bilinmeyen numaralar

Numara İle İsim Nasıl Öğrenilir?

Kim bu beni arayıp duran numara, neden beni arıyor, ne istiyor olabilir, neden sürekli arıyor? Bu ve benzeri sorular kafanızı mı kurcalıyor? Bu Demek ki bir numaranın sahibini öğrenmek istiyorsunuz.

Hepimizin başına gelmiştir, tanımadığımız bir numara arayarak rahatsız etmiştir. Kim olduğunu öğrenmeyi çok istemişizdir ama bir türlü bulamamışızdır ve o numara da aramaya rahatsız etmeye devam etmiştir. Bu bazen tehdit, bazen taciz, bazen de cevapsız çağrı bırakma şeklinde olmuştur. Ama bazen de hiç bir rahatsızlık vermemiş dahi olsa, kim olduğunu bilmediğimiz numarayı haklı gerekçelerle açmak istemeyiz.

Tehdit eden, taciz eden ya da rahatsızlık veren numaraların kim olduklarını öğrendiğimizde ise o kişilere karşı daha tedbirli olabiliriz. Sürekli arayan numaranın amacını da öğrenmek için gerekli işlemdir numaradan isim sorgulama.

Numaradan isim sorgulayarak hayatımızı da kolaylaştırmış oluyoruz. Arayan kişi her kim ise onunla konuşup konuşmamamız gerektiğini, o kişiye karşı nasıl bir tavır takınmak gerektiğini, nasıl bir yol izlenmesi gerektiğini de anlamış oluruz.

Mahkemeye vermeden önce kim olduğunu tespit etmiş olmak bizim açımızdan da son derece faydalı olacaktır. Mahkemeye vereceğimiz, hakkında suç duyurusunda bulunacağımız kişinin kim olduğunu bilip buna göre davranmış oluruz. Kişiyi mahkemeye verdikten sonrası artık yargının görevi olacağı için, müdahale etme durumumuz kalmamış oluruz. Ancak o kişinin artık hakkında suç duyurusu başlatılmış olduğunu bilmesi de kendimizi korumamız açısından son derece güvenli bir yoldur.

Numarasını bildiğiniz ama kim olduğunu bilmediğiniz herkesi numaradan isim sorgulama yoluyla bulun. Numaradan isim sorgulaması yapabileceğiniz servisler bu konuda en büyük yardımcınız oluyor. Tanımadığınız her numarayı sorgulayın, kim olduğunu bilin ve buna göre hareket edin. Sizi arayan her bilinmeyen numara potansiyel bir tacizci olabilir, özellikle kadınlar için bu durum çok daha zordur. Kadınların bu konuda tedbirli davranmaları gerekmektedir. Kim olduğunu öğrenmek aynı zamanda psikolojik olarak da içimizi rahatlatacaktır. Tanımadığımız kişilerce rahatsız edilmektense, kim olduğunu hemen öğrenip buna göre davranmak karşı tarafın amacını da bozacağı için, bizim lehimize bir sonuca ulaşmış olacağız.

Kaynak: http://www.bilinmeyennumaralar.name/numaranin-kime-ait-oldugunu-nasil-bulabilirim.html

Bir önceki yazımız olan Bizde Numara Çok başlıklı makalemizde Bilinmeyen numara sorgulama, Bizde Numara Çok ve e-devlet hakkında bilgiler verilmektedir.

etiket: Bilinmeyen numara, Bir numaranın sahibini öğrenmek, Numaradan İsim Sorgulama


Diğer Başlıklar

AVEA NUMARA KİME AİT

Türkiye’nin Bilinmeyen numaralar ve telefon rehber hizmeti olan  118 70  ile ''cep telefon numarası sorgulama'',   yaparak ulaşmak istediğiniz kişinin numarasının kimlere ait olduğunu, ve hat bilgilerini anında öğrenebilirsiniz. Vodafone numaranın kime ait olduğunu öğrenmek için 11870’i arayarak cep numara sorgulama yaparak vodafone bilinmeyen numarasının kime ait olduğunu öğrenebilirsiniz. Ayrıca

Cep Telefon Numarası Sorgulama

118 70 bilinmeyen numaralar servisinden türkcell numarasını öğrenmek mi istiyorsanız yapmanız gereken tek şey aramak. Turkcell telefon numarası sorgulama Hepsi bu kadar Kapı kapı dolaşıp eş dost aramayın aradan yıllar geçti. 118 70 sevginizi ifade etmenin en güzel yolu.Sevdiğiniz bir arkadaşınız veya bir yakınınız adresini telefonu değişebilir 118 70'de her

Beni Arayan Kim?

Günlük yaşantımızda telefon doğamızın iletişimde ki olmazsa olmazı, hayatı bir bütün olarak görecek olursak bir bütünün dâhili parçası haline gelmiş iletişim araçlarının başında gelmektedir. İletişimin olmadığı bir dünya düşünülemeyeceği gibi teknolojinin iletişimde insanlara sunduğu dâhiyane iletişim kanallarını kullanmadan da yaşamak artık düşünülemez durumdadır. Telefon önceleri sadece konuşmak ya da mesaj