bilinmeyen numaralar

Doktorun Numarasına Ulaşmak İçin Yaptıklarım

Bu yazımda sizlere bilinmeyen numara sorgulamasını nasıl yaptığımı, isimden numara sorgulamasını nasıl gerçekleştirdiğimi ve bir türlü bulamadığım bir doktorun telefon numarasına nasıl ulaştığımı anlatacağım.

Uzun zamandır guatr denilen hastalıktan muzdarip biri olarak devamlı olarak ilaç kullanmaktayım. Ama tedavimin artık yetmediğini düşünmeye başlamam çok zamanımı almadı. Bir süredir artık doktorumu da, tedavi şeklimi de değiştirmem gerektiğine karar verdim. Çünkü hem hastalığımla alakalı şikayetlerim devam ediyor hem de hastalığımın son durumunu merak ediyorum. Çevreme danıştım, tanıdıklardan bilgi aldım, biraz kendim araştırdım ama en doğru doktoru bulamadım.

Nihayet bir arkadaşım kardeşini de tedavi eden bir doktordan bahsetti.. Konusunda uzman bir doktor olduğunu, en doğru tedavi şekillerini uyguladığını ve yenilikleri takip ettiğini söyledi. Anlattığı şeyler benim doğru doktoru bulduğuma işaret ediyordu. Sanırım sonunda aradığım tecrübeli ve uzman doktoru bulmuştum.

Fakat bir sorun vardı. Doktorun adını soyadını biliyorduk ama çalışma yeri değiştiği için nerede çalıştığını ve telefon numarasını ne yazık ki bilmiyorduk. İnternetten araştırmalar yaptım ama maalesef hiç bir bilgi elde edemedim.

Yapılacak tek şey kalıyordu, bilinmeyen numaralar servisini aramak. Bilinmeyen numaralar servisinden ile isimden numara sorgulama yaparak irtibat kurmak istediğim hekimin numarasına ulaşabilirdim. Birden fazla bilinmeyen numaralar servisi var hangisini arayabilirim, en güvenilir olan hangisidir derken, gene tavsiye üzerine 11870 numaralı servisi aradım. Doktorun adını soyadını söyledim ve bana hemen telefon numarasını verdiler. Üstelik hem cep numarasını hem de muayenehanesinin sabit numarasına aynı anda ulaşmış oldum.

Bu kadar kolay olacağını hiç tahmin etmezdim. Servisin verdiği numarayı aradım ve doktorumdan randevumu aldım bile. Şimdi randevu gününü bekliyorum.

Yaşadığım bu durumdan ise şu dersi çıkardım; bilmediğin her şey için uzun uzun uğraşmaya gerek yok, bilinmeyen numaralar servisini arayarak her türlü önemli telefon numarasına anında ulaşabilirsin.

Size de tavsiye ediyorum. İsimden numara sorgulama, numaradan isim sorgulama ve bilinmeyen telefon numarası için arayın ve hemen öğrenin. Öğrendiğime göre; en yakın nöbetçi eczane, taksi durağı, çilingir gibi acil durumlarda gerekli olacak olanların da telefon numaralarını da sizinle paylaşıyorlarmış. İnternette vakit kaybetmektense arayıp öğrenmek en mantıklısı.

etiket: Bilinmeyen numara sorgulama, bilinmeyen telefon numarası, İsimden Numara Sorgulama, Numaradan İsim Sorgulama


Diğer Başlıklar

Bilinmeyen Numaraları Öğrenmenin Yolları

Bilinmeyen numaralar dendiğinde aklımıza ilk gelen genelde sorunlu numaralardır. Bilmediğimiz ve bizi arayan her numara aslında canımızı sıkar. Kim olduğunu, nereden aradığını ve ne amaçla aradığını düşünürüz. Çoğu zaman ise bilinmeyen numara gerçekten de konuşmak istemediğimiz birisidir. Bir çok kişinin başına tanımadığı numaraların aramasına bağlı olarak sorunlar açılmıştır. Bazen bizim

Bilinmeyen Numara Sorgulama

Bilmediğiniz numaralar tarafından aranıyor ya da mesaj mı alıyorsunuz? Bu numaraların kime ait olduğunu kolayca öğrenebilirsiniz. Artık internetten sorgulama yaparak sizi arayan numaraların kime ait olduğunu kolayca öğrenebilirsiniz. Bilinmeyen numaralar sorgulama yaparak bilmediğiniz numaranın kime ait olduğunu internetten daha rahat bir şekil de öğrenebilirsiniz. Artık sizi arayan numaraları tanımıyorsanız kolayca

Bize Sorun Numara Bilinmez Olmaktan Çıksın?

Bilgi edinme, özellikle doğru ve güvenilir bilgiye çabuk bulaşmak önemlidir. İçinde yaşanan yüzyıl bu konuda geçtiğimiz 600 yıla fersah fersah fark attı. Bunun aracı herkesin bildiği gibi internet. Bilgi edinmek, bir ülkede yaşayan tüm vatandaşların anayasal hak ve özgürlüğüdür. Hiçbir ayırım gözetmeden her vatandaşın, şahsi ve genel konularda bilgi edinme