bilinmeyen numaralar

Arayan Numaranın Sahibini Öğrenme

Arayan numaraların kim olduğu oldukça kafa kurcalayan bir konu olmaktadır. Birkaç yıl öncesine kadar arayan numaraların kime ait olduğunu öğrenmek mümkün olmazken günümüzde çeşitli uygulamalar sayesinde numaradan isim bulma işlemi kolaylıkla gerçekleştirilebilmektedir.  Çeşitli internet uygulamaları sayesinde internet üzerinden ve çeşitli operatörlerin servisleri üzerinden bilinmeyen numaraların sahiplerinin kim olduğu kolaylıkla öğrenilebilmektedir.

İnternet uygulaması şeklinde bulunan servislerin kullanımı, arama motoruna sorgulanmak istenen numara girilmesi şeklinde olmakta.  Çeşitli ücretlendirmelere tabii tutulan bu servisi kullanımı oldukça pratik olmaktadır. Ayrıca kimliği öğrenilmek istenen numaranın kayıtlı olduğu operatörlerin servisleri üzerinden numaranın sahibinin kim olduğu bilgisine de erişilebilmekte. Eğer avea operatörüne kayıtlıysa 11860’a numara başında sıfır olmadan kısa mesajla gönderilerek öğrenilebilmekte. Eğer kime ait olduğu öğrenilmek istenen numara Vodafone operatörüne kayıtlıysa, kim yazıp boşluk bırakıp numara başında sıfır olmadan yazılarak SMS gönderilmek suretiyle numaranın kime ait olduğu öğrenilebilmekte. Son olarak numara, Türkcell operatörüne kayıtlıysa kime ait olduğu öğrenilmek istenen numara başına sıfır yazılmadan 10 haneli olarak 2222’ye kısa mesaj olarak gönderilmeli. Bu işlemler gerçekleştirilerek hem internet üzerinden hem de kısa mesaj yoluyla arayan numaranın kime ait olduğu öğrenilebilmekte.

Uygulamalar, oldukça pratik ve kolay bir biçimde arayan numaranın sahibinin isim ve soy ismine ulaşımı sağlamakta. Böylelikle arayan numaranın kime ait olduğu konusundaki merak giderilebilmektedir.

Bir önceki yazımız olan İsimden Numara Sorgulama Nasıl Yapılır? başlıklı makalemizde cep telefonu aboneleri, e-devlet ve İsimden Numara Sorgulama Nasıl Yapılır? hakkında bilgiler verilmektedir.

etiket: Arayan Numaranın Sahibini Öğrenme, numaradan isim bulma


Diğer Başlıklar

Bilinmeyen numaralar servis hizmeti

Bilinmeyen numaralar servis hizmeti 11870 sayesinde sizde gelin sevdiklerinizin telefon bilgilerine yada rahatsızlık duyduğunuz numaraların şahıs bilgilerine ulaşın. Üstelik Türkiye'nin her yerinden ayıracağın kısa bir süre ile bunu gerçekleştirebilirsiniz. Çağrı merkezi çalışanlarımızla yapacağınız sesli yanıt sistemi görüşmeler ile müşteri temsilcilerimize aradığınız kişinin adını, soyadını ve yaşadığı ili söylemeniz yeterli olacaktır.

Bilinmeyen numaralar servis hattı

Bilinmeyen numaralar servis hattı 11870 yaşamınızı büyük ölçüde kolaylşatıracak hizmetleriyle ayağınıza kadar geliyor.Bunun için sizin tek yapmanız gereken bu sihirli sayıları tuşlamak..Sonrası 11870'de...Aklınızda takılan bir numara mı var? Yada bir sevdiğinizin numarasını mı kaybettiğiniz?Arayın 11870'i anında bulun. İsim bulma işleminizi dakikalar içerisinde 11870 ile kolayca halledebileceksiniz.Karşınıza çıkan çağrı merkezi çalışanlarımızla yapacağınız sesli yanıt

’11870’ Bilinmeyen Numaralar Servisi İle Cep Tel No Sorgulama

118 70'i arayarak Türk Telekom’a ait bilinmeyen numaraları öğrenmek için, 7 gün 24 saat ister operatörünü ne olursa olsun bilinmeyen numara sorgulama yapabilirsiniz. Cep telefon numaralarının kime ait olduğunu öğrenmek için isim adres ve şehir bilgilerinden isimden numara sorgulama yöntemi istediğiniz kişinin numarasına ve hat bilgilerine sadece dakikalar içinde, ulaşılabilirsiniz. 118 70 Bilinmeyen Numaralar Servisi ile