bilinmeyen numaralar

Avea’da Numara Sorgulama ve Arayan Kişiyi Öğrenme

Telefona gelen aramalarda, aramayı gerçekleştiren numara telefona kayıtlı değilse, büyük merak uyandırabilmektedir. Veya bir numaraya ulaşmak istenildiğinde, her şeyin oldukça hızlı gerçekleştiği bu çağda hızlıca numaraya ulaşılmak istenmektedir. Telefon operatörleri de müşterilerinin bu isteklerine yanıtsız kalmayarak bilinmeyen numara servisleri oluşturmaktadır. Avea bilinmeyen numaralar da avea operatörünü tercih eden kullanıcılara bu şekilde hizmet vermekte olan bir servistir.  Bu servis sayesinde kullanıcılar, öğrenmek istedikleri numaraları kolaylıkla öğrenebilmekte, ya da kendilerini arayan numaraların kime ait olduğu bilgisine erişebilmektedir.

Yirmi dört saat boyunca her yerden erişimin sağlanabildiği uygulamayı kullanmak oldukça pratiktir. Avea kullanıcıları servise 11870’i arayarak erişebilmekte. Bu şekilde, kendilerini arayan numaranın kim olduğunu sorgulatabilmekte ya da öğrenmek istedikleri numarayı şehrine veya ismine göre aratabilmekte. Bilinmeyen numaralar servisine 11870’e kısa mesaj göndererek de ulaşım sağlanabilmekte. Numarası öğrenilmek istenen kişinin adı ve soyadı, aralarında birer boşluk bırakılarak yazılıp 11870’e gönderildiğinde, bu kişinin numarası, aratan kişinin tarafına sms olarak gelmekte. Şehre göre arama yapılmak istendiğinde ise ad ve soyadın sonuna şehrin de eklenmesi gerekmekte. Gelen aramanın kime ait olduğu öğrenilmek istendiğiyse, numara yazılarak 11870’e kısa mesaj gönderilmekte.

Bu uygulama sayesinde hem kısa mesaj hem de telefonla arama yoluyla kolaylıkla ve pratik bir şekilde istenilen kişinin numarasına erişim sağlanabilmekte. Ayrıca arayan numaranın kime ait olduğu da öğrenebilmektedir.

Bir önceki yazımız olan Bu Numaranın Sahibi Kim? başlıklı makalemizde Bilinmeyen numara bulma, Bu Numaranın Sahibi Kim? ve Cep telefonundan servis SMS hakkında bilgiler verilmektedir.

etiket: Avea Bilinmeyen Numaralar, Avea’da Numara Sorgulama ve Arayan Kişiyi Öğrenme


Diğer Başlıklar

Online Telefon Numarası Sorgulama

Hayat denilen bu yolda gün geçmiyor ki; bir sürprizle karşılaşmıyorsunuz.İşte bu sürprizlerden biride telefonunuza gelen cevapsız çağrılar oluyor.Sizi arayan cevapsız numaranın kime ait olduğunu öğrenmek için artık 7/24 118 70’i arayarak cep telefonu numarası sorgulama yaparak sizi arayan numara kime ait olduğunu anında öğrenebilirsiniz Evet yanlış duymadınız. Artık cep telefonunuzdan

İsimden Numara Sorgulayarak İstediğiniz Numarayı Bulun

İsimden numara sorgula ve aradığın numaraya kolayca ulaş. Bu konuda birbirinden gelişmiş sistemler bulunmaktadır. İsimden numara sorgulama sistemleri artık sadece birkaç dakika içinde merak ettiğiniz kişi veya kurumların telefonlarına ulaşılmasını sağlamaktadır. Merak ettiğiniz bir arkadaşınız numarasına ulaşmak isteyebilirsiniz. Yıllar önce kaybettiğiniz bir ahbabınızın ya da arkadaşınız telefonuna isim girerek ulaşabilirsiniz.

Telekom Bilinmeyen Numara Sorgulama

118 70  bilinmeyen numaralar servisi hizmeti sayesinde  Türk Telekom, Turkcell, Vodafone ve Avea abone bilgisine ulaşabilecek.’118 70’’ Avea bilinmeyen numaralar servisi ile avea bilinmeyen numaralar sorgulama yaparak istediğiniz kişinin numarasına ulaşabilirsiniz. 118 70 Bilinmeyen Numaralar servisini faturalı veya ön ödemeli hatlı tüm GSM operatörleri ve Türk Telekom hatlı telefonlardan arayabilirsiniz