bilinmeyen numaralar

Bilinmeyen Numaralar ve Sorgulama İşlemleri

Günümüz insanının, hayat ne kadar kolaylaşırsa kolaylaşsın, ne kadar hizmet sunulursa sunulsun, hep daha fazlasını istediği bilinmektedir. Son zamanlarda da vatandaş tarafından en çok rağbet edilen ve kullanıcısına çeşitli faydalar sağlayan hizmetlerin başında gelen, bilinmeyen numaralar sorgulama servisleri bulunmaktadır. Bu hizmetler bilinmeyen veya telefona gelen her türlü çağrıyı, hemen öğrenebilme ve kimliği sorgulayabilme imkanı sunmaktadır. Aynı zamanda öğrenilmek istenen ve hemen aranması gereken hastane, sinema, kamu kurumu gibi ve daha çok çeşitli yere ait numaraları da kullanıcısına saniyeler içinde iletebilmektedir.

Bilinmeyen numaralar sorgulama ve sorgulama servisleri, müşteri talepleri doğrultusunda sıklıkla kullanıldıkları için, her gün servislere bir yenisi daha eklenmek suretiyle hizmet vermeye başlamaktadır. Bilinmeyen numarayı sorgulayıp müşterisine sunma prensibiyle hareket etmekte olan bu servisler, kullanım başı ücret almakta ve servise göre bu tarifeler değişiklik gösterebilmektedir. Çeşitli olan dijital sorgu kanalları, bu işlemleri telefon aracılığıyla gerçekleştirebildikleri gibi, kendilerine ait açılmış olan web siteleri aracılığı ile de yapabilmektedirler. En çok rağbet gören platformların başında ise; www.11870.com.tr gelmektedir. Bu sorgulama servisi hem interneti hem de telefon sistemini kullanarak sorgulama hizmeti sağlamaktadır.

Her geçen zaman arasına yenisi eklenen bilinmeyen numaralar sorgulama servisleri ve buna bağlı hizmetler sayesinde, aranılacak numaraya ya da arayan numaranın bilinmeyen kimliğine ulaşmak, daha kolay ve hızlı hale gelmektedir. Aralarından seçim yapılabilecek çok sayıda dijital servis olmasına karşın, hepsinin aynı mantık çerçevesinde bilinmeyen numara sorgulaması yaparak müşterisine talep edileni sunduğu göz önünde bulundurulmalıdır. Ayrıca bu hizmetlerin arama başına belli bir ücret çerçevesinde sunulduğu ve ücret talebinin servisten servise tarife değişikliği gösterebileceği de billinmelidir.

Bir önceki yazımız olan İsimden Numara Sorgulama Nasıl Yapılır? başlıklı makalemizde cep telefonu aboneleri, e-devlet ve İsimden Numara Sorgulama Nasıl Yapılır? hakkında bilgiler verilmektedir.

etiket: Bilinmeyen Numaralar ve Sorgulama İşlemleri, www.11870.com.tr ve www.11833.com.tr, www.11880.com.tr


Diğer Başlıklar

TÜRK TELEKOM NUMARA SORGULAMA

11870 bilinmeyen numaralar servisi ile  Bilinmeyen cep numarası sorgulamak yapabilirsiniz. Avea Numara Sorgulaması için,  tek yapmanız gereken 118 70’i arayarak bilinmeyen cep numarası sorgulaması yapabilmek için uzman ekibimize ad, soy ad,semt ve il  bilgilerini vermeniz yeterli olacaktır. 118 70 servisleri sayesinde sadece tek bir numarayı arayarak; ister sabit hatlı telefonunuzdan isterseniz cep telefonunuzdan arayabilir; hem

Bilinmeyen Numaralar Bulma

Bilinmeyen numaralar bulma için artık birçok seçeneğimiz bulunmaktadır. Bu konuda hazırlanan birbirinden farklı seçeneklerden yararlanabilirsiniz. Arama operatörlerinin özel bilinmeyen numaralar servisleri bulunmaktadır. Türk Telekom beyaz sayfalar ve sarı sayfalar, Vodafone, Avea ve Turkcell in özel servislerinden yararlanabilirsiniz. Bunun yanında, 11880, 11818, 11870, 11833, 11860 gibi numaraları arayarak da servis alabilirsiniz.

Bilinmeyen Numaraları Nasıl Öğreneceğim?

Bilinmeyen numaralar sorgulama hizmetini 11870 hattıyla oturduğunuz yerden bir kaç dakika içinde alabilirsiniz. Vodafone, Turkcell, Avea ve Türk Telekom numaralarından sizi arayan bilinmeyen numaraları öğrenmek için 118 70 'i arayın. Sizi arayan kişinin kimin numarası olduğunu size söyleyelim. 118 70 ile   telefonla bilinmeyen numaralar sorgulaması yapabilirsiniz. 118 70 bilinmeyen numaralar servisini arayarak isimden telefon numarası sorgulama yapabilir, kişisel kayıt