bilinmeyen numaralar

Bulmak İstediğim Bir Numarayı Nasıl Bulurum?

İnternette birden fazla bilinmeyen numaralar servisi var. Biraz dolaştığınızda isimden numara sorgulama ve numaradan isim sorgulama yapabileceğiniz bir çok servis ile karşılaşıyorsunuz. Bu servisler hem tanımadığınız bir numaranın kime ait olduğunu hem de tanıdığınız bir kişinin numarasının ne olduğunu size söylüyorlar.

İsimden numara sorgulamak ve Numaradan isim sorgulamak bilmediğimiz bir numaranın kime ait olduğunu öğrenmek için ya da birinin numarasını bulmak için önemlidir. Adını ve soyadını hatırladığımız çocukluk arkadaşımıza, eski bir iş arkadaşımıza ya da bir aile dostumuza ulaşabilmek için izlenmesi gereken yol isimden numara sorgulamadır. Bulmak istediğimiz kişinin adını soyadını net olarak hatırlamak numarasını bulabilmek için yeter. Uzun yıllar sonra ilkokul arkadaşımızla konuşabilmek dünyanın en büyük mutluluğu olacaktır. Bunun tersi durumlarda birinin numarasını bulmak da isteyebiliriz. Ticari ilişki içinde olduğunuz birine ulaşamıyorsanız firma isminden sabit numarasına bile ulaşabilmeniz mümkün.

Ne zamandır bulmaya çalıştığımız birine ulaşmak da telefon rehberi silindiği için giden bütün numaralarınızı bulmak da, acil iletişim durumlarda birinin numarasını hemen bulmak zorunda olduğunuzda da numara ya da isme ulaşmanın vereceği mutluluk ve sizi sürekli rahatsız eden bir numaranın kime ait olduğunu öğrendiğimizdeki rahatlık da çektiğimiz sıkıntıyı biraz olsun unutturacaktır. Bilinmeyen numaralardan gelen çağrılar her zaman can sıkıcıdır. Tanımadığımız bir numaradan kimin çıkacağı belli olmaz. Belki de konuşmak istemediğimiz, görüşmekten hoşlanmadığımız veya uygun bir zamanda aramak istediğimiz ama o an konuşamayacağımız biri de arıyor olabilir. En doğrusu hemen kim olduğunu öğrenmek ve ona göre davranmaktır. Kontrolü elden bırakmamakta fayda var.

Bilinmeyen numaralar servisleri burada devreye giriyor. Aradığınızda size bir kaç dakika içinde kaç tane numara öğrenmek istiyorsanız hemen yardımcı oluyorlar. Ya da okul yıllığından bakarak arkadaşlarınızın ismini söylediğinizde gene istediğiniz kadar numarayı size söylüyorlar. Zaman sınırlaması ya da herhangi bir sorgulama limiti yok. Oturduğunuz yerden kalkmadan tek telefon ile istediğiniz her numarayı ve ismi sorgularsınız.

Bu servisler ayrıca size nöbetçi eczane, çilingir, ambulans, taksi durağı numarası gibi numaraları da veriyor. Acil durumlarda da yanınızdalar.

 

bilgi almak için tıklayın: http://www.bilinmeyennumaralar.name/telefon-numarasi-sorgulama

Bir önceki yazımız olan Bizde Numara Çok başlıklı makalemizde Bilinmeyen numara sorgulama, Bizde Numara Çok ve e-devlet hakkında bilgiler verilmektedir.

etiket: bilinmeyen numaralar, İsimden Numara Sorgulama, Numaradan İsim Sorgulama


Diğer Başlıklar

Bir Numaranın Kime Ait Olduğunu Öğrenmek

Bir numara kime ait öğren peki ama nasıl? Telefona gelen çağrılarda bilmediğimiz numaralar varsa ve nasıl öğreneceğinizi bilmiyorsanız Bilinmeyen numaralar servisini aramanız gerekmektedir. Bilinmeyen numaralar servisi ile hem isimden numara bulma, hem de numaradan isim bulma işlemleri son derece kolaydır. Bilmediğimiz bir numaranın sahibini öğrenmek son derece önem taşır. Bazen

Vodafone Bilinmeyen Numaraları Nasıl Bulurum?

Vodafone bilinmeyen numaralar Vodafone'a kayıtlı olan bilinmeyen numaralar hakkında bilgi veren, aradığınız numarayı bulmanızı sağlayan bir servistir. Vodafone numaralarını sorgulamanızı sağlayan, bilinmeyen numaraları öğrenmenizi sağlayan 11870 Vodafone bilinmeyen numaralar servisi ile aradığınız her numarayı hemen bulun. Uzun zamandır arayıp bulamadığınız bir vodafone numarasını bulmanın en kolay yolu Vodafone bilinmeyen numaralar

Numara Sorgulama Hizmetinde Kesintisiz iletişim 11870’de.

Bilinmeyen numaralar servisi olarak 118’ler içinde sizlere en fazla hizmet kalitesini sunan 11870 ile şimdi artık telefon üzerinden numara sorgulaması yapmak çok kolay. Tek seferde yapacağınız telefon görüşmesi ile kolaylıkla numara tespitinde bulunabileceksiniz. 11870 Vodafone bilinmeyen numaralar servisi ile tüm operatörlere ait sorgulamalarda bulunabilirsiniz. İstediğiniz isimden numara bulmak ise o