bilinmeyen numaralar

Numaradan İsim Nasıl Sorgulanır?

Bu beni arayıp duran numara kime ait, beni neden arıyor, ne istiyor, neden devamlı arıyor? Gibi ve benzeri sorular kafanızı mı kurcalıyor? Demek ki bilinmeyen bir numaranın sahibini öğrenmek istiyorsunuz.

Herkesin başına dönem dönem gelir, bilinmeyen numara arayarak rahatsız etmiştir. Kime ait olduğunu öğrenmeyi çok isteriz ama bir türlü bulamayız. O numara da aramaya rahatsız etmeye devam etmiştir. Bu durum bazen tehdit, taciz, bazen de cevapsız çağrı bırakma şeklinde olur. Ama bazen de hiç bir rahatsızlık vermese bile, kim olduğunu bilmediğimiz numarayı haklı gerekçelerle açmak istemeyiz.

Rahatsız eden, tehdit eden, taciz eden ya da rahatsızlık veren numaraların kim olduklarını öğrenirsek o kişilere karşı daha tedbirli olabiliriz. Sürekli arayan numaranın amacını da öğrenmek için gerekli işlem numaradan isim sorgulama. Numaradan isim sorgulayarak hayatımızı da kolaylaştırmış oluyoruz. Arayan kişi her kim olursa olsun onunla konuşup konuşmamamız gerektiğini, o kişiyle nasıl bir iletişim kurmak gerektiğini, nasıl bir yol izlenmesi gerektiğini de anlamış oluruz.

Belki bu kişiyi dava etmek istersiniz. Mahkemeye vermeden önce de kim olduğunu tespit etmiş olmak bizim açımızdan da son derece faydalı olacaktır. Mahkemeye vereceğimiz ve suç duyurusunda bulunacağımız kişinin kim olduğunu bilip buna göre davranmak son derece mantıklı olacaktır. Kişiyi mahkemeye verdikten sonrası da artık yargının görevi olacağı için, müdahale etme durumumuz kalmamış olur. Ancak o kişinin artık hakkında suç duyurusu başlatılmış olduğunu bilmesi de kendimizi korumamız açısından son derece güvenli bir yoldur.

Kısacası numarasını bildiğiniz ama kim olduğunu bilmediğiniz herkesi numaradan isim sorgulama yoluyla bulabilirsiniz. Numaradan isim sorgulaması yapabileceğiniz servisler bu konuda en büyük yardımcınız oluyor. Tanımadığınız her numarayı sorgulayın, kim olduğunu bilin ve buna göre hareket edin. Sizi arayan her bilinmeyen numara belki de potansiyel bir tacizci olabilir, özellikle kadınlar için bu durum son derece zordur. Kadınların bu konuda tedbirli davranmalarında fayda var. Kim olduğunu öğrenmek aynı zamanda psikolojik olarak da içimizi rahatlatacaktır. Tanımadığımız kişilerce rahatsız edilmektense, kim olduğunu hemen öğrenip buna göre davranmak karşı tarafın amacını da bozacağı için, bizim lehimize bir sonuca ulaşmış olacağız.

etiket: Bilinmeyen numara, Bu beni arayıp duran numara kime ait, Numaradan İsim Sorgulama


Diğer Başlıklar

Bilinmeyen Cep Numaraları Sorgulama

118 70 ile Turkcell, Vodafone, Avea ve Türk Telekom abonelerinin bilinmeyen numaralar servisinde yer alan abone ve hat bilgilerine bilinmeyen cep numaraları sorgulama yaparak ulaşabilirsiniz 118 70 bilinmeyen numaralar  servisinden  Turkcell bilinmeyen numaranın kime ait olduğunu öğrenmek  istiyorsanız yapmanız gereken tek şey aramak. Hiç tereddüt etmeden arayın. 118 70 ile

Cep Telefonu Kime Ait?

118 70 ile artık “Bilmediğim bir numara beni aramış, kim acaba?” diye düşünmenize gerek yok. Neden mi? Çünkü artık bilmediğiniz bir numaranın kime ait olduğunu öğrenmenin en kolay yolu 118 70 Yine cep telefonu sorgulama yaparak bütün operatörlere ait hat bilgilerine ulaşabilirsiniz. Hizmetlerimiz bununlada sınırlı değil Ayrıca 118 70'i arayarak

Bilinmeyen Numaralar

Bilinmeyen numaralar servsimiz artık 118 70 te hemen arayın bilmediğiniz numara kalmasın 118 70  herseyi bilen numara, isimden numara bulma numaradan isim bulmak   bizim işimiz. Uyap işbirliği ile asagıdakı tüm hizmetler verilmektedir. 118 70 • Hakkınızda bir dava dosyası ya da icra takibi olup olmadığı, • Varsa hangi birimde (mahkeme/icra