bilinmeyen numaralar

Bilinmeyen Telefon

Bilinmeyen telefon numaralarına ulaşmak için birçok servis bulunmaktadır. Bu şekilde, sizi gerek sabit hatlardan, gerekse mobil hatlar üzerinden arayan kişilere veya kurumlara ulaşabilirsiniz. Gün içinde hepimiz birçok kişiyle telefonda görüşmekteyiz. Bunlar önemli ya da önemsiz, arkadaş sohbetleri ya da iş görüşmeleri veya reklam aramaları olabilmektedir. Ne olursa olsun, gelen ve cevaplanamayan cevapsız aramaların çeşitli şekilde öğrenilmesi, bunlar hakkında bilgi alınması önemlidir. Bu şekilde, arayanın kimliği öğrenilir, geri aramamız gerekip gerekmediği de anlaşılır. İşte bu işlem için bilinmeyen numaralar servislerinden yararlanabilirsiniz. Numaradan isim sorgulama yapmak için birçok seçenek sunulmaktadır. Bunun için sizi arayan bir mobil telefon ise, kayıtlı olduğu kuruma göre, Turkcell, Avea ve Vodafone üzerinden inceleme yapabilirsiniz.

Genel anlamda, hem mobil telefonlar, hem de sabit hatlar için de birçok arama servisi sunulmaktadır. Bu anlamda, 11870, 11818, 11899 gibi birçok farklı hat üzerinden servislere ulaşabilirsiniz. Bu servislerde isimden numara sorgulama, numaradan isim sorgulama, acil numaraları, 444 lü numaralar ve Araç muayene servisleri, uyap, yargı işleri için bilgi servisi, maç sonuçları, hava durumu, en yakın çiçekçi bilgileri, çilingir hizmetleri, posta kodları, araç kurtarma, özel servis numaraları, TJK at yarışları, taksi servisi, şans oyunları, ulaşım bilgileri, sağlık kuruluşları ve eczaneler, teknoloji destek hattı gibi hizmetleri de alabilirsiniz.

Kurumların ücretleri son derece cüzidir. Bu nedenle, bütçeniz asla sarsılmadan çok uygun rakama hizmet alabilirsiniz. Sürekli kullanan, arama yapan kişi ve kurumlar için de özel paket servisleri bulunmaktadır. Bu şekilde, cüzi rakamlara servislerden yararlanmanız mümkündür. Sizi kimin aramış olduğunu öğrenmek için hemen servislerden hizmet almaya başlayın. Bunun yanında, tanımış olduğunuz fakat numarasını bilemediğiniz kişilerin ya da kurumların telefonlarına ulaşmak da bu servislerden pratik olacaktır. Bu durumda, hiç bulamadığınız yakınlarınıza ya da işyerlerinize bile ulaşabilirsiniz. Servislerin geniş çaplı hizmetlerinden memnun kalacaksınız. Nöbetçi eczaneler veya sağlık kurumları gibi, acil ve anlık olarak kurumlara ulaşmak istediğinizde hemen servislerden yararlanabilirsiniz. Bu şekilde, hemen istediğiniz numaralara hemen ve sağlıklı olarak ulaşabilirsiniz.

Bir önceki yazımız olan İsimden Numara Sorgulama Nasıl Yapılır? başlıklı makalemizde cep telefonu aboneleri, e-devlet ve İsimden Numara Sorgulama Nasıl Yapılır? hakkında bilgiler verilmektedir.

etiket: İsimden Numara Sorgulama, Numaradan İsim Sorgulama


Diğer Başlıklar

Avea Numarası Kime Ait

Avea  numarasının kime ait olduğunu sorgulamak için dilerseniz, dilerseniz ad soyad bilgileri ile isimden sorgulama yapabilirsiniz.Türkcell numaralarına ait hat bilgilerine  118 70  bilinmeyen numaralar servisi ile ulaşabilirsiniz. 118 70 ile yaparak ve sizi arayan kişinin cep telefon numarasının hat bilgilerine  bilinmeyen numara sorgulama ile ulaşabilirsiniz. 118 70’i arayarak sesli yanıt sistemi ile sizi arayan cep telefon numarasının kime ait olduğunu cep numarası

Bilinmeyen Numaraları Bulma Zorluğu Kalkıyor!

Türkiye'deki tüm numaralar 11870 üzerinden ulaşabilirsiniz. Tek yapmanız gereken işlem telefonunuzdan 11870'i tuşlamak. Oturduğum yerden hizmet almak bu kadar kolay mı diye düşünüyorsanız evet artık 11870 ile oldukça kolay. Bilmediğiniz numaralarla başa çıkmanın en pratik yolu artık 11870 ile sizlerle... Yapacağınız kısa bir telefon görüşmesi ile sizde artık her numarayı

Canlı Türk Telekom Bilinmeyen Numaralar Servisi

Türk Telekom Bilinmeyen Numaralar Servisi, Turkcell bilinmeyen numaralar Avea ve Vodafone bilinmeyen numaralara artık 11870 ten ulaşabilirsiniz, isimden numara sorgulama,numaradan isim sorgulama artık çok kolay cevapsız çağrıların kime ait olduğunu merak etmenize gerek yok arayın öğrenin, eski arkadaşlarınızın numarasını mı unuttunuz arayın öğrenin 11870 le turkcell abonesinin bilinmeyen numaralarını öğrenmek için cep telefonunuzdan direkt 11870’i arayarak, cep telefon numarası sorgulama yapabilirsiniz.