bilinmeyen numaralar

Bilinmeyen Numaralar Bulma

Bilinmeyen numaralar bulma için artık birçok seçeneğimiz bulunmaktadır. Bu konuda hazırlanan birbirinden farklı seçeneklerden yararlanabilirsiniz. Arama operatörlerinin özel bilinmeyen numaralar servisleri bulunmaktadır. Türk Telekom beyaz sayfalar ve sarı sayfalar, Vodafone, Avea ve Turkcell in özel servislerinden yararlanabilirsiniz. Bunun yanında, 11880, 11818, 11870, 11833, 11860 gibi numaraları arayarak da servis alabilirsiniz. Bu numaraları servisler makul bir ücret karşılığında hizmet sağlamaktadır. Sürekli arama yapmak istiyorsanız, özel paket uygulamalarından yararlanabilirsiniz. 5 sorgu, 10 sorgu, 25 sorgu ve 50 sorgu üzerinden hazırlanan paketlerden yararlanmanız mümkündür. Bu şekilde, sürekli arama yapmak istiyorsanız çok uygun rakamlarda servis alabilirsiniz.

Bilinmeyen numaralar herkesin ilgisini çeker. Sizi arayan numaraları duymayarak ya da başka nedenlerle duyamayabilir, cevaplayamayabilirsiniz. Bu durumda, kesinlikle arayan numaraların kim olduğunu bilmeniz gerekir. Numaradan isim sorgulama ile sizi arayan numaraları öğrenebilirsiniz. Kurum ya da kişi mi, kim sizi arıyor, bu şekilde bulabilirsiniz. Öte yandan, bildiğiniz bir kişi ya da kuruma ulaşmak, telefon ile iletişim bilgilerinizi almak için de isimden numara sorgulama sistemlerinden yararlanabilirsiniz. Bu şekilde, bildiğiniz bir ismi girerek onun iletişim bilgilerine ulaşabilirsiniz. Bir arkadaşınız, kurum ya da ilgilendiğiniz bir firma olabilir. Hem kişiler, hem de kurumlar bazında arama yapabilirsiniz. Bunun yanında, bilinmeyen numaralar arama servisleri birçok farklı alanda sizlere yardımcı olmaktadır.

Araç muayene servisleri, uyap, yargı işleri için bilgi servisi, maç sonuçları, hava durumu, en yakın çiçekçi bilgileri, çilingir hizmetleri, posta kodları, araç kurtarma, özel servis numaraları, TJK at yarışları, taksi servisi, şans oyunları, ulaşım bilgileri, sağlık kuruluşları ve eczaneler, teknoloji destek hattı gibi birçok konuda yardım alabilirsiniz. Özellikle uyap bilgilerine ulaşma seçenekleri vatandaşları memnun etmektedir. Bu şekilde, kişilerin mahkeme ve icra kayıtlarına ulaşmaları çok kolay olmaktadır. Acil numaraları, 444 lü numaraları öğrenme gibi hizmetlerden de yararlanabilirsiniz. Hizmetleri sizi zorlamayacak, uygun ücretlere alabilirsiniz. Bu şekilde, iletişim ağınızı genişletme imkanınız olacaktır. Rehberinize sizi geliştirecek ve sosyalleştirecek imkanları eklemek için servislerin hizmetlerinden kesinlikle siz de yararlanmalısınız.

Bir önceki yazımız olan Bizde Numara Çok başlıklı makalemizde Bilinmeyen numara sorgulama, Bizde Numara Çok ve e-devlet hakkında bilgiler verilmektedir.

etiket: bilinmeyen numaralar, Bilinmeyen numaralar bulma, Numaradan İsim Sorgulama


Diğer Başlıklar

Bilinmeyen Numaraları Sorgulama 118 70 İle Çok Kolay

Telefonla Vodafone Bilinmeyen Numaraları Sorgulamak için cep telefonunuzdan veya sabit hatlı telefonlardan 118 70i arayarak, telefonunu öğrenmek istediğiniz kişinin isim soy isim bilgileri ile isimden numara sorgulama yaparak  istediğini kişinin numarasına ulaşılabilirsiniz.Sizi arayan numara ister Avea Türkcell Vodafone ya da Türk Telekom numarasına ait bilinmeyen numaraları direkt olarak 118 70'i arayarak numaradan isim  sorgulama yaparak istediğiniz kişinin numarasına ulaşabilirsiniz.

Turkcell Bilinmeyen Numara Sorgulama

Cevapsız aramalar listenizde tanımadığınız bir numaramı  var.  Arayan numaranın  kim olduğunu öğrenmek mi  istiyorsunuz. 11870 bilinmeyen numaralar servisini arayarak, sizi arayan cevapsız numaranın kim olduğunu kolaylıkla öğrenebilirsiniz. 11870 Türkiye’nin en büyük bilinmeyen numaralar servis hizmetidir. Avea hattı kullananlar 11870’ i arayarak istediği Turkcell abonesinin hat bilgilerine numara kime ait olduğunu

Cep Numarası Sorgulama

118 70  Bilinmeyen numaralar servisi ile tanımadığımız bir numaranın kime ait olduğunu öğrenmek istiyorsanız  bilinmeyen numara sorgulama yapabilir, aklınızda bu  kimin telefonu sorusunun cevabını bulabilirsiniz. 118 70 ‘i arayarak, telefonunu öğrenmek istediğiniz abonenin ismi, adres bilgileri ile isimden numara sorgulama veya numaradan isim sorgulama ile numaranın kime ait olduğu öğrenebilirsiniz.