bilinmeyen numaralar

Bir Numara Kime Ait Öğren

Bir numara kime ait öğren, bilmediğimiz bir numaranın kime ait olduğunu öğrenmek bazen hayati önemdedir. Bir arkadaşımızın adını soyadını çok iyi hatırlarız ama telefon numarasına ulaşabileceğimiz biri ya da birileri maalesef yoktur. Bir zamanlar aynı işyerinde çalıştığımız ama ne yazık ki izini kaybettiğimiz eski iş arkadaşımıza ya da çok değerli eski aile dostlarımıza ulaşabilmek için de izlememiz gereken yol isimden numara sorgulama yoludur. Bulmaya uğraştığımız birinin adını ve soyadını net hatırlıyor olmak bu durum için yeterlidir. Yıllar sonra çocukluk arkadaşımıza konuşabildiğimizde alacağımız keyif paha biçilemez.

Bazen bunun tersi durumlar da olur ve birinin numarasını bulmak isteyebilirsiniz. Örneğin alacak verecek sıkıntısı yaşadığınız olan biriyle irtibata geçmek istiyor ama zorlanıyor ve numarasını bulamıyor olmanız da mümkündür.

Numaradan isim sorgulayabilme seçeneği de var. Örneğin  bilmediğiniz bir numara devamlı olarak sizi arıyor, rahatsız ediyor veya taciz ediyor. Numarası çıkıyor ama kim olduğunu merak ediyorsunuz. Bu kişileri de numaradan isim sorgulama seçeneği sayesinde bulmanız mümkün. Bu numara kim, arayan numara kime ait diye düşünmenize gerek yok. Bilinmeyen numaralar sorgulamak artık sorgulama servisleri sayesinde son derece kolay. Bazen istemediğimiz sıkıntılarla karşılaşabiliriz. Kontrolümüz dışında gelişen durumlar her zaman canımızı sıkar. Telefon ile rahatsız edilmelerden kurtulmak için arayan kişinin kim olduğunu bilmekte fayda sağlar. Can sıkıcı bu durumdan kurtulmak için tedbirli davranmamız bizi güvende hissettirir.

Her iki durum da, hem isimden numara sorgulama hem de numaradan isim sorgulama hayatımızı oldukça kolaylaştırır. Çok uzun yıllardır bulmak istediğimiz bir dostumuza ulaşmanın veya silinen telefon rehberimiz sayesinde acil iletişim kurmak zorunda olduğumuz kişiye ulaşmanın verdiği mutluluk ve bizi rahatsız eden bir numaranın sahibinin kim olduğunu öğrendiğimizdeki rahatlama elbette o zamana kadar çektiğimiz sıkıntıyı hafifletecektir. Bilinmeyen numara can sıkıcıdır. Hayatımızın kontrolü elimizde ve olumsuz durumları ortadan kaldırmak bizi mutlu eden en önemlidir.

Bilinmeyen numara bulma, isimden numara sorgulama, numaradan isim sorgulama hayatımızın olmazsa olmazları arasına girdi. Her an her yerde ihtiyaç duyabileceğimiz bu işlemler, bilinmeyen numaralar servisleri sayesinde çok kolay.

Bir önceki yazımız olan İsimden Numara Sorgulama Nasıl Yapılır? başlıklı makalemizde cep telefonu aboneleri, e-devlet ve İsimden Numara Sorgulama Nasıl Yapılır? hakkında bilgiler verilmektedir.

etiket: arayan numara kime ait, Bilinmeyen numaralar sorgulamak, Bu numara kim, İsimden Numara Sorgulama, numara kime ait öğren, Numaradan İsim Sorgulama


Diğer Başlıklar

Vodafone Bilinmeyen Numara Sorgulama

Turkcell, Vodafone, Avea ve Türk Telekom numaralarından 11870'yi arayarak, 7/24 vodafone bilinmeyen numaraları sorgulama yaparak istediğiniz kişinin numarasına ulaşmak için cep telefonunuzdan veya sabit hatlı telefonlardan 11870 i arayarak, telefonunu öğrenmek istediğiniz kişinin isim - soy isim bilgileri ile isimden numara sorgulama yaparak  istediğini kişinin numarasına ulaşılabilir, Vodafone abonesinin cep telefonu

Numara Kime Ait?

Numara Kime Ait? Bilinmeyen numaralar servislerini artık eskisi gibi ücretsiz olarak sunan firmalar kalmamıştır. Numaranın kime ait oluğunu bulma isimden numara bulmaya göre daha basittir. Hatta son zamanlarda servis sağlayıcılarla yapılan anlaşmalara istinaden Türk Telekom, Vodafone, Avea, Turkcell müşteri portföyleri bir havuzda toplanmış ve bu havuzdaki bilgiler, üçüncü servis sağlayıcı

Bilinmeyen Numaraları Nasıl Bulabilirim?

11870 bilinmeyen numaralarda sizlere bir kolaylık daha sağlıyor ve ev telefonu sorgulama uygulamasını da ayağınıza getiriyor. Üstün hizmet kalitesine sahip bu hatla İsimden numara sorgulama yapabilecek numara bulma işlemlerinizi daha kolay yoldan halledebileceksiniz. Siz de bilinmeyen numaralar bulma konusunda binlerce kişinin tercihi olan 11870’i arayın ve uygun fiyatlarla hizmetlerimizden faydalanın. Yapmanız gereken tek şey 7 Gün 24 Saat