bilinmeyen numaralar

Bir Numara Kime Ait Öğren

Bir numara kime ait öğren, bilmediğimiz bir numaranın kime ait olduğunu öğrenmek bazen hayati önemdedir. Bir arkadaşımızın adını soyadını çok iyi hatırlarız ama telefon numarasına ulaşabileceğimiz biri ya da birileri maalesef yoktur. Bir zamanlar aynı işyerinde çalıştığımız ama ne yazık ki izini kaybettiğimiz eski iş arkadaşımıza ya da çok değerli eski aile dostlarımıza ulaşabilmek için de izlememiz gereken yol isimden numara sorgulama yoludur. Bulmaya uğraştığımız birinin adını ve soyadını net hatırlıyor olmak bu durum için yeterlidir. Yıllar sonra çocukluk arkadaşımıza konuşabildiğimizde alacağımız keyif paha biçilemez.

Bazen bunun tersi durumlar da olur ve birinin numarasını bulmak isteyebilirsiniz. Örneğin alacak verecek sıkıntısı yaşadığınız olan biriyle irtibata geçmek istiyor ama zorlanıyor ve numarasını bulamıyor olmanız da mümkündür.

Numaradan isim sorgulayabilme seçeneği de var. Örneğin  bilmediğiniz bir numara devamlı olarak sizi arıyor, rahatsız ediyor veya taciz ediyor. Numarası çıkıyor ama kim olduğunu merak ediyorsunuz. Bu kişileri de numaradan isim sorgulama seçeneği sayesinde bulmanız mümkün. Bu numara kim, arayan numara kime ait diye düşünmenize gerek yok. Bilinmeyen numaralar sorgulamak artık sorgulama servisleri sayesinde son derece kolay. Bazen istemediğimiz sıkıntılarla karşılaşabiliriz. Kontrolümüz dışında gelişen durumlar her zaman canımızı sıkar. Telefon ile rahatsız edilmelerden kurtulmak için arayan kişinin kim olduğunu bilmekte fayda sağlar. Can sıkıcı bu durumdan kurtulmak için tedbirli davranmamız bizi güvende hissettirir.

Her iki durum da, hem isimden numara sorgulama hem de numaradan isim sorgulama hayatımızı oldukça kolaylaştırır. Çok uzun yıllardır bulmak istediğimiz bir dostumuza ulaşmanın veya silinen telefon rehberimiz sayesinde acil iletişim kurmak zorunda olduğumuz kişiye ulaşmanın verdiği mutluluk ve bizi rahatsız eden bir numaranın sahibinin kim olduğunu öğrendiğimizdeki rahatlama elbette o zamana kadar çektiğimiz sıkıntıyı hafifletecektir. Bilinmeyen numara can sıkıcıdır. Hayatımızın kontrolü elimizde ve olumsuz durumları ortadan kaldırmak bizi mutlu eden en önemlidir.

Bilinmeyen numara bulma, isimden numara sorgulama, numaradan isim sorgulama hayatımızın olmazsa olmazları arasına girdi. Her an her yerde ihtiyaç duyabileceğimiz bu işlemler, bilinmeyen numaralar servisleri sayesinde çok kolay.

Bir önceki yazımız olan İsimden Numara Sorgulama Nasıl Yapılır? başlıklı makalemizde cep telefonu aboneleri, e-devlet ve İsimden Numara Sorgulama Nasıl Yapılır? hakkında bilgiler verilmektedir.

etiket: arayan numara kime ait, Bilinmeyen numaralar sorgulamak, Bu numara kim, İsimden Numara Sorgulama, numara kime ait öğren, Numaradan İsim Sorgulama


Diğer Başlıklar

Bilinmeyen Numaralar Bulma

Bilmediğiniz numaraları bulmak için internetten sorgulama yapmanız yeterli olacaktır. Bu şekilde aramak istediğiniz numaraları sorgulayarak öğrenebilir ve arayabilirsiniz. Sizi arayan numaraları bilinmeyen numaralar sorgulama sisteminden kolaylıkla öğrenebilirsiniz. İstediğiniz zaman bu sistemden sorgulama yaparak ulaşmak istediğiniz numaraları bulabilir ya da sizi arayan numaraların sahiplerini öğrenebilirsiniz. Sizi arayan ya da mesaj atan

Bu Cep Telefonu Kimin Numarası

Sizi arayan cep telefonu numarasının kimin numarası olduğunu bilmek için müneccim olmaya yada diğer servisler gibi her gsm operatörü için ayrı bir numara aramanıza gerek yok. Çünkü artık 118 70 bilinmeyen numaralar servisi var. Sizi arayan numara Türkcell Avea Vodafone olsun hiç fark etmez. Kolayı var. 118 70’i arayarak sesli

Bilinmeyen Numara Kime Ait

118 70  günün her saatinde bilmediğiniz numaranın kime ait olduğunu isimden numara sorgulama veya numaradan isim sorgulama yaparak öğrenebilirsiniz. Telefonunuzdaki cevapsız numaralar görüyorsanız bu numara kime ait  diye merak ediyorsanız yapmanız gereken tek şey 118 70'i aramak. Bilinmeyen numara kime ait olduğunu öğrenmek için 11870’i arayarak bilinmeyen numara sorgulama yolu ile sizi arayan bir numara kime ait olduğunu öğrenmek çok kolay Yine aynı şekilde Türk Telekom’a ait bilinmeyen