bilinmeyen numaralar

Bilinmeyen Numarayı Sorgulamak İçin Ne Yapmak Gerekiyor?

hangi-operatörBilinmeyen numara sorgulama işlemleri bilmediğimiz bir numaranın kime ait olduğunu öğrenmek veya birinin numarasına ulaşmak açısından önem verilen bir servistir Adını hatırladığınız bir arkadaşınıza ya da bir zamanlar arkadaşımız olan ama numarasını kaybettiğimiz bir arkadaşımıza ulaşabilmek için yapılması gereken işlem isimden numara sorgulamadır. Arayıp bulmaya çalıştığınız bir kişinin adını soyadını iyi bir şekilde hatırlıyor olmak bu durumda yeterli olacaktır. Uzun bir aradan sonra bulamadığımız dostlarla buluşmak dünyanın en büyük mutluluğu olacaktır.

Birinin numarasını bulmak da bilinmeyen numaralar servislerinin görevidir. Aranızda bazı sorunlar olan birinin numarasını bulmak istemek de son derece normal bir durum. Bir de numaradan isim sorgulayabilme seçeneği de çok kullanılmaktadır.

Tanımadığınız, kim olduğunu bilmediğiniz bir numara sürekli olarak sizi arayıp, rahatsız veya taciz ediyorsa, numarasını biliyorsunuz ama kim olduğunu merak ediyorsanız, bu durumda yapılması gereken de numaradan isim sorgulamadır. Bütün kişileri de numaradan isim sorgulama seçeneği sayesinde bulmak mümkün.

Bilinmeyen numaralar diye tanımladığımız kişilerin numaraları bazen hiç istemediğimiz sonuçlar yaratabilir. Bazen biz günlük hayatımızı yaşarken, biri çıkıp hayatı bize zehir edebilir. Devamlı arayan, SMS atan biri hayatımızın dengesini bozabilir. Bizi işimizden gücümüzden alıkoyabilir daha kötüsü ise bizi korkutabilir. Şiddet içeren ya da tehdit içeren mesajlar atan biri canımızı sıkar. Bizim dışımızda gelişen bu durum her zaman canımızı sıkar. Telefon ile taciz edilme durumlarından kurtulmak için arayan kişinin kim olduğunu bilmek çok önemlidir. Bu sıkıcı durumdan kurtulmak için tedbir almak bizi daha da güvende hissettirecektir. Hem isimden numara sorgulamak hem de numaradan isim sorgulamak hepimizin hayatını kolaylaştıracaktır.

Çok uzun yıllardır bulmaya uğraştığımız sevdiğimiz bir dostumuzu bulmanın veya bozulan telefon rehberimiz yüzünden acil bir şekilde iletişim kurmak zorunda olduğumuz bir kişiye ulaşmış olmanın verdiği mutluluk ve bizi rahatsız eden bir numaranın kime ait olduğunu öğrendiğimizdeki rahatlık elbette o zamana kadar çektiğimiz sıkıntıyı hafifletecektir. Bilinmeyen numara her zaman can sıkıcıdır. Hayatımızın kontrolü elimizde olsun ki olumsuz durumları ortadan kaldırabilmek kolay olsun. Bilinmeyen numaraları bulmak ve bilmek her zaman yüzümüzü güldürecektir.

Bir önceki yazımız olan Bu Numaranın Sahibi Kim? başlıklı makalemizde Bilinmeyen numara bulma, Bu Numaranın Sahibi Kim? ve Cep telefonundan servis SMS hakkında bilgiler verilmektedir.

etiket: Bilinmeyen numara, Bilinmeyen numara sorgulama, bilinmeyen numaralar, isimden numara sorgulamak, numaradan isim sorgulamak


Diğer Başlıklar

Bilinmeyen Numaralar Hakkında Bilinmeyen Her şey 118 70 De

118 70 rehberlik servisi olarak; ilerleyen zamanlarda siz değerli müşterilerimize her zaman en doğru ve güncel bilgiyi sunmaya devam edeceğiz. Türk Telekom bilinmeyen numaralar servisi telefonla Türk Telekom bilinmeyen numaraları sorgulama günün her saatinde cep telefonunuzdan veya sabit hatlı telefonlardan 11870‘i arayarak, telefonunu öğrenmek istediğiniz abonenin isme göre telefon numarasını bulmanız

Bilinmeyen Numara Sorgulama

İsimden numara sorgulama bulmak istediğiniz bir numaranın sahibini bulmak veya birinin numarasına erişmek açısından önemli durumdur. Adını çok iyi hatırladığımız ilkokul arkadaşımıza, bir zamanlar iyi arkadaşımız olan ama bir türlü bulamadığımız arkadaşımıza ya da önemsediğimiz eski aile dostlarımıza ulaşabilmek için yapmamız gereken isim ile numara sorgulama yoludur. Bulmaya çalıştığımız kişinin

118 70 Bilinmeyen Numaralar Servisi

118 70’’ bilinmeyen numaralar servisi hizmeti sayesinde  Türk Telekom, Turkcell, Vodafone ve Avea abone bilgisine ulaşabilecek. 118 70  Avea bilinmeyen numaralar servisi ile avea bilinmeyen numaralar sorgulama yaparak istediğiniz kişinin numarasına ulaşabilirsiniz. 118 70 Bilinmeyen Numaralar servisini faturalı veya ön ödemeli hatlı tüm GSM operatörleri ve Türk Telekom hatlı telefonlardan arayabilirsiniz Türk telekom Bilinmeyen Numaralar Servisi ile