bilinmeyen numaralar

Numara İle İsim Nasıl Öğrenilir?

Kim bu beni arayıp duran numara, neden beni arıyor, ne istiyor olabilir, neden sürekli arıyor? Bu ve benzeri sorular kafanızı mı kurcalıyor? Bu Demek ki bir numaranın sahibini öğrenmek istiyorsunuz.

Hepimizin başına gelmiştir, tanımadığımız bir numara arayarak rahatsız etmiştir. Kim olduğunu öğrenmeyi çok istemişizdir ama bir türlü bulamamışızdır ve o numara da aramaya rahatsız etmeye devam etmiştir. Bu bazen tehdit, bazen taciz, bazen de cevapsız çağrı bırakma şeklinde olmuştur. Ama bazen de hiç bir rahatsızlık vermemiş dahi olsa, kim olduğunu bilmediğimiz numarayı haklı gerekçelerle açmak istemeyiz.

Tehdit eden, taciz eden ya da rahatsızlık veren numaraların kim olduklarını öğrendiğimizde ise o kişilere karşı daha tedbirli olabiliriz. Sürekli arayan numaranın amacını da öğrenmek için gerekli işlemdir numaradan isim sorgulama.

Numaradan isim sorgulayarak hayatımızı da kolaylaştırmış oluyoruz. Arayan kişi her kim ise onunla konuşup konuşmamamız gerektiğini, o kişiye karşı nasıl bir tavır takınmak gerektiğini, nasıl bir yol izlenmesi gerektiğini de anlamış oluruz.

Mahkemeye vermeden önce kim olduğunu tespit etmiş olmak bizim açımızdan da son derece faydalı olacaktır. Mahkemeye vereceğimiz, hakkında suç duyurusunda bulunacağımız kişinin kim olduğunu bilip buna göre davranmış oluruz. Kişiyi mahkemeye verdikten sonrası artık yargının görevi olacağı için, müdahale etme durumumuz kalmamış oluruz. Ancak o kişinin artık hakkında suç duyurusu başlatılmış olduğunu bilmesi de kendimizi korumamız açısından son derece güvenli bir yoldur.

Numarasını bildiğiniz ama kim olduğunu bilmediğiniz herkesi numaradan isim sorgulama yoluyla bulun. Numaradan isim sorgulaması yapabileceğiniz servisler bu konuda en büyük yardımcınız oluyor. Tanımadığınız her numarayı sorgulayın, kim olduğunu bilin ve buna göre hareket edin. Sizi arayan her bilinmeyen numara potansiyel bir tacizci olabilir, özellikle kadınlar için bu durum çok daha zordur. Kadınların bu konuda tedbirli davranmaları gerekmektedir. Kim olduğunu öğrenmek aynı zamanda psikolojik olarak da içimizi rahatlatacaktır. Tanımadığımız kişilerce rahatsız edilmektense, kim olduğunu hemen öğrenip buna göre davranmak karşı tarafın amacını da bozacağı için, bizim lehimize bir sonuca ulaşmış olacağız.

Kaynak: http://www.bilinmeyennumaralar.name/numaranin-kime-ait-oldugunu-nasil-bulabilirim.html

Bir önceki yazımız olan Bizde Numara Çok başlıklı makalemizde Bilinmeyen numara sorgulama, Bizde Numara Çok ve e-devlet hakkında bilgiler verilmektedir.

etiket: Bilinmeyen numara, Bir numaranın sahibini öğrenmek, Numaradan İsim Sorgulama


Diğer Başlıklar

Telefonunuz Akıllı Da Olsa Bilinmeyen Olmasın

Çağın gereksinimleri arasında teknolojinin günden güne geliştirdiği telefonlar eskisinden yenisine hatta akıllısına varana kadar birçok çeşidi bizimle birlikte devamlılığını sürdürmektedir. Her ne kadar çağ atladık, teknolojiyi uçurduk zirveye kondurduk denilse de telefonlar kendi başlarına her açığı örtebilecek düzeyde değildir. Mesela daha önce bilmediğiniz, varlığından bile haberdar olmadığınız belki de bir

Bilinmeyen Numaraları Nasıl Bulabilirim?

11870 bilinmeyen numaralarda sizlere bir kolaylık daha sağlıyor ve ev telefonu sorgulama uygulamasını da ayağınıza getiriyor. Üstün hizmet kalitesine sahip bu hatla İsimden numara sorgulama yapabilecek numara bulma işlemlerinizi daha kolay yoldan halledebileceksiniz. Siz de bilinmeyen numaralar bulma konusunda binlerce kişinin tercihi olan 11870’i arayın ve uygun fiyatlarla hizmetlerimizden faydalanın. Yapmanız gereken tek şey 7 Gün 24 Saat

Bilinmeyen Numara Servisleri Hakkında

Bilinmeyen numaralar servisleri 7 gün ve 24 saat sizlere kesintisiz şekilde hizmet sunmaktadır. Bu alanda birçok kurum arayanları memnun eden hizmetleri ile dikkat çekmektedir. Geçmişte, sabit hatların tek elden çıktığı dönemde, bilinmeyen numaralar için 118 hattı kullanılmaktaydı. Günümüzde, hem internet iletişimi, hem sabit hatlar, hem de mobil hatlar yoğun olarak