bilinmeyen numaralar

Türk Telekom Bilinmeyen Numaralar Hattı

Türk Telekom’un resmi web sitesinde yer alan TTREHBER “Türk Telekom Bilinmeyen Numara Sorgulama” sayfasından Türk Telekom abonelerinin telefon numaralarına kolaylıkla ulaşabilirsiniz. Türk Telekom TTREHBER servislerini  tüm Türk Telekom aboneleri ve tüm GSM faturalı veya faturasız hatlar kullanabilirler. Siteye girdiğinizde ve sorgulama sayfasını açtığınızda ekranda beliren alanları doldurarak istediğiniz numara bilgilerine erişebilirsiniz. Sitede Beyaz Sayfalar olarak hazırlanan alanda abone olan kişilerin sorgulaması yapılmaktadır. Bu bölümde bilinmeyen numaraya ulaşmak için ad, soyad, il ve semt bilgilerini girmeniz gereklidir. Sarı Sayfalar ise abone firmalar için oluşturulmuştur ve bu linke tıklayıp firma adı, kategorisi, il ve semt alanlarını doldurduğunuzda aradığınız bilgilere ulaşabilirsiniz. Firma bilgilerinin olduğu sarı sayfalarda kategorize edip yapacağınız aramalarda (Örneğin İstanbul’daki lokantalar) firma hanesine ‘*’ karakterini de koymalısınız. Bu karakter birden fazla harf yerine geçecek ve aramanızın sonuç vermesini sağlayacaktır.

Türk Telekom Bilinmeyen Numaralar hizmetinden faydalanmak için 11870’i de arayabilirsiniz. 7 gün 24 saat hizmet alabileceğiniz bu servise ulaşım çok kolaydır.

Türk Telekom Bilinmeyen Numaralar web sitesindeki kayıtlarda 118 numara verileri esas alınmıştır. Numaranızı bu rehbere kaydettirmek veya var olan kayıtları sildirmek istediğinizde bağlı bulunduğunuz Türk Telekom Müdürlüğü’ne bizzat başvurmanız gerekmektedir. 444 1 444 no’lu telefonu aradığınızda da numaranızın paylaşılmasıyla ilgili ayarlamaları yaptırma imkânınız vardır. Türk Telekom’un TTREHBER ve 11811 servisleri bilinmeyen cep numaralarının bilgisini vermezler. Bu numaralara ulaşmak için kullanılan hat operatörlerin bilinmeyen numaralar servisleri aranmalıdır.

Bir önceki yazımız olan Bizde Numara Çok başlıklı makalemizde Bilinmeyen numara sorgulama, Bizde Numara Çok ve e-devlet hakkında bilgiler verilmektedir.

etiket: TTREHBER, Türk Telekom bilinmeyen numaralar


Diğer Başlıklar

Bilinmeyen numaralar servis hizmeti

Bilinmeyen numaralar servis hizmeti 11870 sayesinde sizde gelin sevdiklerinizin telefon bilgilerine yada rahatsızlık duyduğunuz numaraların şahıs bilgilerine ulaşın. Üstelik Türkiye'nin her yerinden ayıracağın kısa bir süre ile bunu gerçekleştirebilirsiniz. Çağrı merkezi çalışanlarımızla yapacağınız sesli yanıt sistemi görüşmeler ile müşteri temsilcilerimize aradığınız kişinin adını, soyadını ve yaşadığı ili söylemeniz yeterli olacaktır.

11870 Bilinmeyen numaralar

118 70 Türkiye’nin en hızlı bilinmeyen numaralar servisi ile artık turkcell isimden numara bulmak çok kolay. Hiç tereddüt etmeden arayın. 118 70 ile tüm numaralar elinizin altında. 118 70 bilinmeyen numaralar bulma servisi, en güvenli ve en doğru ve güncel bilgilerle size hizmet vermeye devam ediyor. 118 70 isimden numara sorgulama, numaradan isim sorgulama Uzman ekip ve kadrosu ile

Telefon Numarası Bulma

Türk Telekom numara bulma işlemi mi yapmak istiyorsunuz? Hemen 11870’i arayın isimden numara sorgulama hizmetimiz ile telefon numarası bulmaişleminizi hemen halledelim. Siz değerli müşterilerine daha iyi hizmet verebilmek adına 7 Gün 24 Saat çalışan çağrı merkezleri ile isim sorgulama işleminizi kolayca yapabileceksiniz. Aradığınız kişinin telefon numarasını sorgulatmak için yapmanız gereken