bilinmeyen numaralar

Doktorun Numarasına Ulaşmak İçin Yaptıklarım

Bu yazımda sizlere bilinmeyen numara sorgulamasını nasıl yaptığımı, isimden numara sorgulamasını nasıl gerçekleştirdiğimi ve bir türlü bulamadığım bir doktorun telefon numarasına nasıl ulaştığımı anlatacağım.

Uzun zamandır guatr denilen hastalıktan muzdarip biri olarak devamlı olarak ilaç kullanmaktayım. Ama tedavimin artık yetmediğini düşünmeye başlamam çok zamanımı almadı. Bir süredir artık doktorumu da, tedavi şeklimi de değiştirmem gerektiğine karar verdim. Çünkü hem hastalığımla alakalı şikayetlerim devam ediyor hem de hastalığımın son durumunu merak ediyorum. Çevreme danıştım, tanıdıklardan bilgi aldım, biraz kendim araştırdım ama en doğru doktoru bulamadım.

Nihayet bir arkadaşım kardeşini de tedavi eden bir doktordan bahsetti.. Konusunda uzman bir doktor olduğunu, en doğru tedavi şekillerini uyguladığını ve yenilikleri takip ettiğini söyledi. Anlattığı şeyler benim doğru doktoru bulduğuma işaret ediyordu. Sanırım sonunda aradığım tecrübeli ve uzman doktoru bulmuştum.

Fakat bir sorun vardı. Doktorun adını soyadını biliyorduk ama çalışma yeri değiştiği için nerede çalıştığını ve telefon numarasını ne yazık ki bilmiyorduk. İnternetten araştırmalar yaptım ama maalesef hiç bir bilgi elde edemedim.

Yapılacak tek şey kalıyordu, bilinmeyen numaralar servisini aramak. Bilinmeyen numaralar servisinden ile isimden numara sorgulama yaparak irtibat kurmak istediğim hekimin numarasına ulaşabilirdim. Birden fazla bilinmeyen numaralar servisi var hangisini arayabilirim, en güvenilir olan hangisidir derken, gene tavsiye üzerine 11870 numaralı servisi aradım. Doktorun adını soyadını söyledim ve bana hemen telefon numarasını verdiler. Üstelik hem cep numarasını hem de muayenehanesinin sabit numarasına aynı anda ulaşmış oldum.

Bu kadar kolay olacağını hiç tahmin etmezdim. Servisin verdiği numarayı aradım ve doktorumdan randevumu aldım bile. Şimdi randevu gününü bekliyorum.

Yaşadığım bu durumdan ise şu dersi çıkardım; bilmediğin her şey için uzun uzun uğraşmaya gerek yok, bilinmeyen numaralar servisini arayarak her türlü önemli telefon numarasına anında ulaşabilirsin.

Size de tavsiye ediyorum. İsimden numara sorgulama, numaradan isim sorgulama ve bilinmeyen telefon numarası için arayın ve hemen öğrenin. Öğrendiğime göre; en yakın nöbetçi eczane, taksi durağı, çilingir gibi acil durumlarda gerekli olacak olanların da telefon numaralarını da sizinle paylaşıyorlarmış. İnternette vakit kaybetmektense arayıp öğrenmek en mantıklısı.

etiket: Bilinmeyen numara sorgulama, bilinmeyen telefon numarası, İsimden Numara Sorgulama, Numaradan İsim Sorgulama


Diğer Başlıklar

11870 CEP TEL NUMARASI SORGULAMA

118 70’i arayarak Turkcell bilinmeyen numaralarına ait bir numarayı öğrenmek için, Turkcell bilinmeyen numaralar sorgulama yaparak dilediğiniz kişinin numarasına veya hat bilgilerine ulaşabilirsiniz. 11870’i arayarak, cep telefon numarası sorgulama yapabilirsiniz. Vodafone abonesine ait bir numaranın kime ait olduğunu öğrenmek için 11870’i Vadofone  ile ilgili Bilinmeyen Numaralar servisine ulaşabilirsiniz 118 70

Bilinmeyen Numaralar Rehberiniz Burada

Bilinmeyen numaraları sorgulamak da öğrenmek de artık çok basit. Nasıl bulacağınızı düşünmeyin! Artık tek yapmanız gereken 11870 bilinmeyen numaralar servisini aramak. Sizi rahatsız eden çağrılar alıyor olabilirsiniz, cevapsız çağrılar sosyal hayatınızı etkiliyor olabilir.  Nerede olursanız olun 7 gün 24 saat bizi arayarak bir numaranın kime ait olduğunu kolaylıkla öğrenebilirsiniz. Bilinmeyen

Her Koşulda Numara Sorgulama

  Bilinmeyen numaraları bulmanızda sizlere yardımcı olacak olan sihirli numaralar 11870'de. 11870 numara bulma sorgulama işlemlerinizi bir kaç dakikanızı ayırarak yapacağınız bir servis hattı. Sizde bu hat ile elin numara sorgulamalarınızı bir kaç dakika içinde yapın ve hayatınızı kolaylaştırın. İstediğiniz numarayı sorgulamak için başına alan kodu girmeden 11870'i tuşlamanız yeterli