bilinmeyen numaralar

Vodafone Hattından Bilinmeyen Numaralar Nasıl Öğrenilir?

Bilinmeyen numaralar kendi operatörlerinden kolayca öğrenilebilir. Vodafone bilinmeyen numaralar ile bilmediğiniz numaraları kendi hattınızdan kolayca öğrenebilirsiniz. Kendi operatörünüze göre sorgulama yaparak arayan tanımadığınız numaraların kime ait olduğunu öğrenebilirsiniz. Bunun için numaranın eksiksiz ve doğru şekilde sisteme girilmesi gerekir. Bu şekilde sorgulama yapılması durumunda kolayca kişinin ismi ve soy ismi öğrenilir. Sorgulama yapılırken bilgi alınması için aranan numaranın kayıtlı olduğu kişinin buna izin vermiş olması gerekir. İzin verilmemesi durumunda numaranın kime ait olduğu bulunamaz.

Vodafone bilinmeyen numaralar ile Vodafone kullanıcıları belirlenen ücret karşılığında kendilerini arayan numaraların kimlere ait olduklarını kolayca öğrenebilirler. Sizin öğrenmek istediğiniz numaralar olması durumunda isme göre sorgulama yaparak numaralarını da bu sistemden kolayca öğrenebilirsiniz. İstediğiniz zaman sistemden sorgulama yapma imkanınız bulunur. Yedi gün yirmi dört saat bu sistemi kullanarak bilinmeyen numaraları sorgulayabilirsiniz. Sorgulama yapılması durumunda sonuç olarak kişi numaraları ya da isimleri sistemden öğrenilir.

Vodafone bilinmeyen numaralar ile bu operatör kullanıcıları sorgulama yaparak bilgi alabilirler. Bilinmeyen numaralar sistemi internetten ya da telefondan arayarak da kullanılabilir. Telefon ile arama yapılarak sorgulama yapılması durumunda sisteme numaranın belirtilmesi gerekir. Bu şekilde söylenen numara için sorgulama yapılarak kime ait olduğu öğrenilir. Aynı zamanda isim ve soy isim ile sorgulama yapılarak kişilerin ya da kurumların numaraları da bu sistemden öğrenilebilir.

Bir önceki yazımız olan Bizde Numara Çok başlıklı makalemizde Bilinmeyen numara sorgulama, Bizde Numara Çok ve e-devlet hakkında bilgiler verilmektedir.

etiket: BİLİNMEYEN NUMARA SORGU, vodafone bilinmeyen numaralar, Vodafone Hattından Bilinmeyen Numaralar Nasıl Öğrenilir?


Diğer Başlıklar

BİLİNMEYEN NUMARA KİME AİT

118 70 bilinmeyen numaralar servisi ile istediğiniz GSM abonesi ile ilgili numaranın kime ait olduğunu öğrenmek için sorgulama yapmak için 118 70  bilinmeyen numaralar  servisini arayarak bilinmeyen numara sorgulama    yaparak istediğiniz kişinin numarasının kime ait olduğunu öğrenebilirsiniz Evet yanlış duymadınız Başka servisler gibi Avea için ayrı numara Türkcell için ayrı

Bilinmeyen Numaralar Vodafone

11870 bilinmeyen numaralar servisini arayarak siz arayan Vodafone numarası kime ait olduğunu öğrenebilirsiniz.Bunun için tek yapmanız gereken başına alan kodu girmeden üstün hizmet kalitesine  sahip servislerimizi aramak olacaktır. Turkcell, Vodafone, Avea ve Türk Telekom abonelerinin bilinmeyen numaralar servisinde yer alan abone ve hat bilgilerine başka hiç bir numara tuşlamadan direkt   11870  arayarak bilinmeyen numara sorgulaması yaprak

Vodafone Numara Sorgulama Servisi

11870 bilinmeyen cep telefonu numaralarına ulaşmak için başka servislerde olduğu gibi, operatörlerin kendi Bilinmeyen Numaralar Servislerini aramanıza gerek yok. 11870 Rehberlik Servisleri sayesinde sadece tek bir numarayı arayarak; ister sabit hatlı telefonunuzdan isterseniz cep telefonunuzdan arayabilir; hem sabit hem de cep telefonu numaralarını sorgulaması yaptırabilirsiniz.  11870 Bilinmeyen Numaralar Servisini herhangi bir sabit

11870 ses hizmeti tarifesi vergiler dahil dakikası Vodafone, Türk Telekom mobil, Türk Telekom ev telefonu ve Turkcell 4,99 TL olarak ücretlendirilir. Ücretlendirme Periyodu (saniye) Tüm Operatörler için 60 saniyedir. Periyod ücretlerine %18 KDV ve ÖİV (Türk Telekom ev telefonu için %15, GSM operatörleri için %25) dahildir. 11870 , Bilinmeyen Numaralar ve Rehberlik Servisidir. BTK lisansı ile Pluss Telekom İlt. Tic. Ltd. Şti tarafından verilmektedir.

Detaylar için Tıklayınız