilinmeyen telefon numarasının kime ait olduğunu öğrenebilirsiniz. 118 70 bilinmeyen numaralar servisi sayesinde, bilmek

11870, Bilinmeyen Numaralar ve Rehberlik Servisidir. BTK lisansı ile Pluss Telekom İlt. Tic. Ltd. Şti tarafından verilmektedir.
Ücretlendirme tüm operatörlerden tüm vergiler dahil 2,99TL/dk'dır.