bilinmeyen numaralar

Bulmak İstediğim Bir Numarayı Nasıl Bulurum?

İnternette birden fazla bilinmeyen numaralar servisi var. Biraz dolaştığınızda isimden numara sorgulama ve numaradan isim sorgulama yapabileceğiniz bir çok servis ile karşılaşıyorsunuz. Bu servisler hem tanımadığınız bir numaranın kime ait olduğunu hem de tanıdığınız bir kişinin numarasının ne olduğunu size söylüyorlar.

İsimden numara sorgulamak ve Numaradan isim sorgulamak bilmediğimiz bir numaranın kime ait olduğunu öğrenmek için ya da birinin numarasını bulmak için önemlidir. Adını ve soyadını hatırladığımız çocukluk arkadaşımıza, eski bir iş arkadaşımıza ya da bir aile dostumuza ulaşabilmek için izlenmesi gereken yol isimden numara sorgulamadır. Bulmak istediğimiz kişinin adını soyadını net olarak hatırlamak numarasını bulabilmek için yeter. Uzun yıllar sonra ilkokul arkadaşımızla konuşabilmek dünyanın en büyük mutluluğu olacaktır. Bunun tersi durumlarda birinin numarasını bulmak da isteyebiliriz. Ticari ilişki içinde olduğunuz birine ulaşamıyorsanız firma isminden sabit numarasına bile ulaşabilmeniz mümkün.

Ne zamandır bulmaya çalıştığımız birine ulaşmak da telefon rehberi silindiği için giden bütün numaralarınızı bulmak da, acil iletişim durumlarda birinin numarasını hemen bulmak zorunda olduğunuzda da numara ya da isme ulaşmanın vereceği mutluluk ve sizi sürekli rahatsız eden bir numaranın kime ait olduğunu öğrendiğimizdeki rahatlık da çektiğimiz sıkıntıyı biraz olsun unutturacaktır. Bilinmeyen numaralardan gelen çağrılar her zaman can sıkıcıdır. Tanımadığımız bir numaradan kimin çıkacağı belli olmaz. Belki de konuşmak istemediğimiz, görüşmekten hoşlanmadığımız veya uygun bir zamanda aramak istediğimiz ama o an konuşamayacağımız biri de arıyor olabilir. En doğrusu hemen kim olduğunu öğrenmek ve ona göre davranmaktır. Kontrolü elden bırakmamakta fayda var.

Bilinmeyen numaralar servisleri burada devreye giriyor. Aradığınızda size bir kaç dakika içinde kaç tane numara öğrenmek istiyorsanız hemen yardımcı oluyorlar. Ya da okul yıllığından bakarak arkadaşlarınızın ismini söylediğinizde gene istediğiniz kadar numarayı size söylüyorlar. Zaman sınırlaması ya da herhangi bir sorgulama limiti yok. Oturduğunuz yerden kalkmadan tek telefon ile istediğiniz her numarayı ve ismi sorgularsınız.

Bu servisler ayrıca size nöbetçi eczane, çilingir, ambulans, taksi durağı numarası gibi numaraları da veriyor. Acil durumlarda da yanınızdalar.

 

bilgi almak için tıklayın: http://www.bilinmeyennumaralar.name/telefon-numarasi-sorgulama

Bir önceki yazımız olan Bizde Numara Çok başlıklı makalemizde Bilinmeyen numara sorgulama, Bizde Numara Çok ve e-devlet hakkında bilgiler verilmektedir.

etiket: bilinmeyen numaralar, İsimden Numara Sorgulama, Numaradan İsim Sorgulama


Diğer Başlıklar

Bilinmeyen Numara Sorgulama Servisleri

Bilinmeyen Numara Sorgulama Servisleri  Günümüzün değişen ve hızla gelişen dünyasında, internetin kullanılmadığı bir yer kalmamakla birlikte, sürekli olarak kullanıma açılan ve hizmete sunulan ve üstüne üstlük hayatı son derecede kolaylaştıran hizmetler bulunmaktadır. İşlemlerini hızlı bir biçimde hayata geçirmek isteyen kullanıcının, zamandan da kazanarak halledebildiği bu platformların başında bilinmeyen numara servisleri

Numara Sorgulamada 11870

Operatör fark sorunu yaşamadan dilediğiniz zaman 11870 numara sorgulama hizmetlerimizden yararlanabilirsiniz. Başında başka bir numara girişi yapmadan 11870’i tuşlayın karşınıza çıkan çağrı merkezi çalışanlarımıza elinizde kime ait olduğunu bilmediğiniz numarayı söyleyin ve kısa bir süre içerisinde numaradan isim sorgulama uygulaması sonlansın numara sahibinin adını soyadını yaşadığı ilin bilgisini hemen öğrenin. Numara sorgulamada sizlere

Telefon Numarasindan İsim Bulma

Telefon numarasindan isim bulma   artık çok kolay hemde 5  tuş kadar yakın :)  118 70   arayarak istediğiniz telefon numarasına ulaşabilirsiniz sizi rahatsız eden numaranın kime ait  olduğunu bulabilirsiniz  isim de numara sorgulaması yapmak artık çok kolay arıyorusunuz. siimli şahıs diyorsunuz size o ildekı tüm o isim ve soyaddaki kişilerin