bilinmeyen numaralar

Bilinmeyen Numarayı Sorgulamak İçin Ne Yapmak Gerekiyor?

hangi-operatörBilinmeyen numara sorgulama işlemleri bilmediğimiz bir numaranın kime ait olduğunu öğrenmek veya birinin numarasına ulaşmak açısından önem verilen bir servistir Adını hatırladığınız bir arkadaşınıza ya da bir zamanlar arkadaşımız olan ama numarasını kaybettiğimiz bir arkadaşımıza ulaşabilmek için yapılması gereken işlem isimden numara sorgulamadır. Arayıp bulmaya çalıştığınız bir kişinin adını soyadını iyi bir şekilde hatırlıyor olmak bu durumda yeterli olacaktır. Uzun bir aradan sonra bulamadığımız dostlarla buluşmak dünyanın en büyük mutluluğu olacaktır.

Birinin numarasını bulmak da bilinmeyen numaralar servislerinin görevidir. Aranızda bazı sorunlar olan birinin numarasını bulmak istemek de son derece normal bir durum. Bir de numaradan isim sorgulayabilme seçeneği de çok kullanılmaktadır.

Tanımadığınız, kim olduğunu bilmediğiniz bir numara sürekli olarak sizi arayıp, rahatsız veya taciz ediyorsa, numarasını biliyorsunuz ama kim olduğunu merak ediyorsanız, bu durumda yapılması gereken de numaradan isim sorgulamadır. Bütün kişileri de numaradan isim sorgulama seçeneği sayesinde bulmak mümkün.

Bilinmeyen numaralar diye tanımladığımız kişilerin numaraları bazen hiç istemediğimiz sonuçlar yaratabilir. Bazen biz günlük hayatımızı yaşarken, biri çıkıp hayatı bize zehir edebilir. Devamlı arayan, SMS atan biri hayatımızın dengesini bozabilir. Bizi işimizden gücümüzden alıkoyabilir daha kötüsü ise bizi korkutabilir. Şiddet içeren ya da tehdit içeren mesajlar atan biri canımızı sıkar. Bizim dışımızda gelişen bu durum her zaman canımızı sıkar. Telefon ile taciz edilme durumlarından kurtulmak için arayan kişinin kim olduğunu bilmek çok önemlidir. Bu sıkıcı durumdan kurtulmak için tedbir almak bizi daha da güvende hissettirecektir. Hem isimden numara sorgulamak hem de numaradan isim sorgulamak hepimizin hayatını kolaylaştıracaktır.

Çok uzun yıllardır bulmaya uğraştığımız sevdiğimiz bir dostumuzu bulmanın veya bozulan telefon rehberimiz yüzünden acil bir şekilde iletişim kurmak zorunda olduğumuz bir kişiye ulaşmış olmanın verdiği mutluluk ve bizi rahatsız eden bir numaranın kime ait olduğunu öğrendiğimizdeki rahatlık elbette o zamana kadar çektiğimiz sıkıntıyı hafifletecektir. Bilinmeyen numara her zaman can sıkıcıdır. Hayatımızın kontrolü elimizde olsun ki olumsuz durumları ortadan kaldırabilmek kolay olsun. Bilinmeyen numaraları bulmak ve bilmek her zaman yüzümüzü güldürecektir.

Bir önceki yazımız olan Bu Numaranın Sahibi Kim? başlıklı makalemizde Bilinmeyen numara bulma, Bu Numaranın Sahibi Kim? ve Cep telefonundan servis SMS hakkında bilgiler verilmektedir.

etiket: Bilinmeyen numara, Bilinmeyen numara sorgulama, bilinmeyen numaralar, isimden numara sorgulamak, numaradan isim sorgulamak


Diğer Başlıklar

TÜRK TELEKOM NUMARA SORGULAMA

11870 bilinmeyen numaralar servisi ile  Bilinmeyen cep numarası sorgulamak yapabilirsiniz. Avea Numara Sorgulaması için,  tek yapmanız gereken 118 70’i arayarak bilinmeyen cep numarası sorgulaması yapabilmek için uzman ekibimize ad, soy ad,semt ve il  bilgilerini vermeniz yeterli olacaktır. 118 70 servisleri sayesinde sadece tek bir numarayı arayarak; ister sabit hatlı telefonunuzdan isterseniz cep telefonunuzdan arayabilir; hem

Vodafone Bilinmeyen Numaraları Nasıl Bulurum?

Vodafone bilinmeyen numaralar Vodafone'a kayıtlı olan bilinmeyen numaralar hakkında bilgi veren, aradığınız numarayı bulmanızı sağlayan bir servistir. Vodafone numaralarını sorgulamanızı sağlayan, bilinmeyen numaraları öğrenmenizi sağlayan 11870 Vodafone bilinmeyen numaralar servisi ile aradığınız her numarayı hemen bulun. Uzun zamandır arayıp bulamadığınız bir vodafone numarasını bulmanın en kolay yolu Vodafone bilinmeyen numaralar

Numara Kime Ait?

Numara Kime Ait? Bilinmeyen numaralar servislerini artık eskisi gibi ücretsiz olarak sunan firmalar kalmamıştır. Numaranın kime ait oluğunu bulma isimden numara bulmaya göre daha basittir. Hatta son zamanlarda servis sağlayıcılarla yapılan anlaşmalara istinaden Türk Telekom, Vodafone, Avea, Turkcell müşteri portföyleri bir havuzda toplanmış ve bu havuzdaki bilgiler, üçüncü servis sağlayıcı