bilinmeyen numaralar

Bilinmeyen Numaraları Nasıl Öğrenebilirim

bilinmeyen-4Geçenlerde başıma gelen bir olayı paylaşmak istiyorum. Günlük rutin iş ve ev arasında mekik dokuduğum hayatıma devam ederken. Telefonuma tanımadığım bir numaradan çağrı geldi. Doğal olarak çağrıyı cevapladım tabi ki. Bu bilinmeyen numara beni rahatsız edecek şeyler söylemeye başladı. O kadar rahatsız edici seviyede konuşuyordu ki, ne beni dinliyor ne de kendisi susuyordu. Bütün sinirlerimi alt üst vaziyete gelmişti durum. Karşı tarafa derdimi anlatamayınca telefonu yüzüne kapattım. Ama bu bilinmeyen numara beni aramaya devam etti. Ve bu durum gün içinde bir kaç kez daha tekrarladı. Arayan numara kim, beni arayan kim diye düşünürken işimi gücümü yapamaz olmuştum.

Beni arayan bilinmeyen numaranın kim olduğunu öğrenmek ve buna göre davranmak istiyordum. Ya onunla yüzleşecektim ve kimliğini yüzüne söyleyecek ve rahatlayacaktım. Ya da mahkemeye verecek, suç duyurusunda bulunacaktım. Ama ne olursa olsun intikamımı almalıydım ve günümü mahvetmesine izin vermemeliydim.

Bir şekilde mutlaka arayan numaranın kim olduğunu öğrenmeliydim. İnternetten biraz araştırma yaptım ve bilinmeyen numaraları, isimden numara, numaradan isim sorgulama yapılabilen servisler olduğunu öğrendim. Arıyorsunuz ve bu numara kime ait diye soruyorsunuz, onlar da size hattın sahibinin adını soyadını söylüyor. Bu kadar basitmiş. Tabi hemen telefonu elime aldım ve aradım. Bir iki dakika içinde aradığım servisteki müşteri temsilcileri bana numaranın sahibini söylediler. Bu inanılmaz mutluluk verici bir olaydı. Aynı zamanda da büyük bir şaşkınlık da yaşıyordum çünkü beni rahatsız eden kişiyi tanıyordum. Uzun zaman önce birlikte çalıştığım bir iş arkadaşımdı. Peki bunu neden yapmıştı. Gerçekten şoktaydım.

Şimdi ise sıra o kişiye hesap sormaya gelmişti. Sanırım onu bulabileceğimi hiç düşünmemişti. Ve bir şok da o yaşamalıydı artık. Kendisini arayıp ismiyle hitap ettiğimdeki şoku sanırım tahmin edebilirsiniz. Yaptığı yanlışı açıklamaya çalışıyor ve özür dilemeye çalışıyordu ama nafile. Artık kendisi ile mahkemede görüşecektik. Kendisine onu savcılığa şikayet edeceğimi, hakkında yasal işlem başlatacağımı, beni aradığı saatlerin ve gönderdiği sms’lerin telefonumda kayıtlı olduğunu söyledim.

Ve elbette adliyenin yolunu tuttum. Ve gerekli işlemleri başlattım. Bundan böyle umarım başka insanlara aynısını yapamayacak. Bilinmeyen numaralar servisinin katkısını da unutmamak gerek tabi ki.

etiket: arayan numara kim, beni arayan kim, Bilinmeyen numara, bilinmeyen numaralar


Diğer Başlıklar

VODAFONE NUMARASI KİME AİTTİR

Vodafone abonesine ait bir numarayı öğrenmek istiyorsunuz ama her operatör için ayrı numara tuşlamak fikri sizi düşündürüyorsa  kolayı var. Direkt olarak başka hiçbir numara tuşlamadan 11870 bilinmeyen numaralar servisini arayın. isimden telefon numarası bulmak için, 11870’i arayın istediğiniz Vodafone numarasının kime ait olduğunu ve hat bilgilerini anında öğrenin. Evet yanlış

Bilinmeyen Numarayı Sorgulama

İçinde bulunduğumuz çağ, yıllardır teknoloji çağı olarak görülmektedir. Teknoloji ile beraber hayatımızın birçok yerinde işlerimizi kolaylaştırarak bizi rahatlatan birçok unsur bulunmaktadır. Fakat her şeyde olduğu gibi teknoloji çağının da rahatlatan yanları kadar rahatsız edici yanları da bulunmaktadır. Bunların başında da birçok kişiye göre bilinmeyen numaralardan gelen çağrılar yer almaktadır. Her

Bilinmeyen Cep Telefon Numarasi Kime Ait

Türk Telekom, Turkcell, Vodafone ya da Avea hatlı telefonunuzdan 118 70'i tuşlayarak Bilinmeyen Numaralar Servisi'nden faydalanabilirsiniz. Günün her saatinde cep telefonunuzdan veya sabit hatlı telefonlardan 118 70 ‘i arayarak, istediğiniz ''bilinmeyen cep telefon numarasi kime ait'' olduğunu öğrenmek için artık her yere ve herkese kolayca ulaşabileceksiniz Hepsi bu kadar değil tabi ki;