bilinmeyen numaralar

Bilinmeyen Numaraları Nasıl Öğrenebilirim

bilinmeyen-4Geçenlerde başıma gelen bir olayı paylaşmak istiyorum. Günlük rutin iş ve ev arasında mekik dokuduğum hayatıma devam ederken. Telefonuma tanımadığım bir numaradan çağrı geldi. Doğal olarak çağrıyı cevapladım tabi ki. Bu bilinmeyen numara beni rahatsız edecek şeyler söylemeye başladı. O kadar rahatsız edici seviyede konuşuyordu ki, ne beni dinliyor ne de kendisi susuyordu. Bütün sinirlerimi alt üst vaziyete gelmişti durum. Karşı tarafa derdimi anlatamayınca telefonu yüzüne kapattım. Ama bu bilinmeyen numara beni aramaya devam etti. Ve bu durum gün içinde bir kaç kez daha tekrarladı. Arayan numara kim, beni arayan kim diye düşünürken işimi gücümü yapamaz olmuştum.

Beni arayan bilinmeyen numaranın kim olduğunu öğrenmek ve buna göre davranmak istiyordum. Ya onunla yüzleşecektim ve kimliğini yüzüne söyleyecek ve rahatlayacaktım. Ya da mahkemeye verecek, suç duyurusunda bulunacaktım. Ama ne olursa olsun intikamımı almalıydım ve günümü mahvetmesine izin vermemeliydim.

Bir şekilde mutlaka arayan numaranın kim olduğunu öğrenmeliydim. İnternetten biraz araştırma yaptım ve bilinmeyen numaraları, isimden numara, numaradan isim sorgulama yapılabilen servisler olduğunu öğrendim. Arıyorsunuz ve bu numara kime ait diye soruyorsunuz, onlar da size hattın sahibinin adını soyadını söylüyor. Bu kadar basitmiş. Tabi hemen telefonu elime aldım ve aradım. Bir iki dakika içinde aradığım servisteki müşteri temsilcileri bana numaranın sahibini söylediler. Bu inanılmaz mutluluk verici bir olaydı. Aynı zamanda da büyük bir şaşkınlık da yaşıyordum çünkü beni rahatsız eden kişiyi tanıyordum. Uzun zaman önce birlikte çalıştığım bir iş arkadaşımdı. Peki bunu neden yapmıştı. Gerçekten şoktaydım.

Şimdi ise sıra o kişiye hesap sormaya gelmişti. Sanırım onu bulabileceğimi hiç düşünmemişti. Ve bir şok da o yaşamalıydı artık. Kendisini arayıp ismiyle hitap ettiğimdeki şoku sanırım tahmin edebilirsiniz. Yaptığı yanlışı açıklamaya çalışıyor ve özür dilemeye çalışıyordu ama nafile. Artık kendisi ile mahkemede görüşecektik. Kendisine onu savcılığa şikayet edeceğimi, hakkında yasal işlem başlatacağımı, beni aradığı saatlerin ve gönderdiği sms’lerin telefonumda kayıtlı olduğunu söyledim.

Ve elbette adliyenin yolunu tuttum. Ve gerekli işlemleri başlattım. Bundan böyle umarım başka insanlara aynısını yapamayacak. Bilinmeyen numaralar servisinin katkısını da unutmamak gerek tabi ki.

etiket: arayan numara kim, beni arayan kim, Bilinmeyen numara, bilinmeyen numaralar


Diğer Başlıklar

Bilinmeyen Numaralar Türk Telekom

Türk Telekom bilinmeyen numaralar ile isteyen herkes bilinmeyen numaralar tarafından aranması durumunda arayan kişinin kim olduğunu öğrenebilir. Bu sistem karşılığında sorgulama yapan kişilerin hatlarından belli bir ücret kesintisi yapılır ve sorgulama yapılan numaranın kime ait olduğunun bulunması için kişinin buna onay vermesi gerekir. Kayıtlı olmayan numaralarda yapılan sorgulama sonucunda sonuç

TÜRK TELEKOM İSİMDEN NUMARA BULMA

Türk Telekom bilinmeyen numaralar servisine ulaşmak için cep telefonunuzdan 11870’i arayabilirsiniz. ‘’11870’’ ile Turkcell abonesine ait bir numaranın kime ait olduğunu ya da merak ettiğiniz kişinin telefon numarasını. Daha fazla merak etmeden Bilinmeyen No servisini kullanmaya başlayabilirsiniz. Günün her saatinde cep telefonunuzdan veya sabit hatlı telefonlardan 11870‘i arayarak, telefonunu öğrenmek

11870 Numara Sorgulaması

Bilinmeyen numaralar hizmetini şimdi de 11870'den alın. Bu dev hizmet kolaylığı ile sizde ayağınıza kadar gelen servise kayıtsız kalmayarak dilediğiniz soruları, aklınızda kalan numaraları öğrenin. Avea, Turkcell, Vodafone ve Telekom hatları üzerinden günün her saati 7/24 bizlere arama yaparak dilediğiniz hizmeti alabilirsiniz. Bilinmeyen numaralar hattı 11870 ile numaradan isim, isimden