bilinmeyen numaralar

Bilinmeyenler Perdesi Aranıyor

Her sır perdesinin aralandığı gibi bazılarımızın başına bela olan yabancı yani tanımadığınız numaralar artık tarihe karışmaktadır. Beklenmedik zamanlarda, tanımadığınız telefon numaraları tarafından aranmak aklınızda cevapsız sorulara yol açarken hemen hemen tüm sorularınızın cevabını günümüz koşullarında almak artık mümkün.  İletişimde insanları rahatsız edici noktaya gelen ve kimi zaman insanları çileden çıkartan bilinmeyen numaralar, bulmakta zorluk derecesi neredeyse sıfıra indirgenen problemler arasında yerini aldı. Bazı insanlar için sorun, bazıları için şüphe, bazıları içinse herhangi bir şey ifade etmeyen tanımadığınız numaraları tespit etmek iletişim doğasının büyümesiyle sorun olmaktan çıkmaktadır.

Peki, sizi arayan fakat sizin kimin aradığını bilmediğiniz bir telefon numarasını nasıl bulacaksınız? Bu sorunun cevabı aslın kullandığınız hattınızın operatör servislerinde gizli. Türkiye’de ki GSM operatörleri ve bunların sağladığı kişiye özel servisler sorunuzun cevabını sizlere kolaylıkla verebilmektedir. Nasıl mı? Şöyle ki; hangi GSM operatörünü kullanıyorsanız bilinmeyen numaraları bulmanızı sağlayan servisini kullanarak (Bu servisler GSM operatörünüz tarafından ücretlendirilmektedir.) sorgulatmanız durumunda aldığınız destekle bilinmeyen numaralar bulması imkânsız olan bir sorun olmaktan çıkacaktır. GSM operatörleri (kullandığınız hat operatörleri) sahibini bilmediğiniz, iletişim kurmadığınız ve tanımadığınız bir numara ile karşılaştığınızda size yardımcı olacaktır. Her GSM operatörünün bünyesinde bu veya buna benzer bir servis mutlaka bulunmaktadır. Detaylıca bilgi almak için GSM operatörünüzün müşteri hizmetlerini arayabilirsiniz. Çağın tıpkı zaman gibi dur durak bilmeden devam eden değişimine ayak uydurmak ve insan ihtiyaçlarına bir nebze de olsa daha fazla katkı sağlayabilmek için GSM operatörleri de durmadan servis hizmetlerini genişletmekte ve kaliteli hizmetler sunmaya devam etmektedirler.

Neticede bilinmeyen numaralar bulmak, sorgulatmak ve numaranın kime ait olduğunu öğrenebilmek artık teknolojinin hazırlayıp geliştirerek sunduğu fırsatlar kadar uzağınızda. Bu fırsatlara ne kadar yakınsanız size o kadar yakın olacaktır.

Bir önceki yazımız olan Bu Numaranın Sahibi Kim? başlıklı makalemizde Bilinmeyen numara bulma, Bu Numaranın Sahibi Kim? ve Cep telefonundan servis SMS hakkında bilgiler verilmektedir.

etiket: bilinmeyen numaralar bulmak, Bilinmeyenler Perdesi Aranıyor, GSM operatörleri


Diğer Başlıklar

İsimden Numara Sorgulama

Birkaç gün önce eski bir arkadaşım bana mesaj gönderdi ve artık eski numarasını kullanmadığını yeni numarasını kaydetmemi söyledi. O an çok meşgul olduğum için numarayı kaydetme işini sonraya erteledim. Sonra da mesajı silmiştim ve yeni numarası elimde yoktu. Birkaç gün sonra bir iş için arkadaşıma ulaşmam gerekti ama arkadaşımın numarasını

GSM Numaralarına İlişkin Numara Kime Ait

Hem sabit hem GSM numaralarına ilişkin numaranın kime ait olduğunu öğrenme için 118 70 i arayarak bu servis aracılığı ile Cep numarası sorgulama ya da sabit telefonların sorgulanması ile telefonunuza gelen çağrıların kimin telefonu olduğunu hemen öğrenebilirsiniz.118 70 bilinmeyen numaralar servisi ile sizi arayan tüm operatörlere ait kişilerin  numarasının kime ait

Turkcell Bilinmeyen Numara Sorgulama, Vodafone Bilinmeyen Numara Sorgulama

11870' i arayarak; Turkcell bilinmeyen numara sorgulama ile bu numaranın kime ait olduğunu öğrenebilirsiniz. Vodafone, Turkcell, Avea ve Türk Telekom numaralarından 11870 i arayarak, 24 saat boyunca dilediğiniz Avea bilinmeyen numara sorgulaması yapabilirsiniz. 11870 tek numara üzerinden tüm operatörlere ait cep telefon numarası sorgulama yapabilir. istediğiniz kişinin hat bilgilerine dakikalar içinde ulaşabilirsiniz.