bilinmeyen numaralar

Vodafone Hattından Bilinmeyen Numaralar Nasıl Öğrenilir?

Bilinmeyen numaralar kendi operatörlerinden kolayca öğrenilebilir. Vodafone bilinmeyen numaralar ile bilmediğiniz numaraları kendi hattınızdan kolayca öğrenebilirsiniz. Kendi operatörünüze göre sorgulama yaparak arayan tanımadığınız numaraların kime ait olduğunu öğrenebilirsiniz. Bunun için numaranın eksiksiz ve doğru şekilde sisteme girilmesi gerekir. Bu şekilde sorgulama yapılması durumunda kolayca kişinin ismi ve soy ismi öğrenilir. Sorgulama yapılırken bilgi alınması için aranan numaranın kayıtlı olduğu kişinin buna izin vermiş olması gerekir. İzin verilmemesi durumunda numaranın kime ait olduğu bulunamaz.

Vodafone bilinmeyen numaralar ile Vodafone kullanıcıları belirlenen ücret karşılığında kendilerini arayan numaraların kimlere ait olduklarını kolayca öğrenebilirler. Sizin öğrenmek istediğiniz numaralar olması durumunda isme göre sorgulama yaparak numaralarını da bu sistemden kolayca öğrenebilirsiniz. İstediğiniz zaman sistemden sorgulama yapma imkanınız bulunur. Yedi gün yirmi dört saat bu sistemi kullanarak bilinmeyen numaraları sorgulayabilirsiniz. Sorgulama yapılması durumunda sonuç olarak kişi numaraları ya da isimleri sistemden öğrenilir.

Vodafone bilinmeyen numaralar ile bu operatör kullanıcıları sorgulama yaparak bilgi alabilirler. Bilinmeyen numaralar sistemi internetten ya da telefondan arayarak da kullanılabilir. Telefon ile arama yapılarak sorgulama yapılması durumunda sisteme numaranın belirtilmesi gerekir. Bu şekilde söylenen numara için sorgulama yapılarak kime ait olduğu öğrenilir. Aynı zamanda isim ve soy isim ile sorgulama yapılarak kişilerin ya da kurumların numaraları da bu sistemden öğrenilebilir.

Bir önceki yazımız olan Bizde Numara Çok başlıklı makalemizde Bilinmeyen numara sorgulama, Bizde Numara Çok ve e-devlet hakkında bilgiler verilmektedir.

etiket: BİLİNMEYEN NUMARA SORGU, vodafone bilinmeyen numaralar, Vodafone Hattından Bilinmeyen Numaralar Nasıl Öğrenilir?


Diğer Başlıklar

Bilinmeyen Numara Öğren

118 70 bilinmeyen numaralar servisi ile artık tüm operatörlere ait cep telefonu numarası sorgulama yaparak istediğiniz kişinin numarasına  ulaşabilirsiniz. Türkiye’deki tüm bilinmeyen numaraların bir numarada toplandığı ‘’118 70’’ arayarak Sizi arayan cevapsız numaranın kime ait olduğunu öğrenebilirsiniz. Turkcell'e ait bilinmeyen numaraları öğrenmek için, 118 70’i arayarak, telefon numarası sorgulama yapabilirsiniz. Türk Telekom hatlı telefonlardan 118 70’i arayarak telefonunu öğrenmek istediğiniz abonenin isim ve soy isim

Bilinmeyen telefon numarası sorgulama

Bilinmeyen telefon numarası sorgulama servis hizmeti 11870 ile dilediğiniz numaranın sorgusunu yapabilirsiniz. Böylelikle 11870’i arayarak bir kişiye ait hem cep telefonu hem de sabit telefon sorgulama numaralarına ulaşılabilirsiniz. Sizlere çok kısa bir süre içinde gereken bilgiyi verecek olan bu dev iletişim hattı ile tüm merak ettiklerinizi kısa yoldan öğrenebilmenin keyfini çıkarın. Aklınızdaki soru işaretlerinin

Avea’da Numara Sorgulama ve Arayan Kişiyi Öğrenme

Telefona gelen aramalarda, aramayı gerçekleştiren numara telefona kayıtlı değilse, büyük merak uyandırabilmektedir. Veya bir numaraya ulaşmak istenildiğinde, her şeyin oldukça hızlı gerçekleştiği bu çağda hızlıca numaraya ulaşılmak istenmektedir. Telefon operatörleri de müşterilerinin bu isteklerine yanıtsız kalmayarak bilinmeyen numara servisleri oluşturmaktadır. Avea bilinmeyen numaralar da avea operatörünü tercih eden kullanıcılara bu